1

to byłby idealny skład,ale nie ma szans,wrócimy do Roberto i Cou na skrzydle

0

ponoć miesięczna wypłata,300tys jak on teraz wyżyje nie wiem

0

taka gra,takie decyzje,a na mecz z Legią znowu krzykną 100zł bilet hahahah dramat ,na miejscu kibiców Lecha zaczał bym bojkot,albo chociaż brak dopingu

0

tak to tu jest,sciagamy szrot,i maja byc wyniki na już,nie ma lecisz,z tym probierzem serio,ledwo się utrzymali myślałem że go wywalą,szacun za cierpliwość i oby weszli do pucharów,

3

Ja się do dziś zastanawiam dlaczego puścili Bjelice,to dopiero był strzał w kolano

0

jak dla mnie dwoch ostatnich wypożyczenie,inaczej przepadną,pytanie tylko czy wypożyczenie coś da czy tak jak denis i kilki innych przepadnie

0

to jest dramat,połowa piłkarzy,i cały zarząd do wywalenia,inaczej nie widzę by Lech wyszedł z kryzysu,za rok z takimi władzami będą walczyć o utrzymanie

0

Nie zapomne gola Komorowskiego,ale wtedy zniszczył system i rozbiliśmy Lechię,piękne lata

0

Pusc sobie wwo lub moleste stary ponad czasowy rap

1

a ja czasem lubię ekstraklasę,mecz Lechia vs Piast był na dość dobrym poziomie,lepiej to się ogląda od Serie A na pewno

0

sory kilka razy bylem i dziękuje,ten kraj chyba nigdy się nie zmieni chyba że coś tu pierdzielnie i to grubo..teraz to już jest fala ukraińsko-gruzińska,nic tylko uciekać bo robić tu nie ma komu ale za taką pensję się nie dziwie xd

1

beka i tyle,tak jak kolega niżej,w sejmie już była beka,kogo my tam już mieliśmy,Adamek,kilku innych sportowców co się kompletnie nie znali na polityce,inne dziwne osobowości

0

eeee sluchaj no,nie ma takiego bicia,koniec imprezy,dziękuje dobranoć ...uff koniec tego cyrku :D

0

ludziom płacili by tylko zmarnowali sobie sobotę i przyszli :P

2

jak dla mnie powinniśmy zrobic dymy jak francuzi którzy mają niebo lepiej od nas a mimo to walczą o swoje,a my bedziemy tyrac za 2 k gdy podwyzki idą ostro w górę,niestety ale jesteśmy nie powiem kim...powinniśmy się połączyć ,też wyjść na ulice,zrobić dymy,jakie 2 k na miesiac,jakie 6 zł za benzyne,jakie podwyżki 100% prądu...

2

kurka teraz zczaiłem że to adbuster XD fest

0

aa to jeszcze ciekawiej :D

0

jakbym szedl to wole kukizów,ale mam na to wywalone,dopóki cały rząd nie zostanie zmieniony nic tu diametralnie się nie zmieni

1

az dziwnie się czuję że moja przyjaciółka ma na nazwisko Godlewska xDDD

0

czemu,nie mów że ta nuta była na wejscie,ta snoop doga ? :D kurka przypomniałeś mi o kolejnej grze wszechczasów :D

1

Oby :) ,to jest dramat,oglądam wielu ciekawych ludzi na YT,podróżnicy,gamerzy,fizycy a nikt nie ma tak dużej oglądalności jak ta...osoba smutne,ale no cóż taki świat

5

xDDDDD

19

20 sekund,i proszę już się nie kłócą,bo zgarneli hajs na cały rok także każda zadowolona

0

dlaczego nie obstawiłem domu....przecież to było pewne że max 30 sek...i zaraz wywiady i słynny " ryyyj " XDDD

0

dwie ślicznotki,będzie ciekawie XD

0

a jak jej Usta pękną to co wtedy xDDD

0

ale dzaga hahahahha xD jeju święty

0

zapraszam,walicki blisko szybko wygodnie :D

0

walka która elektryzuje całą Europę :D a tak serio,chwile sie pociagna za wlosy i bedzie koniec pewnie po minucie...a hajs zgarną nie mały

0

hahahaha xD,ciekawe ile zapłacili publiczności zeby tam stali xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?