Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dokladnie oni po to trenuja i dostaja hajs wiec o zmeczeniu troszke mnie zawsze bawi
0
Heh wiedzialem ze remis wejdzie jak w maslo xd
1
Goscie mlodsi sa w topce swiata a ja na fotelu xdd
0
Wiadomo dzis bedzie zero zgrania. Ale kiedys musza sie zgrac by zaistniec
0
Remis wejdzie jak w maslo. Szkoda ze jak ciekawy sklad to kurla nie moge ogladac xd
0
Dokladnie duzo lepsze niz te czarne vin disela
0
Mi najbardziej te w pamieci zostalo zaraz po aucie batmana https://tiny.pl/t78x2
0
Co do tych samobójstw no podobno jest jakis most z ktorego psy skacza nie pamietam gdzie to bylo xd
0
A potem e do losowania LM dociagne xd
Ja zawsze gralen Barca. Po sukcesach szedlem do Anglii/niemiec a potem tylko Polska liga
0
Z jednej strony śmieszne z drugiej tragiczne. Zus legalna mafia
1
Tez tak mowilem xd
1
Czyli po staremu :)
0
Jak nie przeszkadza ci strata czasu to tak :) jezu ile ja godzin na tym siedzialem. Wciagajaca gra
0
Ale w opolu snieg sypie ddobrze ze jade dalej xd
0
Zobacz powolania. Zwycięstwo o ile będzie to na farcie Malcom je zalatwi
0
To ja bym udal ze go nie mam i powiedzial ze musza mi wydrukowac na nr zamowienia. Tak musiałem robic na West Ham i nie bylo problemu ciekawe co z barca.. A jak nie wyjdzie to trudno wejdziesz na ten swoj on line
3
Ta 5,u SIebie Huesca będzie walczyć o życie,tym bardziej z naszymi rezerwami
1
Ale jutro będą emocje :
https://tiny.pl/t72jf
:)
0
No coz Todibo to bedzie nowy Song lub Chygrysky tak mysle. Nie ma tu szans na gre przy takiej konkurencji
0
Albo kebaby u Poldiego xd
3
Leah gotti niezła jest xd
0
O 3 godzina duchów xd kurka ja kiedys przez jakos czas w nocy slyszalem kroki ale shizy to byly. Balem sie z pod koca wyjsc xdd
0
ja mam podobne wymagania kupiłem Huawei y5 za 4stówy i jestem zadowolony :)
0
mnie wkur trudne zakończenia takie że czekasz 3 lata na kolejną cześć,np czekam na Johny Wicka :D
1
albo ME 2008 kto miał pewny awans z grupy i w 3 meczu grał rezerwą,odpadał w 1/4
0
ta Dembele się połamie,max 15 min bym mu dał
0
Busquets niech gra. Byle w wtorek nie gral
0
o widzę Blaugrana Army dodali filmik kibicowski z Atletico,szkoda że nie ma tam tej o Grizmannie bo fajnie to wychodziło :)
0
Socjopata sie odkul :) przeciez jakbym tyle wygral juz dzwonie do roboty ze jutro mnie nie ma xdd
0
Benfica po puchar prosze was