Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
MESSIah16 tak fajny, jeden z moich ulubionych ale gdyby była tylko historia a tu jeszcze przyra, polak rela matma... dzięki za powodzenia i życzę Przyjemnego dnia w pracy?:)
0
Kibic_realu o tym co Dostal piłkę na 10 metrze i mial wychodzącego almunie gdzie każdy by strzelił a on jeszcze podbił piłkę nad nim i spokojnie skierował do bramki
0
Brakuje nam perełek w akademii, thiago strasznie cieniuje
0
whatis właśnie! teraz przypomniało mi sie że Ronaldo został ściągnięty do realu po mś 2002 w których został królem strzelców a beckham jeszcze później chyba w 2004, daty sie kompletnie mylą bo jutro mam sprawdzian histy ale niewątpliwie plus dla Ciebie za spostrzegawczość.
0
MaTi515 to prawda bramek z dzisiaj nie Widzialem ale takiego majstersztyku jak Leo zrobił z Arsenalem w ćwierćfinale 2 lata temu na camp nou ronaldo nigdy nie zrobi predzej się polamie
0
OnlyTito Troszeczkę jeszcze posiedze na barca.pl, jutro dopiero na 9.35 mam przyrodę więc co mi szkodzi?
0
Kibic realu, dobrą pake mieliscie w 2002 z Zidanem, Figo, Carlosem, Raulem, lepszym Ronaldo i Beckhamem. Po odejściu Del bosqe już nie Jestescie galaktyczni.
0
Ronaldo może i strzela dużo bramek, porównywalnie z Leo, ale w każdym golu messiego Widac jakość, robi Wszystko doskonale, ronaldo strzela często do pustej
0
Tyle że od początku sezonu
0
Lewandowski ma 31, 22 liga, 6cl, 1puchar niemiec, 2reprezentacja.
0
Wspaniale to będzie zobczyć polaków na tle Barcy
0
MaTi515 położyłem karty na półfinały wyszedł mi finał BVB-Barca
0
MESSIah16 wiedzę że masz mylne pojęcie o borussi i wogole nie kibicujesz polakom
0
I co z tego że real strzelił w końcówce, w lidze nie mają szans na mistrza, w CL pojedzie ich borussia, więc tylko copa del rey
0
MESSIah16 dzięki, sorry ktoś napisał już w maju walka meywether kiczko Myslalem że floyd zmienił kategorię jak wszyscy ostatnio:)
0
Nie wiem jak można lubić boks, sto razy bardziej wolę dartsa czyli Polskie rztuki. Są jacyś pasjonaci?
0
Meywether z Kliczko? przecież to dwie zupełnie inne kategorię wagowe...
0
Widział kto dzisiejsze akcje bramkowe SuperMario z Borussi? to niesamowity talent, na miare Messiego bez wątpienia.
0
Ale gdy Barca rozgromi Levante to 5 dni trąbienie o naszej wielkości
0
Widzieliście mecz BVB ? jeśli nadal myślicie że real czeka łatwa przeprawa to Jestescie ślepi
0
Za chwile mecz dortmundu, oglądać na eurosport2 pogromców realu
0
MESSIah16 bylem pewny że awansują, zobacz chociaż ich jeden mecz, 6 meczów do końca lewy ma 21 goli, złotego buta już raczej nie zdobędzie:)
0
Jutro 15.30 na Eurosport2 Greuther fürth-BVB. Lewy podtrzyma passę i znowu rozniesie mnie duma:)
0
o tak Legia lubi podkradać piłkarzy. Okradzeni zostali już: Śląsk, Polonia i Lech. czas na widzew
0
Legia1916 nie jestem fanem wisły, a Pamietasz tą radość po golu Włodarczyka na 1:0 z Szachtarem? eh Polski klub chyba nie zagra w elitrnej champions league
0
Suavemente a później jeszcze Błaszczykowski, Brożek, Frankowski, Jeszcze wcześniej Zieńczuk Cantoro... a Teraz? Cwetan Genkow i Daniel Sikorski:D
0
Legia1916 musiałeś płakać gdy najpierw twoja Legia została niemiłośernie objechana przez schalke które wisła później ograła na cacy co:)
0
MESSIah16 za Żurawia było zacnie:) Oprocz tego marnego bramkarza przez którego odpadliśmy z pucharu uefa bodajże francuz
0
Sporo mówiło się o tym marnym Isco że mega talent itp itd a gdy Doszlo do ćwierćfinału z borussią to gówno pokazał więc z tym francuzem nie uwierze dopóki nie zobaczę
0
MESSIah16 szkoda że nie macie już w Wisle Maora, zajebisty był:)