Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
krusszwil kto to taki ? dobra coś znalazłem xD...tak go zaraz zbanują to jest pewne,ale fajnie by było nawet bez głosu jakby działało xD
0
podpinam,jak obejrzeć cyrk godlewskiej i tej drugiej ? XD
0
griezmann kompletnie się nie nadaje do Barcy,śmieje się z tego od roku,kolejny gość który tu zniknie o ile przyjdzie
1
A dziś znowu będzie Pio Pio PIo :D bawmy się :P
0
no pewność ,oby tylko nie było jak ostatnio gdy nas Paul S. wyjaśnił :p szczerze to Messi musi zrobić różnicę inaczej nie widzę tego ćwierćfinału
1
Ja za tydzien 2 mecz oby 2 wygrany :)
0
Slabe united pozdrawiam kibica
0
No na united gotowi. Bez Messiego to nas kazdy pocisnie. Coutinho niech lepiej odchodzi czym predzej
0
ostatnio w Pireusie sobie siedze na ławce,i właśnie podbija imigrant i pokazuje okulary z metką 69e i mowi tylko 10e,mowie nie dzięki to wyskoczył z Zegarkiem,perfumami xD ...
0
hahaha xDD i te budowle z piasku obok XD nie no parodia
1
pozdro,jak sytuacja na plaży,już sprzedają dywany ? jak mnie to irytowało rok temu xDD
0
nie bój się strzelić w poprzeczkę,prędzej wpadnie niż pojdzie kontra
0
panie,my nawet o LE nie mamy szans z takim nastawieniem,ale byle legia mistrza nie zdobyła bo się zrzygam ...dokładnie,dostali amatorów którzy i tak ich ciśli w rewanżu ,zresztą nie dawno amatorzy ich pocisneli xDDD
0
ciężko powiedzieć :) ,ja na bieżąco oglądam tanie loty na skyscaner :) potem hostel na booking i heja.np na Infinit Iniesta ogarnietę niemal wszystko miałem już w lutym,teraz na Atletico także w lutym wszystko ogarniałem
0
ta Albo ratował tyłek i gonił wynik :)
1
czas surferów
1
no to jest faktycznie pech,ja to kiedyś złamałem ręke na miesiąc przed turniejem,cudem zdązyłem i ratowałem zespół przed blamażem xDD głowa do góry i zdrowia :)
1
jakie derby,Kaj tam widzew dopiero goni :)
0
niezła bania,ja tam czekam aż ta godlewska i druga sobie łeb rozwalą,ale pewnie będzie żenada pod publiczke ,troche ciagniecia za wlosy i koniec
0
ah to byłem blisko xDD no nic jestem dumny XD
0
kurde niby nie wiele a cieżko,Roma stawiał bym 2 zły,Benfica też chyba,Bilbao i Atletico 1 herby zły ?
0
ja stawiam 3-0 coś koło tego,może stracimy coś
0
ja tam wole haxballa xD
3
Pio Pio,pozdrawiam wszystkich którzy od 14 czy byle od której świętują piąteczek
1
Kupilbym sobie Bale'a zeby mi trzymal ubranie w przedpokoju
1
Po 2 tygodniach posuchy. W koncu wraca. Nasza najsilniejsza ekstraklasa:)
1
Ja tam bym go nawet za 80puscil
8
jezu proszę,tylko nie pan pieniążek,ja mu życzę by czym prędzej wracał do ligi brazylijskiej,za niego to bym nawet Malcoma nie dał
0
hahaha cały sektor XDD najwyżej wywiesisz tam dużą fanę XDD
0
ale nie płacz,jak się boi robić operacji po to by zaraz nowu wypaść na pół roku to się nie dziwie spekulacji...ale oby został