Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Zarzad od kilku lat robi tragiczne transfery z malymi wyjątkami. No niestety
0
Prosze cie. Za rijkarda bylo lepiej fakt ostatni sezon i el LM to byl jego koniec ale przynajmniej byl jakis styl i finezja a teraz to jest patologia
0
Czemu obrazasz. Bana zaraz wylapiesz
1
Z obecna forma to ciezko widze walke z Valencia o puchar pocieszenia. Ale szczerze juz mi to lotto po takim blamazu. Nirch kończą ten sezon i robia rewolucje lub idzmy dalej drogą Milanu
1
A ja bym sprzedal Suareza i Busquetsa Nad Cou bym sie zastanowil i moze dal do srodka pola jeszcze 1sezon
0
Suarez czas odejsc ewentualnie grac najwyzej z ogorkami w lidze bo poziom na LM za wysoki dla ciebie
1
Ernesto by do nich pasował jak ulał
0
Ja bym cala pomoc wymienil dal szanse Arthurowi aleni puigowi de jongowi reszta starych gwiazd minimum lawa
0
To jest ich praca. Ja jak w pracy mi cos nie wyjdzie tez nie placze w domu w wolnym czasie takze mi to lotto co robia
0
Moim zdaniem byli lepsi ajax w londynie po wejsciu Sissoko nic nie gral tu tez dosc mocno och zepchneli po czasie do defensywy
1
Ta LM jest taka sensacyjna ze nie zdziwi mnie mie jak w finale beda karne i dudek bedzie bronil
0
Przed sezonem mowilem ze bede szczęśliwy z 1/4 takze nie moglbym narzekac gdyby nie styl... Mielismy najlatwiejsza drabinke do 1/2 wynik przed rewanzem w dodatku reszta poteg poodpadala... Za rok nie ma szans na tak latwa droge a my nie mamy pomocu i ataku na poziomie LM
1
Dla tych ktorzy jeszcze probuja kogos bronic xdd
1
Panie do 2030 wszystko juz sprzedane
1
Plusy z wczorajszej porażki to ze trener odejdzie i oby tak bylo. Oraz kilku graczy ktorzy nie nadaja sie na LM.. Choc zarzad pewnie wywali tylko Cou a swieci dalej beda grac
0
Pieknie Totki alez mecz ale jednak jestem za Liverpoolem w finale xd
0
Wiedzialem se trafi tym razem heh xd
0
patrzać na grę 1-0 dawał bym pewny awans Liverpoolu,teraz nie mają szans :) bedzie tryplet :D
Dembele idz ty gosciu na orlik,Roberto też nie za ciekawie dziś ale walić mamy to pijemy :D Majówka się kończy :D
4
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
Uu dembee sie nagra hahah
0
Nie podawaj suarezowi!
0
Lalalala futbol Club Barcelona
0
Jezu by trafil i by nerwy znowu byly
0
Po zabawie bog bog bog
0
Piekna un dida de partit na 2 trybuny zazdro kto tam teraz jest
0
No teraz jest szansa na bronienie wyniku xd
1
Xddd wiekszy fart niz Real xdd
0
Niee widac leo nie ma sil szybko pilke oddaje
0
Z taka gra w wtorek bedzie ppgrom i placz... Valdek obudz sie kur
4
To jest Chelsea w koszulkach barcy czy jak....