Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bo wuja chce ogladac kube
0
Oj panie ekspert jaktak mozna :)
10
Oblak... Największy ręcznik jaki grał w finale LM
2
Pio uciszy ten ich stadion :)
1
Ja tez vamos po wygrana
0
Byle bys zdazyl przed meczem bo cie wygwizdam
68
Problemem Realu jest to. Ze za duzo meczy graja na tym ciezkim terenie xd
0
No odjechali wam troche.. I nie wiem jak tam z stadionem by u was bylo
0
Oho szykuje sie pierwsza porazka Rakowa od sierpnia xd jak to mowi rambla.. Spuchli xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Malcom nie zagra.. To bedzie kpina
1
O nie. Otworza puszkę pandory i wszyscy powstana..
0
Jestem. Co sie stało xd szkoda gadac jednak chyba juz tez nie maja poziomu jak kiedys xd
0
Lo nie bede pisal o biologi bo mnie ukaraja xd. Ha u nas z fizyki byl gruby gosc co bral laski do tablicy zeby na tylki patrzec xd a jego brat uczyl informatyki. Nam kazal robic co chcemy a sam wchodzil na ciekawe strony xd
1
I zapraszac kolezanki do kacika nauczyciela xd
1
On wyglada na 40...a to nie ten xd
0
Hah no to fajnie miales. Ja na odwrot. W gimbie duzo mniej fajnych sarenek
0
Aj ja mam y5 i tez jest spoko xd
1
Hahaha dobre. Nie no akurat siate lubialem na 2miejscu :) ale jednak noga to bylo poswiecenie. W 1gimbie gralismy z 3 klasa o zlamalem reke tak walczylem xd
55
Gorzej jak powiedzial w kosza. Wtedy ja strajkowalem xd
1
http://i67.tinypic.com/ezecsy.jpg. Ziomeczek xdd prawie sie skusilem
0
Mow to gosciowi co nizej pisal xd
0
Przyplyneli na dywanach teraz je sprzedaja za 5euro xd
0
A rugby to arka izi wygrana
0
Jak wejdzie kownas to nie
0
Pio pio wiadomo kolega tu nizej dzis byl podobno pod kasa i nie ma biletow
1
Ja gdzie jestes :) ja zaraz na plazy xd tylko po 23 piwa nie kupimy xd
0
O to kapa ze nie masz biletu. Moze sie pojawia nie wierze zeby byl komplet
1
Bede transmitowal mecz na fb nie boj zaby xdd
0
Gdzie to pojechales?