1

Spelniaj marzenia nie boj sie ja rok temu zakochałem się w tym mieście

14

42

Nie bede oryginalny. Pozdrawiam La Ramble z La Rambli. Poki co spokojnie, stragany sie otwieraja. Pogoda rześka nawet bym powiedzial pizga jak w kieleckim :)

0

Niezle zeglarstwo xd

0

Ale dzis ciezki dzien sie szykuje. No nic byle wytrwac do 23

1

Ha to fajna okazja. No tu ne bardzo maja jak sie zorientowac bo gotowka placilem xd uciekam na centrum xd

1

W tym roku el prat mi sie podoba kupuje w automacie. Daje 20e.wydal mi 40 xdd zyc trzeba umic

4

Zycze im by dostali. Przynajmniej walcza o swoje a nie jak reszta. Albo zyje na zasilkach albo tylko narzeka na drugich a sami nic nie zrobia

0

To samo pomyslalem :).

0

Kiedy on byl w szczytowej formie. 2lata temu chyba.. Od tej pory gra stasznie nie rowno

0

Sam sie zastanawiam nad letnimi i tez wlasnie nie wiem. Roznie moze byc moim zdaniem

0

To byla gra powiem szczerze jakis czas temu na emulatorze nie umialem 1strefy przejsc xd to byly giery

0

Mecz z groclinem xd nie no smieje sie moze cos tam zdobywali ale tez czasem spadali do 2ligi xd

3

Serio darmowe jedzenie? Halina lecimy na wczasy bedzie tanio

0

Nie no tym razem im odpuscilem xd

0

Na pokladzie kibice atletico. Myslalem ze bedzie ustawka xd no nic czas sie zdrzemnac przed wyruszeniem w centrum..

1

O widze ze mna nawet Penya Barca leci :) pozdro z pyrzowic :)

3

Haha mistrze. Xd latajacy holender

0

Dokladnie to byly czasy:) gralo sie cale dnie. Teraz czasu nie ma. A jak juz mam to zdycham po 20minutach kopania :)

0

O panie,też polecam Barcę byłem tylko 4 dni,ale po roku znów wracam tam dziś Piękne miasto ,Jako że kolega też podróżnik zapytam co pan poleca za kierunki ? byłem póki co Londyn,Malta,Barca,Ateny,Budapeszt,Praga planuję Rzym i Kopenhage...co jeszcze ciekawego zwiedzić ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

A sobie sciagne na pulpit xd

21

Samemu tak jak socjopata swoimi kuponami. Byc jak wilk z wall street xd

3

Poleciala na to?, :)

1

Pilkarzem. Zolnierzem jak Rambo

0

Vice city i misja helikopter na sterowanie... Jezu xd

1

Polecam. Mam option file na ten rok :), do tego gta SA. RE 1-4

0

Mm pieknie pachnie ten bilecik. Tak troche mistrzostwem :)

0

Po zakupie za 160zl na kabaret Polska Włochy nie zal mi tyle dac na Barce

0

Na atleti najtansze byly 109 :) ale fakt i tak drogo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?