Jamal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Gliwice
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fcbarca1994
Pomyślałeś nad tym co piszesz czy może kibicujesz Barcy dopiero od tego sezonu? Nie pamiętasz jak Barca skończyła po udanym sezonie kiedy wygrała LM i PD. Nie zrobili żadnych wzmocnień i na następny jakikolwiek puchar musieliśmy czekać 2lata. Zmiany są konieczne.
0
ha ... ha ... ha... No no. mogli napisać 30mln + E2 + Henry i Messi. Litości on wcale nie jest taki dobry. Już wolę E2 od niego. Dobrze, że to tylko głupie pisanie gazet. Jeśli miałbym zamieniać E2 to tylko na Torresa (oczywiście ten transfer jest nierealny) bądź za Ville.
0
dobyć potrójną koronę, czego nie dokonała do tej pory żadna hiszpańska drużyna, a w Europie udało się to tylko Manchesterowi United, PSV Eindhoven i Cetikowi Glasgow.
Ajax Amsterdam też zdobył potrójną koronę.
0
To co on zrobił w rok niektórym trenerom zajmuje lata bądź nigdy tego nie osiągną - 3 trofea... Cudotwórca.
0
jedrusdrewienko
Płakał w szatni i dalej suszył zęby. ;]
A co do jego wypowiedzi to: frustu frustu. Czego można było się po nim spodziewać ;) żel przesłania mu oczy.
0
jak dojdzie do karnych to ja nie wiem kto u nas będzie strzelać :P
0
mushroom a ty jesteś największy bystrzak :) i gratuluje ilorazu ynteligencji :)
0
Eto'o na własne życzenie dał sobie odebrać tytuł Pichichi. To co E2 marnował Forlan strzelał ;).
0
nie przekonują mnie te koszulki wyjazdowe - pomarańczowe :P ale ta pasiasta wygląda nieźle. ;)
0
Nie, nie, nie i po stokroć nie. Kompletnie nie pasuje mi do stylu gry Barcy. Jest indywidualista i zawsze leci na "pałę" a Barca takich zawodników nie potrzebuje (to samo tyczy się Benzemy). Jak już mamy zastępować kimś Eto'o to tylko Villa - mimo niskiego wzrostu.
0
kubson tak było. W momencie kiedy leciał hymn Hiszpanii kibice Barcy jak i Bilbao wygwizdali go. Telewizja TVE w tym czasie na szybko przeniosła transmisje do Bilbao i Barcelony.
0
może ktoś zarzucić linkiem owego zdjęcia który znajduje się powyżej tylko w większym formacie?
0
pierwsza i nie ostatnia. W niedzielę druga a 27 trzecia :D fiesta
0
jowunia Toure już strzelił w tym sezonie piękna bramkę ;) bodajże w meczu z Mallorca i chyba też w CDR
0
"Wszystkie zwycięstwa prowadzą do Rzymu"
Pięknie :)
0
u99artur1
Dobrze prawisz. Ja już od paru dni odczuwam stres przed nadchodzącym GD. Real może grać piach przez cały sezon ale wygrywa każdy mecz. Ile razy już sobie mówiłem, że w następnym meczu Real musi przegrać. Ich szczęście w tym sezonie nie ma końca. Musimy wygrać GD i zakończyć ich passę zwycięstw.
Visca Barca! Visca Catalunya!
0
"Francuz wyrasta bowiem na prawdziwego kata Valencii, której w trzech spotkaniach strzelił aż sześc bramek."
A nie przypadkiem 7 bramek Henry strzelił już Valencii?
0
mały10 co ty opowiadasz? Pique strzelał z przewrotki.
0
Temat franka robi się nudny. On co tydzień jest w innym klubie. Poczekamy do końca sezonu i wtedy Klinsmann będzie mógł powiedzieć, że Ribery zostanie w Bayernie.
0
Messi 100 - rasista frustrat i jeszcze nie potrafi poprawnie pisać w języku polskim. Winszuje. Uważam chłopcze iż masz wysoce spauperyzowaną osobowość a twój brodzik intelektualny mnie zaskakuje.
0
love_mesi smoluch to żaden kibic Barcy ;) ... przyszedł tutaj żeby prowokować ludzi swymi postami. Wystarczy poczytać parę jego komentarze i wiadomo że kibicuje Realowi
0
bt07smolucht
a ty chodziłeś do szkoły? o co Ci chodzi?
0
krtek6sic6
według tego źródła co podałeś Xavi w Primera Division ma 16 asyst; 1 w CDR i 5 w LM
0
jeszcze nie wygraliśmy z bayernem a wy już gadacie o półfinale :P... Bayern jest tak samo niebezpieczny jak każda inna drużyna w 1/4
0
A w kwietniu pewnie napiszą że okres rehabilitacji Milito przedłuży się do czerwca itd. itd. Ciekawe co z niego będzie po tak długiej rekonwalescencji.
Jorquera prawie całą swoją karierę przeżył przy boku Barcelony więc wątpie żeby chciał iść do innego klubu.
0
widzę że Karl-Heinz Rummenige i Ribery mają odmienne zdania. jak już powiedział Marcelo to się jeszcze okaże. żaden zespół nie będzie trzymać zawodnika na siłę ;]
0
taka dygresja. powie mi ktoś co to znaczy "C'est magnifique!" ^^?
0
Patriota czyli według Ciebie każdy kto lubi E2 i podoba mu się styl w jakim gra jest nienormalny bądź w ogóle pewnie nie jest kibicem Barcy. Ładny wyznacznik.
0
dla mnie nie Messi jest gwiazdą barcy tylko Iniesta.
0
jeszcze te panienki z Realu zaklaskają nam kiedy będą robić szpaler :)