0

W taki razie niech soe goni. Tylko nie widze kto by mogl inny zastapoc Suareza ale zobaczymy

1

A skad mam wiedziec ze nie chce dobra widze ale nie mam czasu by wszystkie artykuly czytac na birzaco a ty juz sie plujesz xd

0

Lubie ich. Bardzo utrzymanie bez dwoch zdan

0

Jak oni Jovicia nie kupia to będzie patologia xdd

4

Bylo by pieknie jakby Busi zostal przyspawany do ławki. Ale nie zdziwi mnie nawet jak de jong bedzie okupowal trybuny jak Malcom

2

chciałbym być na jego miejscu,już zaczyna Urlop :D

1

no moim zdaniem Juve u siebie ich na spokoju pyknie..zbyt mocni są jednak

0

byłeś wczoraj tak dobry jak Busquets,obaj przed przerwą powinniście siedzieć w szatni

0

3-4tys na rękę by mi wystarczyło :) niby mam takie oferty ale nie chce mi się pół miesiąca po 12h robić więc czekam na coś lepszego xd

0

nie Dembele max 15 min bo znowu się połamie,Malcom w pierwszym..i tylko jeden Prawy obronca niech gra

0

no właśnie,styl G ala autobus chelsea,koniec ery pięknej gry Barcy,teraz to klub jak inne,moga ten napis z stadionu sobie sciagnąć po tym co się dzieje w tym klubie

1

Za guardioli enrique potrafili grac ladnie na 3frontach.

1

Jezu zniszczyleś system szacun

0

Busquets musi grać w Weekend by odpoczywał w rewanżu za tą jego parodie futbolu

1

niestety no ale co ja ci poradzę,mamy trenera taktyka a nie wirtuoza który będzie grał radosną piłkę...czasem tęsknie za erą Rijkarda tam chociaż grali do przodu bez względu na wynik ...pomysł na grę mamy : Bez Dembele Alba+Messi prawego skrzydła nie ma xD

0

szkoda że nie daliście procentowo wypełnienia stadionów,tu Barca była by już dość daleko

5

Jeden normalny,dokładnie,macie grać z jajem od początku po wygraną a nie na 0-0 bo was wyjaśnią

0

kupmy cały Ajax,może zaczniemy grać pięknie w końcu

0

Eh ta Barca Valverde,jak wygramy LM to będzie większy cud niż ta pierwsza Realu..oszczędzamy się na LM no widać bardzo...jeśli przejdziemy to z Liverpoolem gramy rewanż na Anfield,nie widzę tego za dobrze..co do króla strzelców pana Pięknego jestem już niemal pewny,on się zawsze na wiosnę odblokowuje

0

Tez tak mysle. Skrzydla Liverpoolu sie zabawia z nami jak z dziecmi

0

90% meczy w sezonie tak wyglada..

0

Ale ich zmiazdzylismy xd z taka gra to oni beda grozni na camp nou Liverpool i Juve final moim zdaniem z taka katastrofa

0

Dobrze ze nie gramy z Liverpoolem bo juz by po meczu bylo xd

1

Busi powinien od 2 lat w byc rezerwowym ale co tam niech gra w kratke za zaslugi xd

0

Bez skrzydel i sergio w srodku trzeba liczyc na Leo

1

Co wam race przeszkadzaja nie wiem. Pol europy je stosuje a tu wieczny placz. Dodaja atmosfery w waznych meczach a nie jak pikniki jakies

1

Po co. Znam je od roku roberto i cou na skrzydle reszta pewniaki

0

Oho zaczyna sie drukowanie pod Lechię xd

0

Szkoda ze Juve ich zmiecie. Obym sie mylił

0

Dokladnie Ernesto to typowy Mou vol 2 wyrachowany zespol zrobil z magicznej Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?