0

Bo wuja chce ogladac kube

0

Oj panie ekspert jaktak mozna :)

10

Oblak... Największy ręcznik jaki grał w finale LM

2

Pio uciszy ten ich stadion :)

1

Ja tez vamos po wygrana

0

Byle bys zdazyl przed meczem bo cie wygwizdam

68

Problemem Realu jest to. Ze za duzo meczy graja na tym ciezkim terenie xd

0

No odjechali wam troche.. I nie wiem jak tam z stadionem by u was bylo

0

Oho szykuje sie pierwsza porazka Rakowa od sierpnia xd jak to mowi rambla.. Spuchli xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Malcom nie zagra.. To bedzie kpina

1

O nie. Otworza puszkę pandory i wszyscy powstana..

0

Jestem. Co sie stało xd szkoda gadac jednak chyba juz tez nie maja poziomu jak kiedys xd

0

Lo nie bede pisal o biologi bo mnie ukaraja xd. Ha u nas z fizyki byl gruby gosc co bral laski do tablicy zeby na tylki patrzec xd a jego brat uczyl informatyki. Nam kazal robic co chcemy a sam wchodzil na ciekawe strony xd

1

I zapraszac kolezanki do kacika nauczyciela xd

1

On wyglada na 40...a to nie ten xd

0

Hah no to fajnie miales. Ja na odwrot. W gimbie duzo mniej fajnych sarenek

0

Aj ja mam y5 i tez jest spoko xd

1

Hahaha dobre. Nie no akurat siate lubialem na 2miejscu :) ale jednak noga to bylo poswiecenie. W 1gimbie gralismy z 3 klasa o zlamalem reke tak walczylem xd

55

Gorzej jak powiedzial w kosza. Wtedy ja strajkowalem xd

1

http://i67.tinypic.com/ezecsy.jpg. Ziomeczek xdd prawie sie skusilem

0

Mow to gosciowi co nizej pisal xd

0

Przyplyneli na dywanach teraz je sprzedaja za 5euro xd

0

A rugby to arka izi wygrana

0

Jak wejdzie kownas to nie

0

Pio pio wiadomo kolega tu nizej dzis byl podobno pod kasa i nie ma biletow

1

Ja gdzie jestes :) ja zaraz na plazy xd tylko po 23 piwa nie kupimy xd

0

O to kapa ze nie masz biletu. Moze sie pojawia nie wierze zeby byl komplet

1

Bede transmitowal mecz na fb nie boj zaby xdd

0

Gdzie to pojechales?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?