0

MESSIah16 tak fajny, jeden z moich ulubionych ale gdyby była tylko historia a tu jeszcze przyra, polak rela matma... dzięki za powodzenia i życzę Przyjemnego dnia w pracy?:)

0

Kibic_realu o tym co Dostal piłkę na 10 metrze i mial wychodzącego almunie gdzie każdy by strzelił a on jeszcze podbił piłkę nad nim i spokojnie skierował do bramki

0

Brakuje nam perełek w akademii, thiago strasznie cieniuje

0

whatis właśnie! teraz przypomniało mi sie że Ronaldo został ściągnięty do realu po mś 2002 w których został królem strzelców a beckham jeszcze później chyba w 2004, daty sie kompletnie mylą bo jutro mam sprawdzian histy ale niewątpliwie plus dla Ciebie za spostrzegawczość.

0

MaTi515 to prawda bramek z dzisiaj nie Widzialem ale takiego majstersztyku jak Leo zrobił z Arsenalem w ćwierćfinale 2 lata temu na camp nou ronaldo nigdy nie zrobi predzej się polamie

0

OnlyTito Troszeczkę jeszcze posiedze na barca.pl, jutro dopiero na 9.35 mam przyrodę więc co mi szkodzi?

0

Kibic realu, dobrą pake mieliscie w 2002 z Zidanem, Figo, Carlosem, Raulem, lepszym Ronaldo i Beckhamem. Po odejściu Del bosqe już nie Jestescie galaktyczni.

0

Ronaldo może i strzela dużo bramek, porównywalnie z Leo, ale w każdym golu messiego Widac jakość, robi Wszystko doskonale, ronaldo strzela często do pustej

0

Tyle że od początku sezonu

0

Lewandowski ma 31, 22 liga, 6cl, 1puchar niemiec, 2reprezentacja.

0

Wspaniale to będzie zobczyć polaków na tle Barcy

0

MaTi515 położyłem karty na półfinały wyszedł mi finał BVB-Barca

0

MESSIah16 wiedzę że masz mylne pojęcie o borussi i wogole nie kibicujesz polakom

0

I co z tego że real strzelił w końcówce, w lidze nie mają szans na mistrza, w CL pojedzie ich borussia, więc tylko copa del rey

0

MESSIah16 dzięki, sorry ktoś napisał już w maju walka meywether kiczko Myslalem że floyd zmienił kategorię jak wszyscy ostatnio:)

0

Nie wiem jak można lubić boks, sto razy bardziej wolę dartsa czyli Polskie rztuki. Są jacyś pasjonaci?

0

Meywether z Kliczko? przecież to dwie zupełnie inne kategorię wagowe...

0

Widział kto dzisiejsze akcje bramkowe SuperMario z Borussi? to niesamowity talent, na miare Messiego bez wątpienia.

0

Ale gdy Barca rozgromi Levante to 5 dni trąbienie o naszej wielkości

0

Widzieliście mecz BVB ? jeśli nadal myślicie że real czeka łatwa przeprawa to Jestescie ślepi

0

Za chwile mecz dortmundu, oglądać na eurosport2 pogromców realu

0

MESSIah16 bylem pewny że awansują, zobacz chociaż ich jeden mecz, 6 meczów do końca lewy ma 21 goli, złotego buta już raczej nie zdobędzie:)

0

Jutro 15.30 na Eurosport2 Greuther fürth-BVB. Lewy podtrzyma passę i znowu rozniesie mnie duma:)

0

o tak Legia lubi podkradać piłkarzy. Okradzeni zostali już: Śląsk, Polonia i Lech. czas na widzew

0

Legia1916 nie jestem fanem wisły, a Pamietasz tą radość po golu Włodarczyka na 1:0 z Szachtarem? eh Polski klub chyba nie zagra w elitrnej champions league

0

Suavemente a później jeszcze Błaszczykowski, Brożek, Frankowski, Jeszcze wcześniej Zieńczuk Cantoro... a Teraz? Cwetan Genkow i Daniel Sikorski:D

0

Legia1916 musiałeś płakać gdy najpierw twoja Legia została niemiłośernie objechana przez schalke które wisła później ograła na cacy co:)

0

MESSIah16 za Żurawia było zacnie:) Oprocz tego marnego bramkarza przez którego odpadliśmy z pucharu uefa bodajże francuz

0

Sporo mówiło się o tym marnym Isco że mega talent itp itd a gdy Doszlo do ćwierćfinału z borussią to gówno pokazał więc z tym francuzem nie uwierze dopóki nie zobaczę

0

MESSIah16 szkoda że nie macie już w Wisle Maora, zajebisty był:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?