1

Na gimnazjalny miałem wywalone,dokładnie,wszedłem na luzie,bez jakieś większej nauki i spinania portek przed ,o jeju kiedy to było,to były czasy :D

0

Kurka fAjnie macie. Jak ja chodzilem to strajkow nie bylo

1

a to stąd w takim razie tak wysokie wydatki na Pensję Barcy :D

4

4 komentarze na 6 godzin,a ludzi online 900

czy wy śpicie na telefonach z włączoną La Ramblą :D ?

0

Pocisne każdego w 1.6 :)

3

Dokladnie 08 to klasyk jak pes 06 ktorego pykam do dzis

2

Stadion Śląski.. A tak serio stanbul

1

Ja czekam na bilet na atletico. 48h przed meczem maja mi wyslac

0

Oczywiscie mata potrzebny.. Mamy malcoma. Nawet cou na skrzydle jest lepszy

1

Polonia Bytomska. W calej Polsce najlepsza. Bo to my najlepsi my niebiesko czerwoni ole ole na hokeju to byla miazga.

2

tak to właśnie wygląda :
http://tnijurl.com/33aa763a8562/

0

dokładnie,ja stawiam że legia tak czy siak mistrza zgarnie,lechia w grupie mistrzowskiej będzie ostro gubić punkty,ile razy już tak było,Lech,Jaga,Piast..ale tak jak mówisz,z taką polityką klubów to my pucharów długo nie zobaczymy w Polsce

0

Barcelona vs Atletico :
Zapraszam wszystkich którzy lecą na ten weekend do Barcelony i mają ochotę na Polskie spotkanie,Program do uzgodnienia :)
oto link do wydarzenia jakby coś to zapisywać się :
https://www.facebook.com/events/2057091517672915/

2

Niestety nie wpuszczaja na niego. Podobno do wyburzenia

2

Odpocznie : Cilessen,Malcom,Semedo i Vidal :DD

0

stary fajnie że masz ambicje żeby zostać,ale kurcze nic nie pograsz w kolejnym sezonie,za duża konkurencja,co najwyżej kilka meczy w Copa Del Rey

0

Pany,Barca wyśle mi bilet na mecz na pocztę czy jakoś z oficialnej na koncie go będę miał do ściągniecia ?

0

dziwne bo Arki też XD

0

dokładnie,ja polecam rzucić z balkonu komuś worek wody na łeb..aaa nie to nie lany poniedziałek ;p

1

Wuja i Reca

0

a ja typuję, :
A.Real zaklepał Piątka
B.Kubica idzie do Ferrari
C.Stoch kończy karierę

0

Komentarz usunięty

6

GKS Tychy zagrają w finale o mistrza Polski hokeja z swoją zgodą Cracovią :)

16

ale my żyjemy w Polsce kolego ,to Polski serwer .Polska strona

2

dziś na bank będzie Jović/Grizmann i de Ligt oficialnie znając 1 kwietnia :D

1

2014 i jak ktoś im pomógł w końcu czy dalej jadą ? :D

3

e tam swoje zarobi,chocby miał jezdzić dla ekip z końca stawki myślę że chwilę może tam zabawić

0

ja kminie jak ściągnąć NFS Undergrounda 2 aktualnie także nie wiem :D

0

coś się zepsuło i nie było mnie słychać moi mili :DDD
co tu się odwala chyba przechodzimy w nową stronę coś czuję na prima aprilis XD oby nie w notatnik

3

sory ale 3 LM nie wygrywa się przypadkiem,trochę szacunku :) byli najlepsi i tyle,ok może raz faktycznie na farcie grubo przejechali i tyle ...fakt faktem,myślę że my byśmy izi ich pojechali,ale niestety daliśmy ciała z pionkami :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?