0

Kto to roman. Znam tylko tego 'Roman, zaparz czaju'

0

Szczerze... Cudem :)

0

O le le o la la ser del barca es a miror hi ha

Witam i o zdrowie pytam xdd

0

Chyba. Masz racje. Sam myslalem ze to obronca pozniej zczailem xd

0

Kupie dywan w takim razie

1

Haha co ten chupo moting zrobil jaki amator xd

0

'pokoj 4..'cos nie pamietam xd z gosciem co gral w 2012

3

Miś. No grizmann to przyklad.

0

Mistrza maja od września. Nic nie zmienia porażka

0

Juz ci mowie bilet oficialna strona jesli nie boisz sie spac w kilku polecam hostel helobarcelona blisko La Rambli tanio z sniadaniem. Bardzo czysty i ladny hostel.nie znasz jezyka ladnie ci wsystko podkreśla na kartce zebys wiedzial :) 2rok z rzedu go wybralem

1

Jak siw komus nudzi i ma oxhote obejrzec to prosze radosc Trybun po golach

0

Messiego zastapi Malcom w jego miejsce puig. Jović wiadomo ciuła gole jak szalony. Za Pique mysle ze juz mamy. Za Sergio byle kto i jedziemy xd

0

Ma ta lewa noge nawet szybka ale poki jeat Leo nie potrzebny a potem to juz za stary

0

I znowu minimum polowa z grupy nie wyjdzie liga mocna fest xd

0

Gdzie jest patrycho mam pytanie

6

Legia pieknie oby tak dalej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Dokladnie on jest gorszy od Figo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kto przed transferem na to stawial. To pokazuje ze nie ma czegos takiego jak "on do nas nie pasuje" po prostu wkomponujesz sie. Masz dodatku fart i ci wszedzie wyjdzie. Nie masz to masz lipe

0

A Suarez wczoraj wszystkie wykorzystał

0

Jasne licze na nich. Chuba ze Valenica byle nie bagno z Sevilli

0

Serio to jest spam. A jak ktos non stop wrzuca jedna i ta same info co kilka komentarzy xd ciezki temat :)

0

Tak. Zaraz cie wyjasnie xd no bo lubie. Chyba moge :)

0

Leje chocoaz dywanow nie sprzedaja xd ale wyskoczyli z parasolami xd gotowi na wszystko sa kurka

1

No jak zaraz urwie to trzeba uciekać xd

0

Burza a ja ide na plaze tego nie grali xdd antek przyslal chmury z madrytu na bank

3

Najpiekniej bylo jak rog wykonywal kolo mlyna ah te gesty rekami i gwizdy cudo

1

Jestem na tibidabo warto teraz jade na casa mia. O wlasnie fonntanne bym zapomnial dzieki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?