Jamal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
koledzy poniżej chyba nie widzieli sytuacji jaka tam wynikła. Proponuje zobaczyć film a nie sugerować się zdjęciem. ;)
0
"w tym sezonie zanotował już sześć kluczowych podań"
Czy Alves nie ma przypadkiem 7 asyst?
0
Martwią błędy w obronie.
0
Za co Pique dostał żółtą kartkę bo nie zwróciłem uwagi? Remis z Valencią na wyjeździe cieszy ale gra Barcelony już nie. Pedro powinien zejść po 1 połowie.
0
lukasoon15
A czym Suarez ustępuje Robinho? Styl Suareza bardziej pasuje mi do Barcelony. Takie moje zdanie. Wystarczy spojrzeć ile chłopak ma strzelonych goli i asyst w lidze holenderskiej.
0
Zamiast Robinho wołałbym Luisa Suareza. Młodszy, tańszy i wcale nie gorszy.
0
"Przez to co Samuela dał klubowi (...)"
Nie powinno być Samuel?
0
zack
niegotowy na sezon to chyba ty jesteś. Barca zagrała bardzo dobrze w takim składzie. To manu przez cały mecz tylko sie bronilo i liczylo na kontre - chelsea i manu po jednych pieniadzach.
0
to że Alonso przeszedl Do Realu mam gdzieś ale przez to Barca nie kupi już Mascherano. ;/ ciekawe jaki teraz ruch wykona sztab Barcy. Kupią Poullsena? pff
0
"(...) To jest Leo Messi. Ale przecież patrząc na lewą stronę widzisz Henry'ego, odwracasz głowę i są Iniesta oraz Xavi, więc myślisz: wszyscy oni tutaj są wielkimi graczami."
Chyba najlepszy fragment tego wywiadu ...
0
adisfcb543
Przeczytaj może artykuł a później zadawaj pytania. Odpowiedź masz pod nosem.
0
8mln + Pedro bądź Sanchez na wypożyczenie
0
4,5-5mln i możemy się pożegnać z Gudim. :)
0
Brother_21
Proszę cię. Z czym ty mi tu wyskakujesz "Alves >>>>> Kaka...".
0
Brother_21
90min bezproduktywnego biegania po całym boisku. Tak to każdy zawodnik może. Był lepszym obrońcą niż pomocnikiem.
0
Kaka, Fabiano, Robinho kompletnie niewidoczni.
0
Ostatnie zdanie najlepsze :) "Mistrzu, dziękujemy za wszystko, co dla nas zrobiłeś!"
0
Irytuje mnie już E2, znowu pokazuje charakterek. Z dnia na dzień traci w moich oczach. Czas gra niestety ale na jego korzyść.
A co do meczu to cała reprezentacji Hiszpania dała du... Gdyby wykorzystywali okazje których mieli XX mecz inaczej by wyglądał. Owszem Ramos dał ciała i to na całej linii, ale ta bramka na 0.2 i tak nic nie zmieniła gdyż Hiszpanie nie strzelili NIC .
0
Bardzo wiarygodne źródło :D
0
dave80
Wycztałeś to ze strony Realu? ;] ... nie martw się to jest kolejna plotka. Tam każdego dnia jest ich cała masa :) ... Dla mnie to jest strona o tematyce fantasy. Same pierdoły i dzieci podniecające się wyimaginowanymi transferami ;]
0
Villa -> Barcelona TAK! ... Bojan -> Valencia stanowcze NIE!
0
Barca pomaga a tymczasem Real wydaje milionowe kwoty na transfery. Widać różnicę miedzy tymi dwoma klubami. Po prostu mes que un club.
0
patryk
Milito to przede wszystkim stoper a nie lewy obrońca :)
0
Nawet nie wiedziałem, że ten Filipe ma obywatelstwo polskie - Filipe Luís Kasmirski. :P.
Wole Zhirkova tylko że za niego Barca musiałaby wyłożyć sporą sumkę więc ten Filipe to całkiem niezła alternatywa.
0
paws
Rewanżowy mecz na CN z Espanyol. Bramka De la Peni na 0:2 :P... Ewidentny błąd VV. Ale coś takiego może zdarzyć się każdemu.
0
Gonzales
Wiesz o czym piszesz czy może starasz się sprowokować ludzi swoimi postami? Najsłabsze ogniwo Barcelony? Po prostu zostawię to bez komentarza.
Nie patrzycie obiektywnie. oceniacie bramkarza tylko po jego błędach a nie widzicie ile razy uratował nam tyłek. W tym sezonie wielki Casillas popełnił więcej błędów niż VV.
Co do Asjeno to jest za młody jak na 1 bramkarza Barcelony. Zjadłaby go trema i presja jaka ciąży w każdym meczu na VV.
0
Już nie mówcie, że TAU było bezradne. Potrafili zniwelować stratę z 19pkt na 9. Przyznam szczerze, że w pewnym momencie meczu zwątpiłem. Na szczęście wygrali i możemy cieszyć się z kolejnego pucharu. ;)
Visca el Barca y Visca Catalunya!
0
cules100pro
Z tego co słyszałem to chyba w połowie lipca ustalą terminarz. Mam nadzieje, że teraz będzie sensowny a nie tak jak ostatnio - Real grał po Barcy.
0
Mam pytanie z innej beczki. Czy ktoś widział oficjalne potwierdzenie, że Krystyna jest już piłkarzem Realu?
0
wroner
Usuń spacje w linku.