Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
tak,przykro mi xd
zapowiadają się arcy ciężkie mecze,powiedziałbym nawet że to może być przed wczesny finał
0
Umtiti stracił 3/4 sezonu tak czy siak ale głupi nie robił operacji,także powodzenia mu życzę w robieniu kariery...drugi Vermalen z niego będzie
0
Szkoda by mi było Malcoma,ale w Milanie ale by był gwiazdą i pewnie Pio by miał więcej setek dzięki tak szybkiemu skrzydłowemu
0
proszę cie PSG to lekką ręką by tyle dało,zaraz by się im to zwróciło
0
no tydzień temu City pokazało styl Cruyffa xDDD oby odpadli z płaczem
1
moim zdaniem to by był brak profesionalizmu i głupota zawodnika lub sztabu jeśli by nie grał
2
O ile nie trafia na Rakow xd
1
Tyle hajsu na kosiarke. Stary to ja bym musial cala rodzine nia wozic xddd
0
Za co go pewnie ladnie dojada..
62
AJAX 17/18 - odpada w eliminacjach Ligi Europy
AJAX 18/19 - półfinał LM
LEGIA 18/19 - odpada w eliminacjach Ligi Europy
LEGIA 19/20 -
Xddd wstawaj...
2
Dzis totki i Liverpool i bawimy sie dalej. Ajax z Barca final. Wtedy przy porazce nawet bym nie byl az tak zly jeslo zasluzenie xd
0
Poczekaj do weekendu i wejdzna la ramble po meczu xdd
1
Co ajax zrobil no mam beke z Juve :) a De Gea potwierdzil ze jest najlepszy hahaha xd dawać nastepnych tutaj
0
Gdzie wasz dembus w pierwszym xd sklad byl oczywisty od srody. No moze ta prawa obrona byla zagadka
0
100mln by zagrac 13 niezłych meczy w sezonie? To mogli kucharczyka kupic
1
Ja bym zostawił na wazniejsze sprawy typu biegunka czy co nigdy nie wiesz xd
0
a kto to w ogole jest XD
0
wiesz nie zaglądam do cudzego portfela,wydawajcie jak macie i na co chcecie,mi osobiscie zal wydać na transmisje,wole za free angielską nawet ruską czy arabską mieć a za piniondze kupić zagryzke
0
za dobrze xD wczoraj umierałem ,mowie odeśpie no i tak do dziś lecę bo wczoraj znów się zasiedziałem xD
0
heheh wstaje 10 minut później od Ciebie :DD
0
mnie też nie,już zasypiam myślę czy jest szansa nie dowiedzieć się wyniku do 15 godziny,no kurka nie ma szansy więc oglądanie retransmisji jest bez sensu
0
zakład ze na skrzydle ?
1
jakim bałwanem trzeba być by urodzić się w Polsce i kibicować Barcelonie ? xDDD
0
ta Piwo,do tego przekąski,serki,Kiełbasa Fuet Hiszpańska i i różne takie :P
1
tak to jest jak się na luzie wygrywa śmieszną ligę gdzie nawet Real nie stanowi zagrożenia,pewność rośnie a później budzimy się z ręką w nocniku
0
jezu to Rivaldo nie Emerson hahah racja,ten z wąsem to wygląda na Gustavo albo Dante,ale nie,dante miał afro szkoda ze nie te lata,wiec nie wiem xd
8
czyli tata chorągiewka,no nie ładnie xDDD
0
cafu,emerson izi,Carlos o Ronaldo nie wspomne ten po lewej od carlosa kurka wiedziałem,czekaj pomocnik Xd?
2
ta 10-0 a potem wyłączamy Fifkę :P i oglądamy mordengę by utrzymać wynik
2
Ale Ale jak to przecież na zachodzie sobie poradzili :( xd