0

pasquato już był XD

1

słowo klucz : Teoretycznie :DD

0

legia to chyba chcę iść na rekord mistrza z najwięcej przegranymi meczami XD bo pewnie znowu w mistrzowskiej grupie jak rok temu cyrki będą

0

4-0 jak tam legia :DD a w środę Jaga jedzie podbijać Warszawę,ale to może być piękny tydzień :)

1

niee,Piast odjechał stawce,o 4 miejsce Jaga z Cracovią bedą walczyć choć punktowo Wisła jest blisko hahah 4-0 :D

0

jak stawiacie,ja 4/5-1 dla Realu i okrzyki wrócił Zizou wracamy na dobre tory

1

a legia może lepiej xD Luxenburg tylko czeka na Polski klub by wylosować :D jesteśmu kupą i mnie to lotto kto gra w eliminacjach byle nie legia ...no poprawiłeś się :D

0

moda na sukces... sie okaże że nie miel silnika

1

Legia oby tak dalej,a proszę,wisła Bankrut pozwoliła ukazać nowy talent,ten pietrzak zaraz gdzieś odejdzie na bank do Włoch :D

1

Chelsea i Arsenal :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

spokojnie,ale sory nie jestem jak wiekszosc ze kibicuje za zaslugi,po prostu City nie nawidzę :P

5

Pięknie by było jakby Liverpool i Totki zakończyły erę pepa w City,skończyła by się ich potęga xd ,a Pep może by wybrać lepszy kierunek ? marzenie Milan ale nie ma szans

5

Teraz niech koguty i United ubiją City i izi win Liverpool :D

4

jest hahahha pięknie jazda z City i pepem :D

0

nie życzę mu sory,od kąd odszedł chodzi po klubach których nie nawidzę więc życzę mu najgorzej

2

bo bez szejków tak szybko by nie doszli do miejsca w którym są,nimi i PSG gardzić będę zawsze i życzył upadku :|)

3

Komentarz usunięty

1

Liverpool ale dajecie ciała,i przez was najgorszy klub anglii idzie po mistrza,rzygam tymi niebieskimi z manchesteru

0

też im życzę jak najgorzej od kilku lat,mam nadzieję że spadną kiedyś z ligi

0

to jest dramat,niebieskie smerfy zawsze na farcie

0

w Holandii
tylko PSV !!!

0

Pięknie Valencia,pięknie Wisła,jeju dziś ich kocham :D jazda

0

Kiedy kolega mowi ze ronaldo jest najlepszy na swiecie

1

moim zdaniem tez samobój..no cóż bywa i tak

0

czyżby kuponik :) ,mnie tam cieszy bo jest szansa dla Cardiff i spokój dla United :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

38

a potem przychodzi arsenal City Chelsea w LM i niektórzy wracają do jaskiń :D

1

jezu masakra xDDD
prawdziwe 1.2,1,2

0

nie ma szans by odszedł i dobrze bo to najlepszy pomocnik,odejdzie to go niektórzy docenią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?