Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Nie stary zapomnialem. Skarpet do laćkow tez xd
20
Pozdrawiam Polaków rodaków :) http://i65.tinypic.com/2whnwnm.jpg
0
Hahah dokładnie xd nie no kurka gruby byl. Chyba jakas francuzka xd
0
O to ciekawe bo ja poko co same przekaski a troche euro zostalo. Wiec jak trafie to chetnie sprawdze :)
1
Ale jestem dobry babce portfel spadl w metrze poszla moglem jumac ale nie bede taki xd
1
Ta wybila na nim 13 przed chwila. Ale jezu jaki on cudny.. No niby plan maja na chyba kolo 2030roku xd
0
Pierwszy kościół który robi na mnie takie wrażenie ja cie pierdziele a jeszcze nie dokonczony...
2
Dzien meczowy ide na nord gold. Nim wejde na trybune juz jesten zakochany. Nie pytaj mnie dlaczego jestem kibicem Barcelony. Zawsze będę Ją kochać ale ale ale...
0
Calkiem wporzadku. Chyba cieplej niz wczoraj
25
Ciezko wstac po tak pieknym meczu.. Ale czas sie ogarnac i ruszac na północ stolicy katalonii. Udanej niedzieli :)
1
I te jego zwalnianie gry od 5minuty..
3
Bylem pewny ze trafi :)
0
Grupa mistrzowska potem jest. M. In tak jest w holandii belgii szkocji austrii
0
Widze większość po meczu grzecznie zanynala xd
0
Haha tak. Ale juz jestem na dobrej drodze. Jak cos powiem hello nyga
1
Haha smiej sie. Rok temu takimi waskimi uloczkami bieglem. Tylko czekalem az afroamerykanin wyskoczy xd
0
Ale by byla beka jakby po takim czyms co mu kibice zgotowali przyszedl
3
Nie wierze znowu sie zgubilem z drogi z stadionu a mam prosta niby droge a co tu kurka chodzi noca nie wiem
2
Barca jest jak narkotyk od piatku nocki spalem 5h dziś zjezdzalemteraz chyba do rana nie zasne
0
Jak dam tade jutro wrzice na yt :)
18
Jest nakrecilem gola Leo i cudny doping plakac mi sie chce z szczescia
2
Roberto dzis slabo. 5min mial ok potem do tylu i straty Messi sam meczu nie wygra
0
Roberto 90 %podan do tylu.. Cou co ty marnujess to jest dramat. Dawac malcoma a Cou do srodka... Co sedzia odwala. Ile Oblak musi grac na czas zeby zolta dostac
0
Co nie pokazuja. Przejde sie do nich :) no mam nadzieje ze ogarniety sektor zna hymn i piesni to bedzie spoko :p
0
Tiger eye na camp nou zaraz dariusz wychodzi xd bedzie Partidazzo
0
Ale wiatr na samej gorze ale widok piekny i straszny.. Znowu :) wypatrujcie fana z pod masztu z flaga Barcy :)
0
Oni rozdawali flagi pod stadionem czy ludzie je kupili. Bo na krzeselkach pusto xdd lipa troche
2
Ronaldo to moze piątkowi buty czyscic :)
5
Co to dni barcelony. Pol drogi do Camp nou stragany muzyka spiewaja xd
0
Ludzie popijaja piwko nawet nie patrzac na ten real :) lecimy mam nadzieje ze bramy zaraz otworza