0

to ciekawe bo przed sezonem mowili że to głowny cel,a teraz tylko Marzenie,no tak

0

ja bym dał Ivana za Busiego i Cou lub Vidal do środka,no ale nie ma szans

1

Top football manager na fona gierka online

0

Heh no grubo. Mnie tez drazni z kozakami jade by dostac od slabiakow i zas walczuc na styku. Nie wiem po co wydalem 120monet na mega gosci z talentami jak mie kiepy z 3gwiazdkami czasem jada xd

0

Ale sie ciesze. Po 1-3 u siebie piekny powrot... Gra ktos tez w ta giere? http://i67.tinypic.com/246wg75.png

0

Ja riplle football jak zawsze xd

1

Isc na 5min na kafeike internetowa xd

0

Do czego to doszło ze real gra w poniedzialki jak najgorsze kiepy zamiast szykowac się na LM xd

0

1 sezon megw. Czekaj 6 sezon. Chyba 5 byl o tym gosciu od sary co nie?

1

To fakt ale ile w wspolczesnych czasach mamy juz coverow starych hitow. Powoli sie im pomysly kończą i ludzie kochaja te stare klasyki. Tak samo jak gry czy filmy

1

Eh ludziska tyle hitow jak czasem wroce przez przypadek i przypomne sobie to lza sie kreci xd ile tego bylo jeju

2

Co je coco jambo? Jaja

0

Haha wolalem nie sprawdzac xd

1

Kapitan philips xddd.

2

Global dejays. Bonfunk jak kolega wyzej lub im blue abudida dida... united nations out of touch :) ah ten teledysk xdd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Berek chyba najlepszy. A tak to ciężko z komediami :)

0

Wczoraj mowie fajne laseczki chce podejsc zagaic do wspolnej zabawy. Jak uslyszalem ze to niemki mnie zatkalo i odszedlem w cień xd nie sądzilem ze maja takie rodzynki :)

4

haha ile dostaniemy ? 400e miesięcznie a ceny bez zmian XD..nigdy w życiu w PL nie zgodzę się na Euro,czuję że wtedy będzie wojna domowa.

0

ciekawe gdzie Stępiński pójdzie,myślę że jest niezłym napastnikiem na jakiś średni klub top 5 europy

0

bo często takie gadanie kończy się łamaniem historii :)

3

moim zdaniem,zaraz zostane zjechany,ale w jednym się z nim zgadzam,Polska też powinna mieć jakieś atomówki,od razu rywale by mieli wiecej presji,ale nie my to jesteśmy potulni,nawet wojska mamy na poziomie żenady jakieś stare czołgi kupujemy i samoloty...Rosja,Ameryka to nas w dzień podbije

0

pamietam kiedyś w styczniu robiłem,taka była pogoda ...kiedyś= z 2 lata temu...teraz to juz tym bardziej na luzie xD

2

hahah bez jaj,licze na Barca Live juve Totki

38

nie,ja czekam do 4 na budzik do roboty XDDD

0

no chyba gk nie jest,zobacz że on już ma chyba więcej goli niż w Ekstraklasie,gość tam niszczy

3

eh te historie,ile razy je się zmieniało :) nie lubię tych statystyk :)

0

szczerze już mnie LM I ZP pana CR nie ruszają może ich mieć 10 ,nie uważam Leo za bożka niech ma to co mu dadzą i tyle,każdy wie swoje :|)

0

szczerzę wątpie na Anfield jest magia większa niż na Camp Nou,to ich może ostro ponieść w rewanżu

0

dokładnie,Szejki znowu będą płakać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?