0

hahahahah xD co roku to samo,rok temu nawet Rafinhi nie umieli sprzedać...może 100 zarobimy w lecie i to tyle

0

no dokładnie mam nadzieję że też tak myśli,a nie strzeli mu coś dziwnego,z nim to nigdy nie wiadomo :)

2

no tak tylko jaki on ma rytm meczowy a jaki Cou..śmiem sądzić że gdyby regularnie dostawał szansę to już by spokojnie był kozakiem na skrzydle

0

jeśli o formę chodzi to Sergio i Arthur na trybuny ale kto za nich ? Ivan cofnięty,Cou i Vidal/ALena...no niestety,słabo to wygląda

2

byle by waldek nie wpadł na głupi pomysł i nie zaczął stawiać na Samuela więcej,po takiej przerwie niech lepiej czeka na okres przygotowawczy a nie na najważniejsze mecze sezonu.

11

Utrzymacie się,bez was jak i Basków ta Liga straciła by urok :)

0

mam nadzieję,nie po to wydałem tygodniówkę na bilet byście sobie przeszli obok meczu :D

2

GKS Tychy idą na rekord,wczoraj znowu 3 dogrywki z Cracovia grali ale dali radę :D

0

Oby ten Remis był na wagę utrzymania dla Villarreal i naszego mistrza :) w sobotę na Camp Nou będzie się palić na murawie,jedziecie ich i mamy spokojny koniec sezonu w lidze

1

United już nie jest Autobusem...w sobotę Atletico które wie że musi wygrać,a przynajmniej nie przegrać by walczyć o mistrza więc będzie otwarte..a nie czekaj przecież Simeone znowu ustawi obronę Częstochowy :DD

0

To zes dal argument. Rok temu ile. 1porazka w lidze a jednak roma nas rozwalila

0

Obysmy cudem przeszli United z ta obrona i pomoca bo Jak Liverpool przejdzie to juz pozamiatane.

2

Mnie śmieszą tacy co sie nim dalej zachwycaja. On jest drewnem i tyle. A sprzedaja rakiticia ktory jedyny cos gra w pomocy

8

Busquets to jest sabotazysta wszech czasów barcy. Gosc od 3lat powinien w Chinach siedziec. Mam nadzieje ze De jong go z marszu posadzi minimum na lawie.

0

W 15 min malcom wyjasnil decyzje waldka. Obys na niego zaczal wiecej stawiac. Gosc bedzie crackiem

2

Malcom i Dembe na szkrzydlach tak to powinno wygladac. Taka szybkosc ze by nikt nam nie podskoczyl. Messi podwieszony i jazda

0

W Trójmieście bez zmiany Arka pany

0

Genoa bez Piatka pewnie by spadla. Milan tulal by sie w srodku tabeli. Tam brakuje srodka pola żeby to w koncu zatrybilo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Jednego Probierza do Lecha by dali a nie

2

Prosze cie Alena poki co niczym sie nie wyroznial. Z niego bedzie sredniak pokroju Rafinhy cos czuje

2

Ivan nie gra? Jakis blad na pewno

0

No sam sie o to balem na szczescie w piatek lece wiec zdaze wydrukowac

0

Jest super info. Sabotazysta niech tam nie wraca

0

Tak 48h przed losuja ci sektor xd

6

Cracovia idzie po podium czapki z glow i oby. Dajesz michal prowadz ich do pucharow

1

pół państwa powinna wyjść na ulicę i zrobić zadymę ,jak w Francji ale jesteśmy cienkie bolki...i będą robić za śmieszne pieniądze dalej gdy wydatki idą w górę

1

szkoda mi Villarreal,obyście się utrzymali ,a my dziś na spokojnie,w sobote mecz o mistrza i pozniej już na luzie tylko LM

0

Malcom zobaczy 1 skład jak świnia niebo...

0

już wolałbym Pogbę na wymianę a nie tego słabiaka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?