0

Zarzad od kilku lat robi tragiczne transfery z malymi wyjątkami. No niestety

0

Prosze cie. Za rijkarda bylo lepiej fakt ostatni sezon i el LM to byl jego koniec ale przynajmniej byl jakis styl i finezja a teraz to jest patologia

0

Czemu obrazasz. Bana zaraz wylapiesz

1

Z obecna forma to ciezko widze walke z Valencia o puchar pocieszenia. Ale szczerze juz mi to lotto po takim blamazu. Nirch kończą ten sezon i robia rewolucje lub idzmy dalej drogą Milanu

1

A ja bym sprzedal Suareza i Busquetsa Nad Cou bym sie zastanowil i moze dal do srodka pola jeszcze 1sezon

0

Suarez czas odejsc ewentualnie grac najwyzej z ogorkami w lidze bo poziom na LM za wysoki dla ciebie

1

Ernesto by do nich pasował jak ulał

0

Ja bym cala pomoc wymienil dal szanse Arthurowi aleni puigowi de jongowi reszta starych gwiazd minimum lawa

0

To jest ich praca. Ja jak w pracy mi cos nie wyjdzie tez nie placze w domu w wolnym czasie takze mi to lotto co robia

0

Moim zdaniem byli lepsi ajax w londynie po wejsciu Sissoko nic nie gral tu tez dosc mocno och zepchneli po czasie do defensywy

1

Ta LM jest taka sensacyjna ze nie zdziwi mnie mie jak w finale beda karne i dudek bedzie bronil

0

Przed sezonem mowilem ze bede szczęśliwy z 1/4 takze nie moglbym narzekac gdyby nie styl... Mielismy najlatwiejsza drabinke do 1/2 wynik przed rewanzem w dodatku reszta poteg poodpadala... Za rok nie ma szans na tak latwa droge a my nie mamy pomocu i ataku na poziomie LM

1

Dla tych ktorzy jeszcze probuja kogos bronic xdd

1

Panie do 2030 wszystko juz sprzedane

1

Plusy z wczorajszej porażki to ze trener odejdzie i oby tak bylo. Oraz kilku graczy ktorzy nie nadaja sie na LM.. Choc zarzad pewnie wywali tylko Cou a swieci dalej beda grac

0

Pieknie Totki alez mecz ale jednak jestem za Liverpoolem w finale xd

0

Wiedzialem se trafi tym razem heh xd

0

patrzać na grę 1-0 dawał bym pewny awans Liverpoolu,teraz nie mają szans :) bedzie tryplet :D

Dembele idz ty gosciu na orlik,Roberto też nie za ciekawie dziś ale walić mamy to pijemy :D Majówka się kończy :D

4

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

Uu dembee sie nagra hahah

0

Nie podawaj suarezowi!

0

Lalalala futbol Club Barcelona

0

Jezu by trafil i by nerwy znowu byly

0

Po zabawie bog bog bog

0

Piekna un dida de partit na 2 trybuny zazdro kto tam teraz jest

0

No teraz jest szansa na bronienie wyniku xd

1

Xddd wiekszy fart niz Real xdd

0

Niee widac leo nie ma sil szybko pilke oddaje

0

Z taka gra w wtorek bedzie ppgrom i placz... Valdek obudz sie kur

4

To jest Chelsea w koszulkach barcy czy jak....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?