Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra nie płacz,Real jest w dołku,każda wygrana ich spaja i buduję na kolejny sezon
0
gulczas a jak myslisz XD
2
oho wyskoczył kibic z jaskini xD
0
to dopiero początek,boję się że na tym się nie skończy
0
kurde czas stawiać że za rok Real LM zgarnia z tym łysym klaskaczem jednak :D to jest fenomen co to się odpindala
1
mogę dać opinię jak nie oglądam :D ,dla mnie wszystkie polskie Reality show to dno,95% bierzemy z amerykańskich i angielskich pomysłów,to jest takie słabe że ...eh
0
Messi bez szans na ZP,Benzema izi przed nim to koniec xddd
0
heh oj ciężko nie dostać info od kogokolwiek :) , no tak,szukam 1 zmianówki nawet za mniejsze pieniadze ale jakoś lipa póki co :P
0
chrzestna była i chwali,tanio w cholerę,pogoda super,góry morze...ja tam nie wiem ale ogolnie wiem że całe południe europy jest super
0
ja się pytam dlaczego w tym sezonie co LM muszę mieć popołudnia lub nocki...noo kurrrrka dramat człowieka XD
1
kiedyś widziałem tu lepszy ale ten jest na 2 miejscu spokojnie :D
0
to fakt,eh ostatnio ile razy się pomyliłem :D ,ale jednak Valencia była dobrym terenem,więc liczę na to choć to w sumie już bez znaczenia dla nas :D
0
dobrze że w tym roku możemy się pośmiać z Realu,za rok wracamy do rzeczywistości ... i znów się pośmiejemy :D
0
walczą dzielnie o to by 4 miejsce miało szanse :D
Valencia to ich zje do zera :P,także byle Atleti straciło i w sobotę nie oficialnie świetujemy po meczu
0
Oby na Atletico było wielkie flagowisko bez mozaiki jak zwykle w ostatnich latach kurka :D
1
dla Realu i Barcy liczy się tylko mistrz,jeśli tego nie ma myślę że top4 (awans do LM) starczy
0
no nic ja mam dużo lepszy plan,Sagrada Familia,potem Barca-Atleti :P w między czasie patrzeć czy Pio się obudził :D
0
Milan i inter to samo zero taktyki. Ich cel to co najwyzej aeans do LM z taka gra. A widze real tez walczy o 3miejsce
0
22 mile,Venom źle się dzieje w el Royal reszty nie pamiętam xd
1
czekaj muszę ogarnąć kaj zachód XDD mam okna na północ lol
1
PSG no wygra mimo wszystko ale to nie moje pieniądze :),nie chcę mieć długu :)
0
no klasa,Policja po meczu się odwdzięczyła nam :D
0
ale nie zapomnę najstarszych Derbów śląska,gdy stadion zgłoszony na 6tys,wbiło 12 tys,w tym otworzyli zamknięty drugi sektor gośći dla Chorzowa bo stali pod stadionem,to były derby i pokaz szacunku do rywala tym bardziej że na czas przebudowy naszego obiektu użyczyli nam swój do gry w 1 lidze :)
0
xDDDD
1
no chłopaki walczą dalej i wspomagają zgody,szkoda że zarząd,pozniej miasto zniszczyło nasz klub,pierw Piłkę,teraz hokej który był dumą miasta i miał wielkie sukcesy
2
Ekstraklasa by potrzebowała kilku innych wielku firm,niestety upadły lub tułają się w odchłani słabych lig
0
kiedyś u nas jak legia wbiła też komplet był i na spokoju co roku im punkty odbieraliśmy : )
0
a widzisz,nie wiem nie interesuję się nimi,także dzięki za info i sorki :) Ale Navas widzę zdrowy ,widzę że z niego robią Malcoma
0
trochę pojechałeś ale ok:)
3
przychodzi Cortouis by być zbawcą Realu,gra Zidane :D