Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
to byłby idealny skład,ale nie ma szans,wrócimy do Roberto i Cou na skrzydle
0
ponoć miesięczna wypłata,300tys jak on teraz wyżyje nie wiem
0
taka gra,takie decyzje,a na mecz z Legią znowu krzykną 100zł bilet hahahah dramat ,na miejscu kibiców Lecha zaczał bym bojkot,albo chociaż brak dopingu
0
tak to tu jest,sciagamy szrot,i maja byc wyniki na już,nie ma lecisz,z tym probierzem serio,ledwo się utrzymali myślałem że go wywalą,szacun za cierpliwość i oby weszli do pucharów,
3
Ja się do dziś zastanawiam dlaczego puścili Bjelice,to dopiero był strzał w kolano
0
jak dla mnie dwoch ostatnich wypożyczenie,inaczej przepadną,pytanie tylko czy wypożyczenie coś da czy tak jak denis i kilki innych przepadnie
0
to jest dramat,połowa piłkarzy,i cały zarząd do wywalenia,inaczej nie widzę by Lech wyszedł z kryzysu,za rok z takimi władzami będą walczyć o utrzymanie
0
Nie zapomne gola Komorowskiego,ale wtedy zniszczył system i rozbiliśmy Lechię,piękne lata
0
Pusc sobie wwo lub moleste stary ponad czasowy rap
1
a ja czasem lubię ekstraklasę,mecz Lechia vs Piast był na dość dobrym poziomie,lepiej to się ogląda od Serie A na pewno
0
sory kilka razy bylem i dziękuje,ten kraj chyba nigdy się nie zmieni chyba że coś tu pierdzielnie i to grubo..teraz to już jest fala ukraińsko-gruzińska,nic tylko uciekać bo robić tu nie ma komu ale za taką pensję się nie dziwie xd
1
beka i tyle,tak jak kolega niżej,w sejmie już była beka,kogo my tam już mieliśmy,Adamek,kilku innych sportowców co się kompletnie nie znali na polityce,inne dziwne osobowości
0
eeee sluchaj no,nie ma takiego bicia,koniec imprezy,dziękuje dobranoć ...uff koniec tego cyrku :D
0
ludziom płacili by tylko zmarnowali sobie sobotę i przyszli :P
2
jak dla mnie powinniśmy zrobic dymy jak francuzi którzy mają niebo lepiej od nas a mimo to walczą o swoje,a my bedziemy tyrac za 2 k gdy podwyzki idą ostro w górę,niestety ale jesteśmy nie powiem kim...powinniśmy się połączyć ,też wyjść na ulice,zrobić dymy,jakie 2 k na miesiac,jakie 6 zł za benzyne,jakie podwyżki 100% prądu...
2
kurka teraz zczaiłem że to adbuster XD fest
0
aa to jeszcze ciekawiej :D
0
jakbym szedl to wole kukizów,ale mam na to wywalone,dopóki cały rząd nie zostanie zmieniony nic tu diametralnie się nie zmieni
1
az dziwnie się czuję że moja przyjaciółka ma na nazwisko Godlewska xDDD
0
czemu,nie mów że ta nuta była na wejscie,ta snoop doga ? :D kurka przypomniałeś mi o kolejnej grze wszechczasów :D
1
Oby :) ,to jest dramat,oglądam wielu ciekawych ludzi na YT,podróżnicy,gamerzy,fizycy a nikt nie ma tak dużej oglądalności jak ta...osoba smutne,ale no cóż taki świat
5
xDDDDD
19
20 sekund,i proszę już się nie kłócą,bo zgarneli hajs na cały rok także każda zadowolona
0
dlaczego nie obstawiłem domu....przecież to było pewne że max 30 sek...i zaraz wywiady i słynny " ryyyj " XDDD
0
dwie ślicznotki,będzie ciekawie XD
0
a jak jej Usta pękną to co wtedy xDDD
0
ale dzaga hahahahha xD jeju święty
0
zapraszam,walicki blisko szybko wygodnie :D
0
walka która elektryzuje całą Europę :D a tak serio,chwile sie pociagna za wlosy i bedzie koniec pewnie po minucie...a hajs zgarną nie mały
0
hahahaha xD,ciekawe ile zapłacili publiczności zeby tam stali xD