Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
akurat to by mnie ciekawiło :D
0
kurde Ibisz tam wyglądał na Neo z Matrixa xD
0
kurka a kto pamięta stronę 820 i sprawdzanie wyników live :D
0
dokładnie,wyjdzie żelazna 11 z Cou na skrzydle i tyle,pytanie tylko Semedo czy Roberto
1
bym zaryzykował że czasem nawet lepsi,szczególnie w swoich krajach,mega pomocni .poza granicami już to wygląda gorzej,lub też media chcą by tak wyglądało i winny jak zwykle jakiś % ludności
1
koniecznie wbijaj na Targ Boquera przy Rambli,patrz jakie tam miałem okazje XD
https://zapodaj.net/68701571be818.jpg.html
0
to wiele Wyjaśnia :D
0
a dla mnie to było by ideolo :D no cóż xD
0
ee mało ludzi coś jeszcze :D chyba ze tak trafił z zdjeciem..uwielbiam ten deptak i plaże :)
1
mam nadzieję że nie pisałeś tego rok temu przed rewanżem z Romą XDD Najlepszego :P
1
nie lekceważył bym,ale fakt,gramy u Siebie z przewagą z co by nie mówić zespołem który wyszedł dopiero z dołka i próbuje ratować sezon
0
ja wpisuje Ripple football i mam elegancki strumień angielski,jedynie na el clasico wykupowałem Playera
0
o tak siwy jest najgorszy
6
w końcu się zebrałem i zawiesiłem kolejną pamiątkę :D
https://zapodaj.net/372752b9663c8.jpg.html
0
Przepraszam. Nie chcialem :)
2
Uwaga spojler
Pewnie znowu trafimy na 1-0 i bedziemy bronic az trafia na remis tak jak Lyon trafil na kontakt i zrobilo sie nerwowo. Wtedy dopiero ruszyli
2
Ale wy dalej nie odpowiedzielcie mu chyba chodzi o lige krajowa nie mistrzow xd
1
W glowach sie poje.. Poprzewracalo i tyle.. Ale trzeba tez oddac. Wiekszosc graczy traktuje pilke jak zawod a nie pasje tak jak gracze w amatorskich ligach :)
0
Mizeria...Real na luzie ich pyknie do jaja
0
a ile mniej więcej wejście tak zapytam z ciekawości ? :D
2
pomyślcie jakby tak Sagrada zapłoneła,kurka,140 lat pracy na marne,prawie na ukończeniu...too by dopiero był smutek
0
szkoda ale mamy mocną kadrę,jadę na Ligę Narodów podziekować im za Mistrza świata dopingiem :)
0
Real gra na totalnym luzie,wygra 0-3 spokojnie
0
a nie wiem,jakoś do Paryża mnie nigdy nie ciągneło,jak i do Niemiec,nie wiem dlaczego xd
0
Busquets to dla United szansa na awans no ale cóż będzie grał do emerytury
0
a ja że United,chelsea i Arsenal to g kluby i tyle
0
to może dom i Chelsea,gdzie mieliśmy wszystko na wyciagniecie ręki,karny Messiego i Torres się z nami zabawił
0
rolade zdecydowanie
0
no wiadomo kaska się zgadza,jest w spoko klubie,ale że ambicji nie ma by isc gdzieś grać to dziwne
1
Eto'o niszczył by gryzonia w każdym elemencie