0

akurat to by mnie ciekawiło :D

0

kurde Ibisz tam wyglądał na Neo z Matrixa xD

0

kurka a kto pamięta stronę 820 i sprawdzanie wyników live :D

0

dokładnie,wyjdzie żelazna 11 z Cou na skrzydle i tyle,pytanie tylko Semedo czy Roberto

1

bym zaryzykował że czasem nawet lepsi,szczególnie w swoich krajach,mega pomocni .poza granicami już to wygląda gorzej,lub też media chcą by tak wyglądało i winny jak zwykle jakiś % ludności

1

koniecznie wbijaj na Targ Boquera przy Rambli,patrz jakie tam miałem okazje XD
https://zapodaj.net/68701571be818.jpg.html

0

to wiele Wyjaśnia :D

0

a dla mnie to było by ideolo :D no cóż xD

0

ee mało ludzi coś jeszcze :D chyba ze tak trafił z zdjeciem..uwielbiam ten deptak i plaże :)

1

mam nadzieję że nie pisałeś tego rok temu przed rewanżem z Romą XDD Najlepszego :P

1

nie lekceważył bym,ale fakt,gramy u Siebie z przewagą z co by nie mówić zespołem który wyszedł dopiero z dołka i próbuje ratować sezon

0

ja wpisuje Ripple football i mam elegancki strumień angielski,jedynie na el clasico wykupowałem Playera

0

o tak siwy jest najgorszy

6

w końcu się zebrałem i zawiesiłem kolejną pamiątkę :D
https://zapodaj.net/372752b9663c8.jpg.html

0

Przepraszam. Nie chcialem :)

2

Uwaga spojler
Pewnie znowu trafimy na 1-0 i bedziemy bronic az trafia na remis tak jak Lyon trafil na kontakt i zrobilo sie nerwowo. Wtedy dopiero ruszyli

2

Ale wy dalej nie odpowiedzielcie mu chyba chodzi o lige krajowa nie mistrzow xd

1

W glowach sie poje.. Poprzewracalo i tyle.. Ale trzeba tez oddac. Wiekszosc graczy traktuje pilke jak zawod a nie pasje tak jak gracze w amatorskich ligach :)

0

Mizeria...Real na luzie ich pyknie do jaja

0

a ile mniej więcej wejście tak zapytam z ciekawości ? :D

2

pomyślcie jakby tak Sagrada zapłoneła,kurka,140 lat pracy na marne,prawie na ukończeniu...too by dopiero był smutek

0

szkoda ale mamy mocną kadrę,jadę na Ligę Narodów podziekować im za Mistrza świata dopingiem :)

0

Real gra na totalnym luzie,wygra 0-3 spokojnie

0

a nie wiem,jakoś do Paryża mnie nigdy nie ciągneło,jak i do Niemiec,nie wiem dlaczego xd

0

Busquets to dla United szansa na awans no ale cóż będzie grał do emerytury

0

a ja że United,chelsea i Arsenal to g kluby i tyle

0

to może dom i Chelsea,gdzie mieliśmy wszystko na wyciagniecie ręki,karny Messiego i Torres się z nami zabawił

0

rolade zdecydowanie

0

no wiadomo kaska się zgadza,jest w spoko klubie,ale że ambicji nie ma by isc gdzieś grać to dziwne

1

Eto'o niszczył by gryzonia w każdym elemencie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?