Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak stawiacie wyniki. Ja wyczuwam
Ajax 1_3 Juve
Utd 2- Barca
0
Moje dwie ulubione druzyny ale wiadomo ze Barca. Chyba ze odpadniemy wtedy United :)
0
Wtedy z realem nie wyszlo i dostali xd ale sie trzymaja planu skoro wypalil xd
2
Dla mnie moze w ogole nie strzelax niech Ter stegen trafi byle byl awans
0
Polska ewentualnie Malta
0
Ja w tym sezonie mam pecha. Dzis tez 2 zmiana xd ogolnie może 2mecze LM w tym sezonie widzialem xd
0
byle dziś nie przegrać więcej niż jedną,wtedy jestem spokojny o awans,stawiam dziś 2-2 a ajax 0-2 w tyłek :D
0
ja pisałem od początku że City,PSG dla mnie w LM zawsze będą ogórkami,oni tylko wielkie hajsy trenerzy a kupe z tego lepią i nie mają szans na wiekszy sukces
0
ma ktoś tą przyśpiewke wyp z camp nou,fajna była :D a nie udało mi się nagrać
0
oby tak grali zawsze,jak Barca za konców Pepa,bez pomysłu śmieszne klepanie żeby odpadli
0
Na izi totki trafia i bedzie po zabawie :)
0
Totki pieknie wywalic obywateli :)
0
Maciej zmoczyl tampan alale czikita xd
0
Kurcze ten mlyn Barcy mi sie podoba naprawde super kibicuja szkoda ze reszta stadionu sie slabo podlacza...
Blisko 40e za wejscie do kosciola moim zdaniem przesada ale jak zobaczylem z zewnatrz i poczytalem info to grubo. Ciekawe czy za 7lat znikna stamtad slynne zurawie
Jeszcze jedno. Nie wiem czemu. Kupilem bilet 48h w metrze a po nie calych 24h nie chcialo mnie wpuscic na zadna stacje xd
0
Nigdy wiecej niz 6 meczy za 5zl xd ale kursy mininum 1.80
2
Sorry ale od Napastnika wymaga się goli szczególnie na tak światowym poziomie
2
najlepsza 9 świata XDD
obudź się bo bez napastnika w LM nie da się niczego ugrać
7
zdecydowanie przesolił xD
0
Wszystko co dobre szybko się kończy,czas wrócić do szarej Polskiej rzeczywistości :D
1
Taa to bylo by jak wygranie w totka. Ale znam kogos kto Ivana spotkał w niedziele :)
0
Nie. Goscie im odpuscili xd
0
Z pocalowaniem reki ale hazard w realu
1
Nie pozdrawiam Januszy lotu do kato robiacych haje stuardesie i babce ją broniacą.szkoda zescie oklepu noe dostali bo malo brakowalo
1
Slabe te pytania. Wiadomo ze 1 przeciez LM a puchar krola to jak porownyac La lige do ligi Polskiej :)
0
Pewnie chce go poslubic jak ta od tego neresa czy jak mu tam z ajaxu
0
Chcialbym miec taki problem. Jedyne co bede widzial to detale do auta
0
W teatrze marzen nie wygramy raczej. Remis bym bral i zakonczymy to u siebie
0
Z pilkarzami slaby przyklad. Tu akurat duzo placa. Czeska slabsza liga nas jedzie jak chce. I nie mowie juz o Slavii ktora maja azjaci
0
Ta zeby go znowu polamali na pol roku
0
A widzisz czulem ze cos pokrecilem. Heh dzieko za uwage :)