Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W taki razie niech soe goni. Tylko nie widze kto by mogl inny zastapoc Suareza ale zobaczymy
1
A skad mam wiedziec ze nie chce dobra widze ale nie mam czasu by wszystkie artykuly czytac na birzaco a ty juz sie plujesz xd
0
Lubie ich. Bardzo utrzymanie bez dwoch zdan
0
Jak oni Jovicia nie kupia to będzie patologia xdd
4
Bylo by pieknie jakby Busi zostal przyspawany do ławki. Ale nie zdziwi mnie nawet jak de jong bedzie okupowal trybuny jak Malcom
2
chciałbym być na jego miejscu,już zaczyna Urlop :D
1
no moim zdaniem Juve u siebie ich na spokoju pyknie..zbyt mocni są jednak
0
byłeś wczoraj tak dobry jak Busquets,obaj przed przerwą powinniście siedzieć w szatni
0
3-4tys na rękę by mi wystarczyło :) niby mam takie oferty ale nie chce mi się pół miesiąca po 12h robić więc czekam na coś lepszego xd
0
nie Dembele max 15 min bo znowu się połamie,Malcom w pierwszym..i tylko jeden Prawy obronca niech gra
0
no właśnie,styl G ala autobus chelsea,koniec ery pięknej gry Barcy,teraz to klub jak inne,moga ten napis z stadionu sobie sciagnąć po tym co się dzieje w tym klubie
1
Za guardioli enrique potrafili grac ladnie na 3frontach.
1
Jezu zniszczyleś system szacun
0
Busquets musi grać w Weekend by odpoczywał w rewanżu za tą jego parodie futbolu
1
niestety no ale co ja ci poradzę,mamy trenera taktyka a nie wirtuoza który będzie grał radosną piłkę...czasem tęsknie za erą Rijkarda tam chociaż grali do przodu bez względu na wynik ...pomysł na grę mamy : Bez Dembele Alba+Messi prawego skrzydła nie ma xD
0
szkoda że nie daliście procentowo wypełnienia stadionów,tu Barca była by już dość daleko
5
Jeden normalny,dokładnie,macie grać z jajem od początku po wygraną a nie na 0-0 bo was wyjaśnią
0
kupmy cały Ajax,może zaczniemy grać pięknie w końcu
0
Eh ta Barca Valverde,jak wygramy LM to będzie większy cud niż ta pierwsza Realu..oszczędzamy się na LM no widać bardzo...jeśli przejdziemy to z Liverpoolem gramy rewanż na Anfield,nie widzę tego za dobrze..co do króla strzelców pana Pięknego jestem już niemal pewny,on się zawsze na wiosnę odblokowuje
0
Tez tak mysle. Skrzydla Liverpoolu sie zabawia z nami jak z dziecmi
0
90% meczy w sezonie tak wyglada..
0
Ale ich zmiazdzylismy xd z taka gra to oni beda grozni na camp nou Liverpool i Juve final moim zdaniem z taka katastrofa
0
Dobrze ze nie gramy z Liverpoolem bo juz by po meczu bylo xd
1
Busi powinien od 2 lat w byc rezerwowym ale co tam niech gra w kratke za zaslugi xd
0
Bez skrzydel i sergio w srodku trzeba liczyc na Leo
1
Co wam race przeszkadzaja nie wiem. Pol europy je stosuje a tu wieczny placz. Dodaja atmosfery w waznych meczach a nie jak pikniki jakies
1
Po co. Znam je od roku roberto i cou na skrzydle reszta pewniaki
0
Oho zaczyna sie drukowanie pod Lechię xd
0
Szkoda ze Juve ich zmiecie. Obym sie mylił
0
Dokladnie Ernesto to typowy Mou vol 2 wyrachowany zespol zrobil z magicznej Barcy