0

dokładnie przy bombie Ziela :)

2

jak trafisz stawiam ci harnasia :D oby :D

0

ameryki nie odkryłeś,gorzej niż w 2007 ... ale pożyjemy zobaczymy,pierw niech przejdą United

2

City teraz 2 razy w tyłek w 4 dni z Kogutami i sezon już będzie lepszy :D

0

Cou to mu może buty czyścić,tak wiem zaraz bedzie nie ta pozycja...ale jednego dużego transferu Realu się nie boję,oni przede wszystkim potrzebują 9 coś jak Cavani ,Jović wtedy można zacząć się ich bać

0

Chelsea co,ty wiesz co ...Liverpool po mistrza !

0

euro 2008 też kto miał pewny awans i w 3meczu grupowym grał rezerwą odpadał w 1/4 :)

0

aaa chyba że tak :P ale czy ja wiem,powoli nam potrzebny ktoś kto go zastąpi na stałe a nie tylko zmiennik bo za 2-3 lata max może nie być z przodu za ciekawie skoro już w LM nie strzela od dawna

0

wie że na LM szans nie ma to chce ratować sezon :D

0

dokładnie na Izba go :P

0

po co nam kolejny rezerwowy skoro jest Malcom ? .nie o kilka lat za późno

1

TOP Football Manager :D

1

bo to prawda :D jak można zabrać karnego Polakowi rodakowi :D

1

mnie go nie brakuje,może był dobry fakt,ale po tym co zrobił życzę mu szybkiego końca kariery w europie

0



Ale Messi dał ciasteczko XD

0

kolejny Messi ? XDD

0

wybór jest prosty,albo on albo De ligt także niech to dobrze przemyślą

4

kurka jak gąbka,ciekawe czy można chodzić po wodzie jak Jezus xD

1

osz ty,a tak cię szanowałem,usuwam cię z ulubionych użytkowników :D

1

uuu aż tak :D

0

i tak było super ale zastanawiam się w jakich czasach żyjemy,ludzie idą na koncert by stać i całego nagrać na telefon zamiast się bawić...na miejscu organizatorów serio bym pomyślał nad włączeniem do regulaminu oddania Telefonów do depozytu

1

a co ma być w niedziele ? Rolada kluski modra kapusta :D

0

ja tam wolę Valencię,Sevilla najlepiej jak w ogole nie będzie w pucharach

0

straszne,zakazać im transferów :DD ,a Legia wykupuje z Ekstraklasy XD ale macie bóle o byle co xD
jeśli dobry zawodnik jest w lidze i chce przyjść do najlepszego klubu ligi to co nie może ?? xd

0

lol szybko YT atakuje ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jakość taka jaka jest ale trudno,Poznań oddaje hołd Aviciiemu

0

Sign me to sleep oooo Walkers

0

Alan Walker jestes wielki rozwaliles system w poznaniu

2

Pieknie legia pieknie Lubin oby to trzymac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?