0

Searching dobry popieram :) może Venom,211,źle się dzieje w el Royal(jeśli lubisz Quentina,taka podróba),Zły Samarytanin ,22 mile

0

tak to było obciążenie karty,dodam że na FCB poszło ok,ale na Wizzair miałem podobny problem i dopiero za drugim czy 3 razem zatwierdzono mi przelew,nie wiem o co wtedy chodziło

0

najlepiej do prokuratury :D

0

fajnie nawet,ja poczekam jeszcze tydzień :)

7

wolałbym w Polskiej,może byśmy z grupy na mundialu wyszli

0

to już bym Inieste bardzie dał XD

0

na drugim miejscu Ronaldinho z Villarreal

0

Where are you now ? :)
ciśnie może ktoś na koncert A.Walkera do Poznania za 2 tygodnie ? :)

1

a skad wiesz czy antek tez nie będzie grał dna w naszej taktyce i co najważniejsze,tam gdzie go nasz magik upcha w skladzie

0

nie,nie to o czym pomyślałeś xDD

1

co zgasili typa XDD

0

już typa lubię miły gość :D,trzeba mu chyba co postawić XD

0

Boruc,Golański,Bąk,Glik,Piszczek,Lewandowski,Radomski ,Krzynówek, Błaszczykowski,Lewy i wiadomo Pio na szpicy,a tak serio za Pio Smolarek,Lewy podwieszony jak na początku BVB za Barriosem :)

0

Santander. Nie akurat z przelewem wszystko dobrze poszlo. To nie wiem co może być nie tak

1

Ostatnio czyli? Jakis miesiac temu na atletico

0

Co za mecz zy ze tytułu pozdro z Bytomia

0

http://oi64.tinypic.com/30vg9on.jpg
piękny kolarz co nie,dziękuje,braw nie trzeba,to jest ta pora że czas się kulnąć :D

1

nie wiem,jakoś mi te w telefonie nie leżą,a tak poważnie,jak ostatnio w Barcelonie byłem to i tak może 3 słowa po hiszpańsku reszta angielski także no cóż zobaczymy

1

to go może skusić :D

0

to też prawda,ale od lat mało kogo potrafimy sprzedać za godziwą cenę i ciężko mi uwierzyć że się coś zmieni

0

bo tam ma pewny 1 skład

1

beka fest,jak odejdzie za 20 to będzie dobrze,chyba że jakieś gamonie z chin i innych stron znów zadziałają

0

hah no wlaśnie teraz chcę się nie ograniczać :D Tadzik,nie wiem,chyba bolek mi ukradł xD

0

nie tak serio 100,tyle że 30 hostel i nie wiem czy nie kaucja za zegarek,więc myślę czy dokupić 50 e. jednak całą sobotę,niedzielę,poniedziałek tam spędze :) ale na spokojnie pany :D tak było nie cały rok temu :

18

prawie wszystko gotowe do kolejnej podróży :P
http://oi68.tinypic.com/jgp2lg.jpg

0

Atletico oficialnie wycofuję się z walki o jakiekolwiek podium na następny sezon :D

0

oby po tym okienku dostali bana,bo wyrzucenie z LM nie potrzebne,sami ich możemy wywalić :)

0

dokładnie,a w sobotę też będzie Pio Pio żyć nie umierać :D

0

i tak są smiesznym klubikiem i znowu odpadną za rok max w 1/4 :)

0

ale pomyśl już wiekszą połowa tygodnia za tobą,choć kurcze jak pomyślę że w sobote akurat chyba musze iść,oby nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?