Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto to roman. Znam tylko tego 'Roman, zaparz czaju'
0
Szczerze... Cudem :)
0
O le le o la la ser del barca es a miror hi ha
Witam i o zdrowie pytam xdd
0
Chyba. Masz racje. Sam myslalem ze to obronca pozniej zczailem xd
0
Kupie dywan w takim razie
1
Haha co ten chupo moting zrobil jaki amator xd
0
'pokoj 4..'cos nie pamietam xd z gosciem co gral w 2012
3
Miś. No grizmann to przyklad.
0
Mistrza maja od września. Nic nie zmienia porażka
0
Juz ci mowie bilet oficialna strona jesli nie boisz sie spac w kilku polecam hostel helobarcelona blisko La Rambli tanio z sniadaniem. Bardzo czysty i ladny hostel.nie znasz jezyka ladnie ci wsystko podkreśla na kartce zebys wiedzial :) 2rok z rzedu go wybralem
1
Jak siw komus nudzi i ma oxhote obejrzec to prosze radosc Trybun po golach
0
Messiego zastapi Malcom w jego miejsce puig. Jović wiadomo ciuła gole jak szalony. Za Pique mysle ze juz mamy. Za Sergio byle kto i jedziemy xd
0
Ma ta lewa noge nawet szybka ale poki jeat Leo nie potrzebny a potem to juz za stary
0
I znowu minimum polowa z grupy nie wyjdzie liga mocna fest xd
0
Gdzie jest patrycho mam pytanie
6
Legia pieknie oby tak dalej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Dokladnie on jest gorszy od Figo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Kto przed transferem na to stawial. To pokazuje ze nie ma czegos takiego jak "on do nas nie pasuje" po prostu wkomponujesz sie. Masz dodatku fart i ci wszedzie wyjdzie. Nie masz to masz lipe
0
A Suarez wczoraj wszystkie wykorzystał
0
Jasne licze na nich. Chuba ze Valenica byle nie bagno z Sevilli
0
Serio to jest spam. A jak ktos non stop wrzuca jedna i ta same info co kilka komentarzy xd ciezki temat :)
0
Tak. Zaraz cie wyjasnie xd no bo lubie. Chyba moge :)
0
Leje chocoaz dywanow nie sprzedaja xd ale wyskoczyli z parasolami xd gotowi na wszystko sa kurka
1
No jak zaraz urwie to trzeba uciekać xd
0
Burza a ja ide na plaze tego nie grali xdd antek przyslal chmury z madrytu na bank
3
Najpiekniej bylo jak rog wykonywal kolo mlyna ah te gesty rekami i gwizdy cudo
1
Jestem na tibidabo warto teraz jade na casa mia. O wlasnie fonntanne bym zapomnial dzieki