0

"kilka tygodni temu waszym zdaniem sezon się skończył" tylko głupiec przekreśla szanse jakiejkolwiek drużyny z góry tabeli gdzie do rozegrania zostało 14kolejek czyli do zdobycia jest 42pkt. Mimo to i tak wierze w to że Real tak jak Barca przystopuje. Real ma jeden atut którego Barcy brak "Casillas" - dzięki niemu Real wygrywa 10 mecz z rzędu, ale to się skończy.

VeB! Dzisiaj wygramy :)

0

słabo gramy, lyon gra o niebo lepiej od nas, scignac henry,eto i messiego. Prosze, nic dodac nic ujac.

0

no ja ogladam mecz na livescore.com ... lyon gra o niebo lepiej od nas? ... yhym bez komentarza.

0

bzdury gadacie że aż głowa boli. ostatnie 20min barca b. grala ladna pilke lyon nawet nie wyszedl ze swojej polowy... no ale nie, gra brzydko bo przeciez nie strzelila 10 bramek.

0

masq a co tam się działo? :D tzn wiem że sędzia jeszcze lepiej sypał tam kartkami żółtymi niż na meczu Barcy (8 żółtych i 1 czerwona dla samej Valenci). :D

0

za za za za .... za :D Ribery to moje marzenie w Barcelonie. :)

0

blazeq

dobrze chłopaczyna gada. polać mu. :)

0

Nawet jakby Eto'o strzelał po 3 bramki na mecz i zdobył króla strzelców PD to masq i tak zawsze znajdzie powód do niezadowolenia i krytyki :P Eto'o

Lubię Torresa, lubię patrzeć jak gra, ale jego transfer do Barcy jest wątpliwy ;]

0

kamil#69

pomyśl troszkę :P. Mourinho szuka piłkarza, który wzmocni siłę ataku Interu i wraz z Zlatanem Ibrahimovicem stworzy duet. ;] Inter nie pozbędzie się Zlatana ;]

0

A w ogóle widzieliście jak Alves fajnie się cieszył po zdobyciu bramki? :D

0

Kuba nie trzeba być poszukiwaczem talentów z najwyższej klasy żeby to zauważyć ;]... na szczęście nie my decydujemy o tym kto będzie w Barcy grał a kto nie. A zarząd jak narazie nie widzi go w składzie Barcy (mowa o Benzemie)

A co do Alvesa to nie ma sobie równych jak narazie. Ramos może tylko patrzeć co to znaczy dobra gra ;]

0

A niech sobie idzie do Realu "drużyny jego życia", tam są same takie gwiazdy no może nie wliczając w to Casilasa :P (bo to wartościowy gracz) i Raula (bo niegdyś b. dobrze grał).

A co do Francka to bardzo chętnie widziałbym go u nas :D

0

i dobrze, że odrzuciła tą ofertę. Liczę na to że Caceras będzie grać coraz lepiej w Barcelonie. Chłopak ma potencjał według mnie.

0

Głąby z madrytu nie mają wpływu na wygrane mecze Barcelony więc prowadzą gierki psychologiczne mające na celu zdenerwować Henryego i obniżyć jego formę. Niech te barany zajmą się swoim nędznym klubem.

0

dawidveb

Ja bym nie powiedział że będzie ciężko go nabyć. Valencia ma spore długi i na gwałt potrzebuje kasy. ;]

0

Benzema w obecnym sezonie na 20 meczy strzelił 10 bramek. To mało. Za tą kase już lepiej jakby kupili Ville bądź Aguero. 40mln + Abidal który wart jest 18mln to stanowczo za dużo.

0

"Prasa we Francji twierdzi, iż oferta za utalentowanego reprezentanta "Trójkolorowych" opiewać będzie na 40 mln euro plus Eric Abidal."

Przecież to kompletnie nie ma sensu. Abidal + 40mln. Chore. Ja go nie widzę w składzie Barcy.

0

a wy tak narzekacie na tego Bojana.... pfff chłopak rozwija się

0

Alves ;) zdecydowanie Alves

0

tak w ogóle to mam pytanie, kiedy będzie można ściągnąć cały mecz Barcelona - Numancia? Albo znacie jakąś stronę gdzie już można owy mecz ściągnąć

0

maciek_novy

tu nie chodzi o wygrana :P ale o to co dzialo sie na boisku, a raczej to co sie nie dzialo ... wialo nudaaaa. :D noo ale nie jest tak zle. jak na taka gre wynik 0:0 calkowicie mnie zadowala ^^

0

tak nudnego meczu w wykonaniu barcy nie widzialem juz dawno ^^

0

maciek_novy

wielkie dzięki ;) w koncu mozna normalnie poogladac mecz :)

0

jak wam działają stronki? u mnie tnie strasznie. mam wrażenie jakbym oglądał mecz w power poincie i miał pokaz slajdów. może ktos rzucic linkiem gdzie mozna spokojnie poogladac mecz?

0

ppigmejj przydalaby Ci się porzadna lewatywa ze żwiru ;)

taaaa Gutti to mistrz :D najlepszy grajek Relu. tylko pozazdrościc

0

płakał jak odbierał nagrodę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?