2

Dokladnie oni po to trenuja i dostaja hajs wiec o zmeczeniu troszke mnie zawsze bawi

0

Heh wiedzialem ze remis wejdzie jak w maslo xd

1

Goscie mlodsi sa w topce swiata a ja na fotelu xdd

0

Wiadomo dzis bedzie zero zgrania. Ale kiedys musza sie zgrac by zaistniec

0

Remis wejdzie jak w maslo. Szkoda ze jak ciekawy sklad to kurla nie moge ogladac xd

0

Dokladnie duzo lepsze niz te czarne vin disela

0

Mi najbardziej te w pamieci zostalo zaraz po aucie batmana https://tiny.pl/t78x2

0

Co do tych samobójstw no podobno jest jakis most z ktorego psy skacza nie pamietam gdzie to bylo xd

0

A potem e do losowania LM dociagne xd

Ja zawsze gralen Barca. Po sukcesach szedlem do Anglii/niemiec a potem tylko Polska liga

0

Z jednej strony śmieszne z drugiej tragiczne. Zus legalna mafia

1

Tez tak mowilem xd

1

Czyli po staremu :)

0

Jak nie przeszkadza ci strata czasu to tak :) jezu ile ja godzin na tym siedzialem. Wciagajaca gra

0

Ale w opolu snieg sypie ddobrze ze jade dalej xd

0

Zobacz powolania. Zwycięstwo o ile będzie to na farcie Malcom je zalatwi

0

To ja bym udal ze go nie mam i powiedzial ze musza mi wydrukowac na nr zamowienia. Tak musiałem robic na West Ham i nie bylo problemu ciekawe co z barca.. A jak nie wyjdzie to trudno wejdziesz na ten swoj on line

3

Ta 5,u SIebie Huesca będzie walczyć o życie,tym bardziej z naszymi rezerwami

1

Ale jutro będą emocje :
https://tiny.pl/t72jf

:)

0

No coz Todibo to bedzie nowy Song lub Chygrysky tak mysle. Nie ma tu szans na gre przy takiej konkurencji

0

Albo kebaby u Poldiego xd

3

Leah gotti niezła jest xd

0

O 3 godzina duchów xd kurka ja kiedys przez jakos czas w nocy slyszalem kroki ale shizy to byly. Balem sie z pod koca wyjsc xdd

0

ja mam podobne wymagania kupiłem Huawei y5 za 4stówy i jestem zadowolony :)

0

mnie wkur trudne zakończenia takie że czekasz 3 lata na kolejną cześć,np czekam na Johny Wicka :D

1

albo ME 2008 kto miał pewny awans z grupy i w 3 meczu grał rezerwą,odpadał w 1/4

0

ta Dembele się połamie,max 15 min bym mu dał

0

Busquets niech gra. Byle w wtorek nie gral

0

o widzę Blaugrana Army dodali filmik kibicowski z Atletico,szkoda że nie ma tam tej o Grizmannie bo fajnie to wychodziło :)

0

Socjopata sie odkul :) przeciez jakbym tyle wygral juz dzwonie do roboty ze jutro mnie nie ma xdd

0

Benfica po puchar prosze was

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?