Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
natall11 Kobiety zdala od piłki, lepiej pomaluj sobie pazurki i wetrzyj krem w buźke a nie wtrącasz się i wpychasz w dyskutujących mężczyzn na tematy które nie są dla kobiet.
0
Cules 96 A tak popatrz nie pomyslalem, ale mimo wszystko zakiełkował w mojej glowie nowy pomysł a mianowicie Lamela z Romy.
N20 Nie chwal się że mieszkasz za granicą
0
N2O proponował bym tobie iście spać bo najwidoczniej nie jestes fanem Blaugrany skoro nie popierasz takiego składu na nastepny sezon.
0
I jeszcze wracając do transferów to myślę że można kupic hunnels
goetze i moze marco reojsa (nie
wiem jak sie pisze) a sprzedac
Cesca za 30 mln Valdes 10 mln
wypozyczyc Thiago i sprzedac
Ville ale tylko za 20 mln a jak nie
to niech zostanie i wtedy sklad na
nowy sezon tak : Ter stegen (ale
moze uda sie Buffona kupic)
Alves Hunnels Pique( moze
Kompany) Alba w pomocy
Busquets Iniesta Goetze Neymar
Messi i marco reuojs a na lawce :
Xavi Puyol Alexis S roberto Pinto
Song Villa Pedro Bale i Mintoya i
Bartra i wtedy Messiego moze
Bale zmieniac a na skrzydlach za
neymara pedro a za reuojsa alexis
0
Miki, napij sie Picollo i pod kołderke.
0
Cules96 chyba w Hiszpani, Borussia Bayern i pewnie jeszcze parę innych zespołów w Europie jest lepszych
0
Już za 15 dni finał bez barcelonki heh
0
0
Według mnie najlepszy obrońca świata, czyta Gre, wygrywa główki, swietny w rozegraniu, znakomity technik silny zwinny, z tym ze BVB to mój ulubiony klub i nie chce by odchodził
0
Mam Was naprawdę dość drogie gimbusy, i powiem jak Lech Roch Pawlak - Idźcie spać.
0
Messi mial podobno siniaka i dlatego nie zagrał.
0
Miki messi niezly jajcarz:) barca 07 zgłoś się:)
0
Niemcy są naprawdę niesamowici. Na bank wygrają mundial w Brazylii. Czujecie to? Lahm, Hummels, Badstuber, Khedira, Schweinsteiger, Gündogan, Reus, Götze, Müller, Özil, Klose, Podolski, Gomez, Kross, Neuer to jest paka.
0
Będziemy remontować zobaczycie!!!
0
Messiah Powiem tak, jeśli Messi będzie chcial grać do 40 to ani Reus ani Lamela nie dostaną złotej piłki dla najlepszego piłkarza Przynajmniej przez najblizsze 10 lat
0
Gdyby zrobili to samo co w finale dfb pokal 2012 to również niestety pokazali by naszą słabość w stosunku do nich skoro potrafią z naszym pogromca wygrać 5:2:)
0
MessiAH 16 czy podzielasz moje zdanie że Marco Reus ma duże zadatki na najlepszego zawodnika świata i chętnie bys widział go u nas? Jeśli chodzi o Bayern, w tym sezonie Borussia zremisowała na Alianz 1:1 zdobyła gola na wyjeździe więc jest lepsza, w sobotę bardzo prawdopodobny przedsmak finału w bundeslidze BVB-Bayern
0
Lewy dzisiaj nie mial Szczescia co nie zmienia faktu że BVB to najlepszy zespół świata na chwilę obecna.
0
Remontada is not pasible
0
Gdyby była możliwość to zatrudnił bym Kloppa. Niesamowite co wyprawia z
druzyną BVB. Jeszcze 3 lata temu
gdy przychodził ta drużyna
pałętała sie w srodku tabeli
Bundesligi. Na transfery Dostał 5
mln euro i kupił dwóch świetnych
zawodników Lewandowskiego i
Kagawe z których Shinjego
opchnął za 20 milionów a
Lewego opchnie pewnie za 30
więc 10 razy drożej sprzeda niż
kupił. Wychował wspaniałych
piłkarzy, Mou miał gotowy
samograj a mimo wszystko
przegrywa. BVB to najlepsza w
chwili obecnej drużyna świata i
jutro znowu będzie płacz bo są
poprostu na chwile obecną lepsi i
mają lepszego trenera.
0
Poprostu znaleźli na nich sposób, ile można klepać piłke Wiadomo że ktoś kiedyś znajdzie i nie będzie potrzebny do tego autobus.
0
A co powiecie na Smude?
0
Franek Smuda, ostatnio spuścił niemiecki Regensburg do 3 ligi, ale to ciągle znakomity szkoleniowiec, pełen charyzmy i polotu. Umie pracowac w stresie według mnie Rosel powinien zagiąć na niego parol gdyż jest to w chwili obecnej jedyny wolny w miare solidny szkoleniowiec.
0
Freiburg>Barcelona
0
Lewandowski>Ibrahimović w chwili obecnej Robert to najlepszy napastnik świata, gdy Strzeli w rewanżu i dorzuci w finale to murowany kandydat do Złotej piłki wiem brzmi jak science fiction
0
Kupmy Lewandowskiego i wszystkie problemy zniknął to zarówno rozgrywający jak i swietny egzekutor, to wszechstronny napastnik.
0
Na to czekałem, Lewandowski ma wszystko czego potrzebujemy, to wszechstronny napastnik
0
Lewandowski jest niezly napewno dużo lepszy od naszego obecnego szrotu, tylko messi nie podawał by mu bo czuł by zagrożenie.
0
Wracając jeszcze na chwilę do wczorajszego meczu Realu mam ważny wniosek który włodarze tego klubu powinni wziac pod uwagę. Lewandowski strzelił Realowi w jednym meczu 4 gole a San Marińczyką 2, w dodatku oba z rzutów karnych. Wniosek? Podziękować już Pepe, Contrao, Varanowi i Marcelo i zakontraktować Gasperoniego, F. Vitaioleggo, D.
Simonciniego i Della Valle
0
@Chmielekk, wyjdź lamusie i zamknij za sobą drzwi aby kolejni nie weszli, 100 kroć lepsza jest Borussia, Lewy miażdży Ville, Reus Pedro, a Hummels naszą fenomenalną pare stoperów z drewnianym Pique na czele. Borussia pokonała wczoraj 4:1 zespół z którym przegraliśmy ostatnio 3:1 u siebie. Prawda jest taka że Dortmund to teraz drugi najlepszy zespół w Europie i udowadnia to Poraz kolejny.