Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Na gimnazjalny miałem wywalone,dokładnie,wszedłem na luzie,bez jakieś większej nauki i spinania portek przed ,o jeju kiedy to było,to były czasy :D
0
Kurka fAjnie macie. Jak ja chodzilem to strajkow nie bylo
1
a to stąd w takim razie tak wysokie wydatki na Pensję Barcy :D
4
4 komentarze na 6 godzin,a ludzi online 900
czy wy śpicie na telefonach z włączoną La Ramblą :D ?
0
Pocisne każdego w 1.6 :)
3
Dokladnie 08 to klasyk jak pes 06 ktorego pykam do dzis
2
Stadion Śląski.. A tak serio stanbul
1
Ja czekam na bilet na atletico. 48h przed meczem maja mi wyslac
0
Oczywiscie mata potrzebny.. Mamy malcoma. Nawet cou na skrzydle jest lepszy
1
Polonia Bytomska. W calej Polsce najlepsza. Bo to my najlepsi my niebiesko czerwoni ole ole na hokeju to byla miazga.
2
tak to właśnie wygląda :
http://tnijurl.com/33aa763a8562/
0
dokładnie,ja stawiam że legia tak czy siak mistrza zgarnie,lechia w grupie mistrzowskiej będzie ostro gubić punkty,ile razy już tak było,Lech,Jaga,Piast..ale tak jak mówisz,z taką polityką klubów to my pucharów długo nie zobaczymy w Polsce
0
Barcelona vs Atletico :
Zapraszam wszystkich którzy lecą na ten weekend do Barcelony i mają ochotę na Polskie spotkanie,Program do uzgodnienia :)
oto link do wydarzenia jakby coś to zapisywać się :
https://www.facebook.com/events/2057091517672915/
2
Niestety nie wpuszczaja na niego. Podobno do wyburzenia
2
Odpocznie : Cilessen,Malcom,Semedo i Vidal :DD
0
stary fajnie że masz ambicje żeby zostać,ale kurcze nic nie pograsz w kolejnym sezonie,za duża konkurencja,co najwyżej kilka meczy w Copa Del Rey
0
Pany,Barca wyśle mi bilet na mecz na pocztę czy jakoś z oficialnej na koncie go będę miał do ściągniecia ?
0
dziwne bo Arki też XD
0
dokładnie,ja polecam rzucić z balkonu komuś worek wody na łeb..aaa nie to nie lany poniedziałek ;p
1
Wuja i Reca
0
a ja typuję, :
A.Real zaklepał Piątka
B.Kubica idzie do Ferrari
C.Stoch kończy karierę
0
Komentarz usunięty
6
GKS Tychy zagrają w finale o mistrza Polski hokeja z swoją zgodą Cracovią :)
16
ale my żyjemy w Polsce kolego ,to Polski serwer .Polska strona
2
dziś na bank będzie Jović/Grizmann i de Ligt oficialnie znając 1 kwietnia :D
1
2014 i jak ktoś im pomógł w końcu czy dalej jadą ? :D
3
e tam swoje zarobi,chocby miał jezdzić dla ekip z końca stawki myślę że chwilę może tam zabawić
0
ja kminie jak ściągnąć NFS Undergrounda 2 aktualnie także nie wiem :D
0
coś się zepsuło i nie było mnie słychać moi mili :DDD
co tu się odwala chyba przechodzimy w nową stronę coś czuję na prima aprilis XD oby nie w notatnik
3
sory ale 3 LM nie wygrywa się przypadkiem,trochę szacunku :) byli najlepsi i tyle,ok może raz faktycznie na farcie grubo przejechali i tyle ...fakt faktem,myślę że my byśmy izi ich pojechali,ale niestety daliśmy ciała z pionkami :)