0

Na pewnej ze stron Realu jest news, że Llorente podjał rozmowy z Realem :/ ... Czarno to widzę. Chciałbym bardzo Ville w Barcy ale obawiam się iż będzie trzeba się pogodzić z tym, że przywdzieje biel.

0

VV stąpa po kruchym lodzie. Jak szybko nie zmieni zdania co do kwoty zarobków to się z nim pożegnamy. Asjeno to dobra opcja na zmianę bramkarza chociaż wolę bardziej doświadczonego VV.

0

No to klops... Nic gorszego nie mogło się zdarzyć. Ribery w bieli z herbem Realu. Chociaż póki nie zobaczę go w koszulce Realu to nie uwierzę.

0

7mln to i tak za dużo. W dupach im się poprzewracało po zdobyciu potrójnej korony. Zostałbym przy tych 6mln. Jak się nie podoba to cześć. Nie jest niezastąpiony. Chociaż dobry z niego bramkarz i lubię go.

0

Katalońska prasa :P ... ciekawe ile w tym artykule prawdy. Pewnie niewiele.

0

greg13

Bo Real Madryt jest jak choroba ;) każdy kto tam był jak już wspomniałeś później nie może się odnaleźć.

0

Pyrzo_Barca

Jest środkowym :P

0

Cule18

Tylko że Laporta już wcześniej oznajmił, że nie będzie wydawać 40mln na zawodników.

LeoMessi1989

Kiepskie porównanie. VdV to nie Kaka ... HSV nigdy nie dorówna poziomem Milanowi sprzed dwóch/trzech lat ;). A na Kake tak czy siak będzie trzeba uważać bo umiejętności chłopak ma.

0

Cule18

Cole to inna sprawa :) .. taki to by się Barcy przydał tylko nie za taką kasę jaką on chce dostawać :P ... więc pewnie nici z jego transferu.

0

LeoMessi1989

Hymm 16 bramek i 11 asyst jako pomocnik. Jeśli to jest jego słaby sezon to ja nie chcę widzieć jego dobrego sezonu w Realu :P

0

Cule18

A po jaką cholerę nam kolejny stoper? :P Brakuje lewego obrońcy a nie kolejnego stopera.

0

Obawiam się że Ribery, Villa i inni też polecą na "projekt" jaki przedstawił Perez na następny sezon (czyt. kasę)

0

damianski

Torres jest nie do wyciągnięcia z Liverpoolu. A Aguero to bardzo dobra perspektywa na przyszłość :). Myślę że z Messim mógłby zawojować tylko Atletico go nie puści. :/

0

Mogliby się pospieszyć z decyzją w sprawie E2 bo zostaną nam później same ochłapy.

0

KAMIL FCB

A później byś się obudził :)

0

Co ja bym dał żeby Villa nosił barwy Blaugrany ... a wszystko wskazuje na to, że będzie biegał w białym prochowcu z wyszytym na piersi herbem Realu :/

0

Ma racje, że się burzy. Jest jednym z najmniej zarabiających piłkarzy w drużynie, a odpierdziela kawał bardzo dobrej roboty.Np. Hleb zarabia więcej od niego.

0

Alves Puyol Pique Cole ;) - to tak poza tym tematem

0

Nie będę za nim tęsknić. Nigdy nie byłem jego zwolennikiem. Miał strasznie nierówną formę. Rzadko kiedy potrafił zagrać cały mecz na równym poziomie. Jego podania czasem wołały o pomstę... ;)

0

Moyart

Akurat Kake i Krystyne mogą sobie kupować. Wolałbym nie zobaczyć artykułu na stronie Realu, że dzisiaj zostanie przedstawione oficjalne potwierdzenie przejścia Franka Ribery, Villy bądź Silvy. ;)

0

Harpagan

Z tego co czytałem to dziś o północy ma być oficjalne potwierdzenie.

0

off course kibiców Realu ;)

0

Kid A

Ja słyszałem inne wersje i to od nielicznej grupy kibiców którzy nie są zwolennikami owego pana. Nie kłócę się - mogę się mylić ;]

0

No tak jak ostatnio. Nakupował gwiazdek narobił długów jak rów mariański i uciekł. Wszyscy żegnali go wyzwiskami a teraz kibice realu witają go jak bohatera.

0

Lubię naszą Czarną Perłę i doceniam to co zrobił dla Barcy - w najważniejszych meczach nie zawodził (LMx2), ale jak już wspomnieli koledzy poniżej Eto'o zarabia już bardzo dużo kasy. Zarząd powinien podjąć szybko decyzje: albo żegnamy się z Eto'o i sprowadzamy Ville bądź innego na szpicę, albo E2 zostaje.

0

Mam nadzieję że do Realu nie trafią: Villa, Silva, Ribery, Fabegas i Xabi Alonso. Bo to są bardzo wartościowi gracze i szkoda by było żeby marnowali się w Realu. Resztę prezesunio Perez może sobie kupić - i tak mu to nic nie da.

0

krzyniu85

Albiol, Ribery, Fabregas, Ibrahimovic, Negredo - już go odkupili, Forlan, Kaka - jego juz mają, Krystyna, Villa, Silva, Pellegrini - już go mają :P ... na dobrą sprawę ze starego Madrytu w podstawowym składzie zostanie tylko Casillas, Ramos, Pepe, Marcelo i koniec :P ... Większej tępej strzały od Pereza nie widziałem. ;)

0

Bardzo liczę na ten transfer i mam nadzieję, że Ribery wybierze piękno gry. w piłkę.

0

Może i jest zdolny ale wolę Ville od niego. A w ogóle jak już homel wspomniał Zlatan jest jak chorągiewka.

0

Bramkarz który dostaje tytuł najlepszego bramkarza (Zamora) nie dostaje powołania do kadry. Przykre

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?