0

tak,przykro mi xd

zapowiadają się arcy ciężkie mecze,powiedziałbym nawet że to może być przed wczesny finał

0

Umtiti stracił 3/4 sezonu tak czy siak ale głupi nie robił operacji,także powodzenia mu życzę w robieniu kariery...drugi Vermalen z niego będzie

0

Szkoda by mi było Malcoma,ale w Milanie ale by był gwiazdą i pewnie Pio by miał więcej setek dzięki tak szybkiemu skrzydłowemu

0

proszę cie PSG to lekką ręką by tyle dało,zaraz by się im to zwróciło

0

no tydzień temu City pokazało styl Cruyffa xDDD oby odpadli z płaczem

1

moim zdaniem to by był brak profesionalizmu i głupota zawodnika lub sztabu jeśli by nie grał

2

O ile nie trafia na Rakow xd

1

Tyle hajsu na kosiarke. Stary to ja bym musial cala rodzine nia wozic xddd

0

Za co go pewnie ladnie dojada..

62

AJAX 17/18 - odpada w eliminacjach Ligi Europy
AJAX 18/19 - półfinał LM

LEGIA 18/19 - odpada w eliminacjach Ligi Europy
LEGIA 19/20 -

Xddd wstawaj...

2

Dzis totki i Liverpool i bawimy sie dalej. Ajax z Barca final. Wtedy przy porazce nawet bym nie byl az tak zly jeslo zasluzenie xd

0

Poczekaj do weekendu i wejdzna la ramble po meczu xdd

1

Co ajax zrobil no mam beke z Juve :) a De Gea potwierdzil ze jest najlepszy hahaha xd dawać nastepnych tutaj

0

Gdzie wasz dembus w pierwszym xd sklad byl oczywisty od srody. No moze ta prawa obrona byla zagadka

0

100mln by zagrac 13 niezłych meczy w sezonie? To mogli kucharczyka kupic

1

Ja bym zostawił na wazniejsze sprawy typu biegunka czy co nigdy nie wiesz xd

0

a kto to w ogole jest XD

0

wiesz nie zaglądam do cudzego portfela,wydawajcie jak macie i na co chcecie,mi osobiscie zal wydać na transmisje,wole za free angielską nawet ruską czy arabską mieć a za piniondze kupić zagryzke

0

za dobrze xD wczoraj umierałem ,mowie odeśpie no i tak do dziś lecę bo wczoraj znów się zasiedziałem xD

0

heheh wstaje 10 minut później od Ciebie :DD

0

mnie też nie,już zasypiam myślę czy jest szansa nie dowiedzieć się wyniku do 15 godziny,no kurka nie ma szansy więc oglądanie retransmisji jest bez sensu

0

zakład ze na skrzydle ?

1

jakim bałwanem trzeba być by urodzić się w Polsce i kibicować Barcelonie ? xDDD

0

ta Piwo,do tego przekąski,serki,Kiełbasa Fuet Hiszpańska i i różne takie :P

1

tak to jest jak się na luzie wygrywa śmieszną ligę gdzie nawet Real nie stanowi zagrożenia,pewność rośnie a później budzimy się z ręką w nocniku

0

jezu to Rivaldo nie Emerson hahah racja,ten z wąsem to wygląda na Gustavo albo Dante,ale nie,dante miał afro szkoda ze nie te lata,wiec nie wiem xd

8

czyli tata chorągiewka,no nie ładnie xDDD

0

cafu,emerson izi,Carlos o Ronaldo nie wspomne ten po lewej od carlosa kurka wiedziałem,czekaj pomocnik Xd?

2

ta 10-0 a potem wyłączamy Fifkę :P i oglądamy mordengę by utrzymać wynik

2

Ale Ale jak to przecież na zachodzie sobie poradzili :( xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?