Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
hahahahah xD co roku to samo,rok temu nawet Rafinhi nie umieli sprzedać...może 100 zarobimy w lecie i to tyle
0
no dokładnie mam nadzieję że też tak myśli,a nie strzeli mu coś dziwnego,z nim to nigdy nie wiadomo :)
2
no tak tylko jaki on ma rytm meczowy a jaki Cou..śmiem sądzić że gdyby regularnie dostawał szansę to już by spokojnie był kozakiem na skrzydle
0
jeśli o formę chodzi to Sergio i Arthur na trybuny ale kto za nich ? Ivan cofnięty,Cou i Vidal/ALena...no niestety,słabo to wygląda
2
byle by waldek nie wpadł na głupi pomysł i nie zaczął stawiać na Samuela więcej,po takiej przerwie niech lepiej czeka na okres przygotowawczy a nie na najważniejsze mecze sezonu.
11
Utrzymacie się,bez was jak i Basków ta Liga straciła by urok :)
0
mam nadzieję,nie po to wydałem tygodniówkę na bilet byście sobie przeszli obok meczu :D
2
GKS Tychy idą na rekord,wczoraj znowu 3 dogrywki z Cracovia grali ale dali radę :D
0
Oby ten Remis był na wagę utrzymania dla Villarreal i naszego mistrza :) w sobotę na Camp Nou będzie się palić na murawie,jedziecie ich i mamy spokojny koniec sezonu w lidze
1
United już nie jest Autobusem...w sobotę Atletico które wie że musi wygrać,a przynajmniej nie przegrać by walczyć o mistrza więc będzie otwarte..a nie czekaj przecież Simeone znowu ustawi obronę Częstochowy :DD
0
To zes dal argument. Rok temu ile. 1porazka w lidze a jednak roma nas rozwalila
0
Obysmy cudem przeszli United z ta obrona i pomoca bo Jak Liverpool przejdzie to juz pozamiatane.
2
Mnie śmieszą tacy co sie nim dalej zachwycaja. On jest drewnem i tyle. A sprzedaja rakiticia ktory jedyny cos gra w pomocy
8
Busquets to jest sabotazysta wszech czasów barcy. Gosc od 3lat powinien w Chinach siedziec. Mam nadzieje ze De jong go z marszu posadzi minimum na lawie.
0
W 15 min malcom wyjasnil decyzje waldka. Obys na niego zaczal wiecej stawiac. Gosc bedzie crackiem
2
Malcom i Dembe na szkrzydlach tak to powinno wygladac. Taka szybkosc ze by nikt nam nie podskoczyl. Messi podwieszony i jazda
0
W Trójmieście bez zmiany Arka pany
0
Genoa bez Piatka pewnie by spadla. Milan tulal by sie w srodku tabeli. Tam brakuje srodka pola żeby to w koncu zatrybilo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Jednego Probierza do Lecha by dali a nie
2
Prosze cie Alena poki co niczym sie nie wyroznial. Z niego bedzie sredniak pokroju Rafinhy cos czuje
2
Ivan nie gra? Jakis blad na pewno
0
No sam sie o to balem na szczescie w piatek lece wiec zdaze wydrukowac
0
Jest super info. Sabotazysta niech tam nie wraca
0
Tak 48h przed losuja ci sektor xd
6
Cracovia idzie po podium czapki z glow i oby. Dajesz michal prowadz ich do pucharow
1
pół państwa powinna wyjść na ulicę i zrobić zadymę ,jak w Francji ale jesteśmy cienkie bolki...i będą robić za śmieszne pieniądze dalej gdy wydatki idą w górę
1
szkoda mi Villarreal,obyście się utrzymali ,a my dziś na spokojnie,w sobote mecz o mistrza i pozniej już na luzie tylko LM
0
Malcom zobaczy 1 skład jak świnia niebo...
0
już wolałbym Pogbę na wymianę a nie tego słabiaka