0

krusszwil kto to taki ? dobra coś znalazłem xD...tak go zaraz zbanują to jest pewne,ale fajnie by było nawet bez głosu jakby działało xD

0

podpinam,jak obejrzeć cyrk godlewskiej i tej drugiej ? XD

0

griezmann kompletnie się nie nadaje do Barcy,śmieje się z tego od roku,kolejny gość który tu zniknie o ile przyjdzie

1

A dziś znowu będzie Pio Pio PIo :D bawmy się :P

0

no pewność ,oby tylko nie było jak ostatnio gdy nas Paul S. wyjaśnił :p szczerze to Messi musi zrobić różnicę inaczej nie widzę tego ćwierćfinału

1

Ja za tydzien 2 mecz oby 2 wygrany :)

0

Slabe united pozdrawiam kibica

0

No na united gotowi. Bez Messiego to nas kazdy pocisnie. Coutinho niech lepiej odchodzi czym predzej

0

ostatnio w Pireusie sobie siedze na ławce,i właśnie podbija imigrant i pokazuje okulary z metką 69e i mowi tylko 10e,mowie nie dzięki to wyskoczył z Zegarkiem,perfumami xD ...

0

hahaha xDD i te budowle z piasku obok XD nie no parodia

1

pozdro,jak sytuacja na plaży,już sprzedają dywany ? jak mnie to irytowało rok temu xDD

0

nie bój się strzelić w poprzeczkę,prędzej wpadnie niż pojdzie kontra

0

panie,my nawet o LE nie mamy szans z takim nastawieniem,ale byle legia mistrza nie zdobyła bo się zrzygam ...dokładnie,dostali amatorów którzy i tak ich ciśli w rewanżu ,zresztą nie dawno amatorzy ich pocisneli xDDD

0

ciężko powiedzieć :) ,ja na bieżąco oglądam tanie loty na skyscaner :) potem hostel na booking i heja.np na Infinit Iniesta ogarnietę niemal wszystko miałem już w lutym,teraz na Atletico także w lutym wszystko ogarniałem

0

ta Albo ratował tyłek i gonił wynik :)

1

czas surferów

1

no to jest faktycznie pech,ja to kiedyś złamałem ręke na miesiąc przed turniejem,cudem zdązyłem i ratowałem zespół przed blamażem xDD głowa do góry i zdrowia :)

1

jakie derby,Kaj tam widzew dopiero goni :)

0

niezła bania,ja tam czekam aż ta godlewska i druga sobie łeb rozwalą,ale pewnie będzie żenada pod publiczke ,troche ciagniecia za wlosy i koniec

0

ah to byłem blisko xDD no nic jestem dumny XD

0

kurde niby nie wiele a cieżko,Roma stawiał bym 2 zły,Benfica też chyba,Bilbao i Atletico 1 herby zły ?

0

ja stawiam 3-0 coś koło tego,może stracimy coś

0

ja tam wole haxballa xD

3

Pio Pio,pozdrawiam wszystkich którzy od 14 czy byle od której świętują piąteczek

1

Kupilbym sobie Bale'a zeby mi trzymal ubranie w przedpokoju

1

Po 2 tygodniach posuchy. W koncu wraca. Nasza najsilniejsza ekstraklasa:)

1

Ja tam bym go nawet za 80puscil

8

jezu proszę,tylko nie pan pieniążek,ja mu życzę by czym prędzej wracał do ligi brazylijskiej,za niego to bym nawet Malcoma nie dał

0

hahaha cały sektor XDD najwyżej wywiesisz tam dużą fanę XDD

0

ale nie płacz,jak się boi robić operacji po to by zaraz nowu wypaść na pół roku to się nie dziwie spekulacji...ale oby został

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?