Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pasquato już był XD
1
słowo klucz : Teoretycznie :DD
0
legia to chyba chcę iść na rekord mistrza z najwięcej przegranymi meczami XD bo pewnie znowu w mistrzowskiej grupie jak rok temu cyrki będą
0
4-0 jak tam legia :DD a w środę Jaga jedzie podbijać Warszawę,ale to może być piękny tydzień :)
1
niee,Piast odjechał stawce,o 4 miejsce Jaga z Cracovią bedą walczyć choć punktowo Wisła jest blisko hahah 4-0 :D
0
jak stawiacie,ja 4/5-1 dla Realu i okrzyki wrócił Zizou wracamy na dobre tory
1
a legia może lepiej xD Luxenburg tylko czeka na Polski klub by wylosować :D jesteśmu kupą i mnie to lotto kto gra w eliminacjach byle nie legia ...no poprawiłeś się :D
0
moda na sukces... sie okaże że nie miel silnika
1
Legia oby tak dalej,a proszę,wisła Bankrut pozwoliła ukazać nowy talent,ten pietrzak zaraz gdzieś odejdzie na bank do Włoch :D
1
Chelsea i Arsenal :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
spokojnie,ale sory nie jestem jak wiekszosc ze kibicuje za zaslugi,po prostu City nie nawidzę :P
5
Pięknie by było jakby Liverpool i Totki zakończyły erę pepa w City,skończyła by się ich potęga xd ,a Pep może by wybrać lepszy kierunek ? marzenie Milan ale nie ma szans
5
Teraz niech koguty i United ubiją City i izi win Liverpool :D
4
jest hahahha pięknie jazda z City i pepem :D
0
nie życzę mu sory,od kąd odszedł chodzi po klubach których nie nawidzę więc życzę mu najgorzej
2
bo bez szejków tak szybko by nie doszli do miejsca w którym są,nimi i PSG gardzić będę zawsze i życzył upadku :|)
3
Komentarz usunięty
1
Liverpool ale dajecie ciała,i przez was najgorszy klub anglii idzie po mistrza,rzygam tymi niebieskimi z manchesteru
0
też im życzę jak najgorzej od kilku lat,mam nadzieję że spadną kiedyś z ligi
0
to jest dramat,niebieskie smerfy zawsze na farcie
0
w Holandii
tylko PSV !!!
0
Pięknie Valencia,pięknie Wisła,jeju dziś ich kocham :D jazda
0
Kiedy kolega mowi ze ronaldo jest najlepszy na swiecie
1
moim zdaniem tez samobój..no cóż bywa i tak
0
czyżby kuponik :) ,mnie tam cieszy bo jest szansa dla Cardiff i spokój dla United :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
38
a potem przychodzi arsenal City Chelsea w LM i niektórzy wracają do jaskiń :D
1
jezu masakra xDDD
prawdziwe 1.2,1,2
0
nie ma szans by odszedł i dobrze bo to najlepszy pomocnik,odejdzie to go niektórzy docenią