Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie przy bombie Ziela :)
2
jak trafisz stawiam ci harnasia :D oby :D
0
ameryki nie odkryłeś,gorzej niż w 2007 ... ale pożyjemy zobaczymy,pierw niech przejdą United
2
City teraz 2 razy w tyłek w 4 dni z Kogutami i sezon już będzie lepszy :D
0
Cou to mu może buty czyścić,tak wiem zaraz bedzie nie ta pozycja...ale jednego dużego transferu Realu się nie boję,oni przede wszystkim potrzebują 9 coś jak Cavani ,Jović wtedy można zacząć się ich bać
0
Chelsea co,ty wiesz co ...Liverpool po mistrza !
0
euro 2008 też kto miał pewny awans i w 3meczu grupowym grał rezerwą odpadał w 1/4 :)
0
aaa chyba że tak :P ale czy ja wiem,powoli nam potrzebny ktoś kto go zastąpi na stałe a nie tylko zmiennik bo za 2-3 lata max może nie być z przodu za ciekawie skoro już w LM nie strzela od dawna
0
wie że na LM szans nie ma to chce ratować sezon :D
0
dokładnie na Izba go :P
0
po co nam kolejny rezerwowy skoro jest Malcom ? .nie o kilka lat za późno
1
TOP Football Manager :D
1
bo to prawda :D jak można zabrać karnego Polakowi rodakowi :D
1
mnie go nie brakuje,może był dobry fakt,ale po tym co zrobił życzę mu szybkiego końca kariery w europie
0
Ale Messi dał ciasteczko XD
0
kolejny Messi ? XDD
0
wybór jest prosty,albo on albo De ligt także niech to dobrze przemyślą
4
kurka jak gąbka,ciekawe czy można chodzić po wodzie jak Jezus xD
1
osz ty,a tak cię szanowałem,usuwam cię z ulubionych użytkowników :D
1
uuu aż tak :D
0
i tak było super ale zastanawiam się w jakich czasach żyjemy,ludzie idą na koncert by stać i całego nagrać na telefon zamiast się bawić...na miejscu organizatorów serio bym pomyślał nad włączeniem do regulaminu oddania Telefonów do depozytu
1
a co ma być w niedziele ? Rolada kluski modra kapusta :D
0
ja tam wolę Valencię,Sevilla najlepiej jak w ogole nie będzie w pucharach
0
straszne,zakazać im transferów :DD ,a Legia wykupuje z Ekstraklasy XD ale macie bóle o byle co xD
jeśli dobry zawodnik jest w lidze i chce przyjść do najlepszego klubu ligi to co nie może ?? xd
0
lol szybko YT atakuje ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jakość taka jaka jest ale trudno,Poznań oddaje hołd Aviciiemu
0
Sign me to sleep oooo Walkers
0
Alan Walker jestes wielki rozwaliles system w poznaniu
2
Pieknie legia pieknie Lubin oby to trzymac