Jackpb1234
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: marzec 2019
Bytom
5 obserwujących
9 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Searching dobry popieram :) może Venom,211,źle się dzieje w el Royal(jeśli lubisz Quentina,taka podróba),Zły Samarytanin ,22 mile
0
tak to było obciążenie karty,dodam że na FCB poszło ok,ale na Wizzair miałem podobny problem i dopiero za drugim czy 3 razem zatwierdzono mi przelew,nie wiem o co wtedy chodziło
0
najlepiej do prokuratury :D
0
fajnie nawet,ja poczekam jeszcze tydzień :)
7
wolałbym w Polskiej,może byśmy z grupy na mundialu wyszli
0
to już bym Inieste bardzie dał XD
0
na drugim miejscu Ronaldinho z Villarreal
0
Where are you now ? :)
ciśnie może ktoś na koncert A.Walkera do Poznania za 2 tygodnie ? :)
1
a skad wiesz czy antek tez nie będzie grał dna w naszej taktyce i co najważniejsze,tam gdzie go nasz magik upcha w skladzie
0
nie,nie to o czym pomyślałeś xDD
1
co zgasili typa XDD
0
już typa lubię miły gość :D,trzeba mu chyba co postawić XD
0
Boruc,Golański,Bąk,Glik,Piszczek,Lewandowski,Radomski ,Krzynówek, Błaszczykowski,Lewy i wiadomo Pio na szpicy,a tak serio za Pio Smolarek,Lewy podwieszony jak na początku BVB za Barriosem :)
0
Santander. Nie akurat z przelewem wszystko dobrze poszlo. To nie wiem co może być nie tak
1
Ostatnio czyli? Jakis miesiac temu na atletico
0
Co za mecz zy ze tytułu pozdro z Bytomia
0
http://oi64.tinypic.com/30vg9on.jpg
piękny kolarz co nie,dziękuje,braw nie trzeba,to jest ta pora że czas się kulnąć :D
1
nie wiem,jakoś mi te w telefonie nie leżą,a tak poważnie,jak ostatnio w Barcelonie byłem to i tak może 3 słowa po hiszpańsku reszta angielski także no cóż zobaczymy
1
to go może skusić :D
0
to też prawda,ale od lat mało kogo potrafimy sprzedać za godziwą cenę i ciężko mi uwierzyć że się coś zmieni
0
bo tam ma pewny 1 skład
1
beka fest,jak odejdzie za 20 to będzie dobrze,chyba że jakieś gamonie z chin i innych stron znów zadziałają
0
hah no wlaśnie teraz chcę się nie ograniczać :D Tadzik,nie wiem,chyba bolek mi ukradł xD
0
nie tak serio 100,tyle że 30 hostel i nie wiem czy nie kaucja za zegarek,więc myślę czy dokupić 50 e. jednak całą sobotę,niedzielę,poniedziałek tam spędze :) ale na spokojnie pany :D tak było nie cały rok temu :
18
prawie wszystko gotowe do kolejnej podróży :P
http://oi68.tinypic.com/jgp2lg.jpg
0
Atletico oficialnie wycofuję się z walki o jakiekolwiek podium na następny sezon :D
0
oby po tym okienku dostali bana,bo wyrzucenie z LM nie potrzebne,sami ich możemy wywalić :)
0
dokładnie,a w sobotę też będzie Pio Pio żyć nie umierać :D
0
i tak są smiesznym klubikiem i znowu odpadną za rok max w 1/4 :)
0
ale pomyśl już wiekszą połowa tygodnia za tobą,choć kurcze jak pomyślę że w sobote akurat chyba musze iść,oby nie xd