0

Wisla ma ciezkie mecze. Wyczuwam ze nie wejda xd

0

Walnij se strzykawka letniej wody w ucho. Mi tak w przychodni robili jak mi sie zatkalo xd

0

a póki co ogolnie koło 8 dało znać że będzie,zobaczymy czy uda się dogadać :)..a to bardzo fajnie,oby i mnie się udało choć w kilka osób spotkać

0

już ostatni raz zapraszam ludzi którzy lecą na Atletico na Polskie spotkanie,jutro przed wylotem napiszę do tych którzy się odezwali by dogadać szczegóły..zapraszam do wydarzenia

https://www.facebook.com/events/2057091517672915/

0

tak i do tego najlepiej w Chinach :D

1

wiadomo,każdy sie boi gdy niemiec strzela xD Juninho pewnie tez miał siłę skoro wolne strzelał z połowy :D

0

Milik minimalnie gorszy od Leo :DDDD

0

kim ? co ty ja w Pes 6 do dziś gram,i jakoś słabo mi te wolne wychodzą :D

0

może nie głupi,ale są czasy że nikomu nie można popuścić bo ten ktoś zaraz to wykorzysta,niestety

0

szkoda tylko że u nas praktycznie nie ma szans na młodzież,za duża rywalizacja,a trener ewidentnie się boi,myślę ze za Pepa już by Puig coś grał,a tak ktoś musi być mega super żeby dostać szanse,choć Alena dostaje i wcale niczym się nie wyróżnia w grze

1

jak ewidentnie jej wina,a skoro wjechała w tył to raczej tak,ja bym zgłaszał na miejscu,a jak by miała wonty to wzywał Policję

1

na samą myśl mnie skręca,El Prat,jedno z gorszych lotnisk w Europie jeśli chodzi o nocleg :D ,zdecydowanie najlepsze poki co stawiam Malta-Luqa i Londyn-Luton

0

takim to dobrze :D ,ja to jutro na szczęście urlop i długi weekend sobie robię xD

0

chyba cię głowa boli..to jest mecz o mistrza musimy ich pocisnąć

0

dokładnie,szkoda że wczoraj u Buka nie dałem grubego hajsu,a jedynie w grze za żetony izi wygrana Valencii weszła jak w masło xD

5

W takim razie Bartek oddawaj mój hajs :D a tak serio,mam nadzieję że zobaczę Malcoma w akcji na żywo :)

1

Od lat wiadomo ze w barcy wychowankowie niemaja wiekszych szans na kariere

0

A co maja zrobic jak leca na szyje w tabeli.. Real tez ostro wymienial trenerow.

0

Eh ta jaga dramat. Legia lada moment lyknie lechie jak zwykle

3

A ja zyczr spadku city xd

0

Wisla walczy zeby sie wslizgnac do 8 ciężko to widze xd

0

Wisla xddd. Brawo

0

A to super :) no co la rambla. Deptak przy porcie. Piwko na plazy. Wzgorza mountiju czy jak to sie pisze. W tym roku planuje nadrobic sagrade familie. Tibidado i ta slynna fontanne :)

2

Lecialem sam. Wrazenie zrobilo na mnie te miasto. Choc z poczatku bylem zagubiony xd ale ty w grupie jedziesz takze luzik byle przetrwac dluga podroz

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lo panie az smiechlem ze te Napoli ma taka przewage nad 3miejscem.to tlumaczy poziom tej ligi.. Kiedys to bylo xd

6

Bayern jak zawsze na farcie. No coz taki klub

0

Arka zwalnia trenera,od razu remisuje w ciężkim meczu
Lech zwalnia,dziś do przerwy 2-0 z mocną Pogonią
ciekawe jak odpowie legia :D

0

Modrić,Navas,Isco

0

drugi Blaszok na świecie moim zdaniem,pierwszy mają w Katowicach xDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?