6

Nie stary zapomnialem. Skarpet do laćkow tez xd

20

Pozdrawiam Polaków rodaków :) http://i65.tinypic.com/2whnwnm.jpg

0

Hahah dokładnie xd nie no kurka gruby byl. Chyba jakas francuzka xd

0

O to ciekawe bo ja poko co same przekaski a troche euro zostalo. Wiec jak trafie to chetnie sprawdze :)

1

Ale jestem dobry babce portfel spadl w metrze poszla moglem jumac ale nie bede taki xd

1

Ta wybila na nim 13 przed chwila. Ale jezu jaki on cudny.. No niby plan maja na chyba kolo 2030roku xd

0

Pierwszy kościół który robi na mnie takie wrażenie ja cie pierdziele a jeszcze nie dokonczony...

2

Dzien meczowy ide na nord gold. Nim wejde na trybune juz jesten zakochany. Nie pytaj mnie dlaczego jestem kibicem Barcelony. Zawsze będę Ją kochać ale ale ale...

0

Calkiem wporzadku. Chyba cieplej niz wczoraj

25

Ciezko wstac po tak pieknym meczu.. Ale czas sie ogarnac i ruszac na północ stolicy katalonii. Udanej niedzieli :)

1

I te jego zwalnianie gry od 5minuty..

3

Bylem pewny ze trafi :)

0

Grupa mistrzowska potem jest. M. In tak jest w holandii belgii szkocji austrii

0

Widze większość po meczu grzecznie zanynala xd

0

Haha tak. Ale juz jestem na dobrej drodze. Jak cos powiem hello nyga

1

Haha smiej sie. Rok temu takimi waskimi uloczkami bieglem. Tylko czekalem az afroamerykanin wyskoczy xd

0

Ale by byla beka jakby po takim czyms co mu kibice zgotowali przyszedl

3

Nie wierze znowu sie zgubilem z drogi z stadionu a mam prosta niby droge a co tu kurka chodzi noca nie wiem

2

Barca jest jak narkotyk od piatku nocki spalem 5h dziś zjezdzalemteraz chyba do rana nie zasne

0

Jak dam tade jutro wrzice na yt :)

18

Jest nakrecilem gola Leo i cudny doping plakac mi sie chce z szczescia

2

Roberto dzis slabo. 5min mial ok potem do tylu i straty Messi sam meczu nie wygra

0

Roberto 90 %podan do tylu.. Cou co ty marnujess to jest dramat. Dawac malcoma a Cou do srodka... Co sedzia odwala. Ile Oblak musi grac na czas zeby zolta dostac

0

Co nie pokazuja. Przejde sie do nich :) no mam nadzieje ze ogarniety sektor zna hymn i piesni to bedzie spoko :p

0

Tiger eye na camp nou zaraz dariusz wychodzi xd bedzie Partidazzo

0

Ale wiatr na samej gorze ale widok piekny i straszny.. Znowu :) wypatrujcie fana z pod masztu z flaga Barcy :)

0

Oni rozdawali flagi pod stadionem czy ludzie je kupili. Bo na krzeselkach pusto xdd lipa troche

2

Ronaldo to moze piątkowi buty czyscic :)

5

Co to dni barcelony. Pol drogi do Camp nou stragany muzyka spiewaja xd

0

Ludzie popijaja piwko nawet nie patrzac na ten real :) lecimy mam nadzieje ze bramy zaraz otworza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?