Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to ciekawe bo przed sezonem mowili że to głowny cel,a teraz tylko Marzenie,no tak
0
ja bym dał Ivana za Busiego i Cou lub Vidal do środka,no ale nie ma szans
1
Top football manager na fona gierka online
0
Heh no grubo. Mnie tez drazni z kozakami jade by dostac od slabiakow i zas walczuc na styku. Nie wiem po co wydalem 120monet na mega gosci z talentami jak mie kiepy z 3gwiazdkami czasem jada xd
0
Ale sie ciesze. Po 1-3 u siebie piekny powrot... Gra ktos tez w ta giere? http://i67.tinypic.com/246wg75.png
0
Ja riplle football jak zawsze xd
1
Isc na 5min na kafeike internetowa xd
0
Do czego to doszło ze real gra w poniedzialki jak najgorsze kiepy zamiast szykowac się na LM xd
0
1 sezon megw. Czekaj 6 sezon. Chyba 5 byl o tym gosciu od sary co nie?
1
To fakt ale ile w wspolczesnych czasach mamy juz coverow starych hitow. Powoli sie im pomysly kończą i ludzie kochaja te stare klasyki. Tak samo jak gry czy filmy
1
Eh ludziska tyle hitow jak czasem wroce przez przypadek i przypomne sobie to lza sie kreci xd ile tego bylo jeju
2
Co je coco jambo? Jaja
0
Haha wolalem nie sprawdzac xd
1
Kapitan philips xddd.
2
Global dejays. Bonfunk jak kolega wyzej lub im blue abudida dida... united nations out of touch :) ah ten teledysk xdd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Berek chyba najlepszy. A tak to ciężko z komediami :)
0
Wczoraj mowie fajne laseczki chce podejsc zagaic do wspolnej zabawy. Jak uslyszalem ze to niemki mnie zatkalo i odszedlem w cień xd nie sądzilem ze maja takie rodzynki :)
4
haha ile dostaniemy ? 400e miesięcznie a ceny bez zmian XD..nigdy w życiu w PL nie zgodzę się na Euro,czuję że wtedy będzie wojna domowa.
0
ciekawe gdzie Stępiński pójdzie,myślę że jest niezłym napastnikiem na jakiś średni klub top 5 europy
0
bo często takie gadanie kończy się łamaniem historii :)
3
moim zdaniem,zaraz zostane zjechany,ale w jednym się z nim zgadzam,Polska też powinna mieć jakieś atomówki,od razu rywale by mieli wiecej presji,ale nie my to jesteśmy potulni,nawet wojska mamy na poziomie żenady jakieś stare czołgi kupujemy i samoloty...Rosja,Ameryka to nas w dzień podbije
0
pamietam kiedyś w styczniu robiłem,taka była pogoda ...kiedyś= z 2 lata temu...teraz to juz tym bardziej na luzie xD
2
hahah bez jaj,licze na Barca Live juve Totki
38
nie,ja czekam do 4 na budzik do roboty XDDD
0
no chyba gk nie jest,zobacz że on już ma chyba więcej goli niż w Ekstraklasie,gość tam niszczy
3
eh te historie,ile razy je się zmieniało :) nie lubię tych statystyk :)
0
szczerze już mnie LM I ZP pana CR nie ruszają może ich mieć 10 ,nie uważam Leo za bożka niech ma to co mu dadzą i tyle,każdy wie swoje :|)
0
szczerzę wątpie na Anfield jest magia większa niż na Camp Nou,to ich może ostro ponieść w rewanżu
0
dokładnie,Szejki znowu będą płakać