0

koledzy poniżej chyba nie widzieli sytuacji jaka tam wynikła. Proponuje zobaczyć film a nie sugerować się zdjęciem. ;)

0

"w tym sezonie zanotował już sześć kluczowych podań"

Czy Alves nie ma przypadkiem 7 asyst?

0

Martwią błędy w obronie.

0

Za co Pique dostał żółtą kartkę bo nie zwróciłem uwagi? Remis z Valencią na wyjeździe cieszy ale gra Barcelony już nie. Pedro powinien zejść po 1 połowie.

0

lukasoon15

A czym Suarez ustępuje Robinho? Styl Suareza bardziej pasuje mi do Barcelony. Takie moje zdanie. Wystarczy spojrzeć ile chłopak ma strzelonych goli i asyst w lidze holenderskiej.

0

Zamiast Robinho wołałbym Luisa Suareza. Młodszy, tańszy i wcale nie gorszy.

0

"Przez to co Samuela dał klubowi (...)"

Nie powinno być Samuel?

0

zack

niegotowy na sezon to chyba ty jesteś. Barca zagrała bardzo dobrze w takim składzie. To manu przez cały mecz tylko sie bronilo i liczylo na kontre - chelsea i manu po jednych pieniadzach.

0

to że Alonso przeszedl Do Realu mam gdzieś ale przez to Barca nie kupi już Mascherano. ;/ ciekawe jaki teraz ruch wykona sztab Barcy. Kupią Poullsena? pff

0

"(...) To jest Leo Messi. Ale przecież patrząc na lewą stronę widzisz Henry'ego, odwracasz głowę i są Iniesta oraz Xavi, więc myślisz: wszyscy oni tutaj są wielkimi graczami."

Chyba najlepszy fragment tego wywiadu ...

0

adisfcb543

Przeczytaj może artykuł a później zadawaj pytania. Odpowiedź masz pod nosem.

0

8mln + Pedro bądź Sanchez na wypożyczenie

0

4,5-5mln i możemy się pożegnać z Gudim. :)

0

Brother_21

Proszę cię. Z czym ty mi tu wyskakujesz "Alves >>>>> Kaka...".

0

Brother_21

90min bezproduktywnego biegania po całym boisku. Tak to każdy zawodnik może. Był lepszym obrońcą niż pomocnikiem.

0

Kaka, Fabiano, Robinho kompletnie niewidoczni.

0

Ostatnie zdanie najlepsze :) "Mistrzu, dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiłeś!"

0

Irytuje mnie już E2, znowu pokazuje charakterek. Z dnia na dzień traci w moich oczach. Czas gra niestety ale na jego korzyść.

A co do meczu to cała reprezentacji Hiszpania dała du... Gdyby wykorzystywali okazje których mieli XX mecz inaczej by wyglądał. Owszem Ramos dał ciała i to na całej linii, ale ta bramka na 0.2 i tak nic nie zmieniła gdyż Hiszpanie nie strzelili NIC .

0

Bardzo wiarygodne źródło :D

0

dave80

Wycztałeś to ze strony Realu? ;] ... nie martw się to jest kolejna plotka. Tam każdego dnia jest ich cała masa :) ... Dla mnie to jest strona o tematyce fantasy. Same pierdoły i dzieci podniecające się wyimaginowanymi transferami ;]

0

Villa -> Barcelona TAK! ... Bojan -> Valencia stanowcze NIE!

0

Barca pomaga a tymczasem Real wydaje milionowe kwoty na transfery. Widać różnicę miedzy tymi dwoma klubami. Po prostu mes que un club.

0

patryk

Milito to przede wszystkim stoper a nie lewy obrońca :)

0

Nawet nie wiedziałem, że ten Filipe ma obywatelstwo polskie - Filipe Luís Kasmirski. :P.

Wole Zhirkova tylko że za niego Barca musiałaby wyłożyć sporą sumkę więc ten Filipe to całkiem niezła alternatywa.

0

paws

Rewanżowy mecz na CN z Espanyol. Bramka De la Peni na 0:2 :P... Ewidentny błąd VV. Ale coś takiego może zdarzyć się każdemu.

0

Gonzales

Wiesz o czym piszesz czy może starasz się sprowokować ludzi swoimi postami? Najsłabsze ogniwo Barcelony? Po prostu zostawię to bez komentarza.

Nie patrzycie obiektywnie. oceniacie bramkarza tylko po jego błędach a nie widzicie ile razy uratował nam tyłek. W tym sezonie wielki Casillas popełnił więcej błędów niż VV.

Co do Asjeno to jest za młody jak na 1 bramkarza Barcelony. Zjadłaby go trema i presja jaka ciąży w każdym meczu na VV.

0

Już nie mówcie, że TAU było bezradne. Potrafili zniwelować stratę z 19pkt na 9. Przyznam szczerze, że w pewnym momencie meczu zwątpiłem. Na szczęście wygrali i możemy cieszyć się z kolejnego pucharu. ;)

Visca el Barca y Visca Catalunya!

0

cules100pro

Z tego co słyszałem to chyba w połowie lipca ustalą terminarz. Mam nadzieje, że teraz będzie sensowny a nie tak jak ostatnio - Real grał po Barcy.

0

Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś widział oficjalne potwierdzenie, że Krystyna jest już piłkarzem Realu?

0

wroner

Usuń spacje w linku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?