Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Spelniaj marzenia nie boj sie ja rok temu zakochałem się w tym mieście
14
La rambla del mar http://i65.tinypic.com/11cci95.jpg
42
Nie bede oryginalny. Pozdrawiam La Ramble z La Rambli. Poki co spokojnie, stragany sie otwieraja. Pogoda rześka nawet bym powiedzial pizga jak w kieleckim :)
0
Niezle zeglarstwo xd
0
Ale dzis ciezki dzien sie szykuje. No nic byle wytrwac do 23
1
Ha to fajna okazja. No tu ne bardzo maja jak sie zorientowac bo gotowka placilem xd uciekam na centrum xd
1
W tym roku el prat mi sie podoba kupuje w automacie. Daje 20e.wydal mi 40 xdd zyc trzeba umic
4
Zycze im by dostali. Przynajmniej walcza o swoje a nie jak reszta. Albo zyje na zasilkach albo tylko narzeka na drugich a sami nic nie zrobia
0
To samo pomyslalem :).
0
Kiedy on byl w szczytowej formie. 2lata temu chyba.. Od tej pory gra stasznie nie rowno
0
Sam sie zastanawiam nad letnimi i tez wlasnie nie wiem. Roznie moze byc moim zdaniem
0
To byla gra powiem szczerze jakis czas temu na emulatorze nie umialem 1strefy przejsc xd to byly giery
0
Mecz z groclinem xd nie no smieje sie moze cos tam zdobywali ale tez czasem spadali do 2ligi xd
3
Serio darmowe jedzenie? Halina lecimy na wczasy bedzie tanio
0
Nie no tym razem im odpuscilem xd
0
Na pokladzie kibice atletico. Myslalem ze bedzie ustawka xd no nic czas sie zdrzemnac przed wyruszeniem w centrum..
1
O widze ze mna nawet Penya Barca leci :) pozdro z pyrzowic :)
3
Haha mistrze. Xd latajacy holender
0
Dokladnie to byly czasy:) gralo sie cale dnie. Teraz czasu nie ma. A jak juz mam to zdycham po 20minutach kopania :)
0
O panie,też polecam Barcę byłem tylko 4 dni,ale po roku znów wracam tam dziś Piękne miasto ,Jako że kolega też podróżnik zapytam co pan poleca za kierunki ? byłem póki co Londyn,Malta,Barca,Ateny,Budapeszt,Praga planuję Rzym i Kopenhage...co jeszcze ciekawego zwiedzić ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
A sobie sciagne na pulpit xd
21
Samemu tak jak socjopata swoimi kuponami. Byc jak wilk z wall street xd
3
Poleciala na to?, :)
1
Pilkarzem. Zolnierzem jak Rambo
0
Vice city i misja helikopter na sterowanie... Jezu xd
1
Polecam. Mam option file na ten rok :), do tego gta SA. RE 1-4
0
Mm pieknie pachnie ten bilecik. Tak troche mistrzostwem :)
0
Po zakupie za 160zl na kabaret Polska Włochy nie zal mi tyle dac na Barce
0
Na atleti najtansze byly 109 :) ale fakt i tak drogo