0

Jak stawiacie wyniki. Ja wyczuwam
Ajax 1_3 Juve
Utd 2- Barca

0

Moje dwie ulubione druzyny ale wiadomo ze Barca. Chyba ze odpadniemy wtedy United :)

0

Wtedy z realem nie wyszlo i dostali xd ale sie trzymaja planu skoro wypalil xd

2

Dla mnie moze w ogole nie strzelax niech Ter stegen trafi byle byl awans

0

Polska ewentualnie Malta

0

Ja w tym sezonie mam pecha. Dzis tez 2 zmiana xd ogolnie może 2mecze LM w tym sezonie widzialem xd

0

byle dziś nie przegrać więcej niż jedną,wtedy jestem spokojny o awans,stawiam dziś 2-2 a ajax 0-2 w tyłek :D

0

ja pisałem od początku że City,PSG dla mnie w LM zawsze będą ogórkami,oni tylko wielkie hajsy trenerzy a kupe z tego lepią i nie mają szans na wiekszy sukces

0

ma ktoś tą przyśpiewke wyp z camp nou,fajna była :D a nie udało mi się nagrać

0

oby tak grali zawsze,jak Barca za konców Pepa,bez pomysłu śmieszne klepanie żeby odpadli

0

Na izi totki trafia i bedzie po zabawie :)

0

Totki pieknie wywalic obywateli :)

0

Maciej zmoczyl tampan alale czikita xd

0

Kurcze ten mlyn Barcy mi sie podoba naprawde super kibicuja szkoda ze reszta stadionu sie slabo podlacza...

Blisko 40e za wejscie do kosciola moim zdaniem przesada ale jak zobaczylem z zewnatrz i poczytalem info to grubo. Ciekawe czy za 7lat znikna stamtad slynne zurawie

Jeszcze jedno. Nie wiem czemu. Kupilem bilet 48h w metrze a po nie calych 24h nie chcialo mnie wpuscic na zadna stacje xd

0

Nigdy wiecej niz 6 meczy za 5zl xd ale kursy mininum 1.80

2

Sorry ale od Napastnika wymaga się goli szczególnie na tak światowym poziomie

2

najlepsza 9 świata XDD
obudź się bo bez napastnika w LM nie da się niczego ugrać

7

zdecydowanie przesolił xD

0

Wszystko co dobre szybko się kończy,czas wrócić do szarej Polskiej rzeczywistości :D

1

Taa to bylo by jak wygranie w totka. Ale znam kogos kto Ivana spotkał w niedziele :)

0

Nie. Goscie im odpuscili xd

0

Z pocalowaniem reki ale hazard w realu

1

Nie pozdrawiam Januszy lotu do kato robiacych haje stuardesie i babce ją broniacą.szkoda zescie oklepu noe dostali bo malo brakowalo

1

Slabe te pytania. Wiadomo ze 1 przeciez LM a puchar krola to jak porownyac La lige do ligi Polskiej :)

0

Pewnie chce go poslubic jak ta od tego neresa czy jak mu tam z ajaxu

0

Chcialbym miec taki problem. Jedyne co bede widzial to detale do auta

0

W teatrze marzen nie wygramy raczej. Remis bym bral i zakonczymy to u siebie

0

Z pilkarzami slaby przyklad. Tu akurat duzo placa. Czeska slabsza liga nas jedzie jak chce. I nie mowie juz o Slavii ktora maja azjaci

0

Ta zeby go znowu polamali na pol roku

0

A widzisz czulem ze cos pokrecilem. Heh dzieko za uwage :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?