Jamal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Na pewnej ze stron Realu jest news, że Llorente podjał rozmowy z Realem :/ ... Czarno to widzę. Chciałbym bardzo Ville w Barcy ale obawiam się iż będzie trzeba się pogodzić z tym, że przywdzieje biel.
0
VV stąpa po kruchym lodzie. Jak szybko nie zmieni zdania co do kwoty zarobków to się z nim pożegnamy. Asjeno to dobra opcja na zmianę bramkarza chociaż wolę bardziej doświadczonego VV.
0
No to klops... Nic gorszego nie mogło się zdarzyć. Ribery w bieli z herbem Realu. Chociaż póki nie zobaczę go w koszulce Realu to nie uwierzę.
0
7mln to i tak za dużo. W dupach im się poprzewracało po zdobyciu potrójnej korony. Zostałbym przy tych 6mln. Jak się nie podoba to cześć. Nie jest niezastąpiony. Chociaż dobry z niego bramkarz i lubię go.
0
Katalońska prasa :P ... ciekawe ile w tym artykule prawdy. Pewnie niewiele.
0
greg13
Bo Real Madryt jest jak choroba ;) każdy kto tam był jak już wspomniałeś później nie może się odnaleźć.
0
Pyrzo_Barca
Jest środkowym :P
0
Cule18
Tylko że Laporta już wcześniej oznajmił, że nie będzie wydawać 40mln na zawodników.
LeoMessi1989
Kiepskie porównanie. VdV to nie Kaka ... HSV nigdy nie dorówna poziomem Milanowi sprzed dwóch/trzech lat ;). A na Kake tak czy siak będzie trzeba uważać bo umiejętności chłopak ma.
0
Cule18
Cole to inna sprawa :) .. taki to by się Barcy przydał tylko nie za taką kasę jaką on chce dostawać :P ... więc pewnie nici z jego transferu.
0
LeoMessi1989
Hymm 16 bramek i 11 asyst jako pomocnik. Jeśli to jest jego słaby sezon to ja nie chcę widzieć jego dobrego sezonu w Realu :P
0
Cule18
A po jaką cholerę nam kolejny stoper? :P Brakuje lewego obrońcy a nie kolejnego stopera.
0
Obawiam się że Ribery, Villa i inni też polecą na "projekt" jaki przedstawił Perez na następny sezon (czyt. kasę)
0
damianski
Torres jest nie do wyciągnięcia z Liverpoolu. A Aguero to bardzo dobra perspektywa na przyszłość :). Myślę że z Messim mógłby zawojować tylko Atletico go nie puści. :/
0
Mogliby się pospieszyć z decyzją w sprawie E2 bo zostaną nam później same ochłapy.
0
KAMIL FCB
A później byś się obudził :)
0
Co ja bym dał żeby Villa nosił barwy Blaugrany ... a wszystko wskazuje na to, że będzie biegał w białym prochowcu z wyszytym na piersi herbem Realu :/
0
Ma racje, że się burzy. Jest jednym z najmniej zarabiających piłkarzy w drużynie, a odpierdziela kawał bardzo dobrej roboty.Np. Hleb zarabia więcej od niego.
0
Alves Puyol Pique Cole ;) - to tak poza tym tematem
0
Nie będę za nim tęsknić. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem. Miał strasznie nierówną formę. Rzadko kiedy potrafił zagrać cały mecz na równym poziomie. Jego podania czasem wołały o pomstę... ;)
0
Moyart
Akurat Kake i Krystyne mogą sobie kupować. Wolałbym nie zobaczyć artykułu na stronie Realu, że dzisiaj zostanie przedstawione oficjalne potwierdzenie przejścia Franka Ribery, Villy bądź Silvy. ;)
0
Harpagan
Z tego co czytałem to dziś o północy ma być oficjalne potwierdzenie.
0
off course kibiców Realu ;)
0
Kid A
Ja słyszałem inne wersje i to od nielicznej grupy kibiców którzy nie są zwolennikami owego pana. Nie kłócę się - mogę się mylić ;]
0
No tak jak ostatnio. Nakupował gwiazdek narobił długów jak rów mariański i uciekł. Wszyscy żegnali go wyzwiskami a teraz kibice realu witają go jak bohatera.
0
Lubię naszą Czarną Perłę i doceniam to co zrobił dla Barcy - w najważniejszych meczach nie zawodził (LMx2), ale jak już wspomnieli koledzy poniżej Eto'o zarabia już bardzo dużo kasy. Zarząd powinien podjąć szybko decyzje: albo żegnamy się z Eto'o i sprowadzamy Ville bądź innego na szpicę, albo E2 zostaje.
0
Mam nadzieję że do Realu nie trafią: Villa, Silva, Ribery, Fabegas i Xabi Alonso. Bo to są bardzo wartościowi gracze i szkoda by było żeby marnowali się w Realu. Resztę prezesunio Perez może sobie kupić - i tak mu to nic nie da.
0
krzyniu85
Albiol, Ribery, Fabregas, Ibrahimovic, Negredo - już go odkupili, Forlan, Kaka - jego juz mają, Krystyna, Villa, Silva, Pellegrini - już go mają :P ... na dobrą sprawę ze starego Madrytu w podstawowym składzie zostanie tylko Casillas, Ramos, Pepe, Marcelo i koniec :P ... Większej tępej strzały od Pereza nie widziałem. ;)
0
Bardzo liczę na ten transfer i mam nadzieję, że Ribery wybierze piękno gry. w piłkę.
0
Może i jest zdolny ale wolę Ville od niego. A w ogóle jak już homel wspomniał Zlatan jest jak chorągiewka.
0
Bramkarz który dostaje tytuł najlepszego bramkarza (Zamora) nie dostaje powołania do kadry. Przykre