0

będziesz miala duet, ten Neymar jest niesprawdzony z ligi mniej więcej porównywalnej do belgijskiej więc Wyciągnij wnioski

0

Borussia za tę pieniądze kupiła by 11 zawodników

0

Borussia za tę pieniądze kupiła by cały 11 zawodników

0

Kogo obchodzi jakiś Abidal? Oby ten wasz Neymar okazał się niewypałem

0

Trenuje od 5 lat najpierw wyprowadził Mainz z drugiej ligi a następnie przez 2 lata w Dortmundzie zdobył 2 tytuły mistrzowskie 1 wicemistrzowski puchar Niemiec i osiągnął finał ligi mistrzów

0

Krótkie streszczenie tego co i z
kim osiągnął Jurgen Klopp. W
nawiasie poprzedni klub
zawodnika: Piszczek (Hertha B.)
Hummels (rezerwy Bayernu M.)
Subotić (Mainz) Schmelzer
(Magdeburg ?) Błaszczykowski
(Wisła K.) Gundogan (Nurnberg)
Bender (TSV Monachium)
Grosskreutz (Rot Weiss Alen)
Reuss (Borussia M-gladbach,
wychowanek Dortmundu)
Lewandowski (Lech P.)
Pominąłem Weidenfellera
ponieważ jest w klubie ponad 10
lat (przyszedł z Kaiserslautern).
Poza Weidenfellerem i
Błaszczykowskim wszyscy
pozostali zostali sprowadzeni
przez Kloppa. Oprócz Piszczka
WSZYSCY sprowadzeni przez
Kloppa trafiali do Dortmundu w
wieku 20 - 21 lat. Koszt zakupu
pierwszej jedenastki Borussi D.
można oszacować na ok. 50 mln
euro. W tym samym czasie
Bayern, Real M., Manchester City,
Chelsea, Inter M., PSG wydaja na
swoje pierwsze jedenastki średnio
400 mln euro. Ławki
rezerwowych w tych
pseudoklubach są droższe i
kosztują rocznie więcej niż
pierwsza jedenastka Borussi.
Monaco wydaje na dwóch
średnich grajków w ciągu
tygodnia 70 mln euro.
Podsumowując, to Vilanova
może nosić torbę za Jurgenem
Kloppem. To on jest geniuszem
futbolu.

0

Co mnie to obchodzi? jutro finał to się liczy

0

Co do transferów to uważam że w zespole nie potrzeba
wielkich zmian. Dream Team, czyli
drużyna Johana Cruyffa
także wygrał Ligę i przegrał
Puchar Europy z Milanem. Po
sezonie dokonano dużych zmian
i później zespół nie
funkcjonował dobrze. Mamy
bardzo solidne podstawy, mamy
młodych piłkarzy. Drużyna
zostanie wzmocniona, tak jak to
było zaplanowane.

0

Dobranoc wszystkim, do jutra:)

0

Piotr,1985, Właśnie dlatego Pytam bo nie wiem

0

MartyMcfly, Szkoda tylko że drużyny nie będzie, przecież Goetze był genialny no ale cóż judasz...

0

Piotr1985 czy widziałeś kiedykolwiek dobrze grającego profesora?

0

MESSIah16, Kagawa 200 tys, Goetze wychowanek, Hummels za darmo z Bayernu, Piszczek za darmo, Subotić 3mln z Mainz, Gündogan za 5mln Kuba za 4,5 z Wisły, Bender wychowanek tylko Reus przepłacony

0

Wiem jaki jest ten patent. Lepsza drużyna przy której CR Nie istnieje

0

MartyMcfly, Tylko że zeszłe 2 sezony BVB tluklo Bayern niemilosiernie i się im żal zrobiło. W finale całą Barcelona za BVB!

0

MartyMcfly co powiesz o Borussi w tym roku? wymiatają czy myślisz że bardziej więcej szczęścia niż rozumu?

0

destro, wyluzuj, to luźna dyskusja przecież wyraża tylko swoje opinie

0

Miki Jeden naprawdę rażący blad, pozatym był zaraz po kontuzji, w drugim meczu to była poezja w jego wykonaniu niech potwierdzi to jego obecność w 11 półfinałów CL po pierwszym słabszym meczu

0

Oglądam mecze Borussi i mogę zagwarantować że Hummels to wspanialy zawodnik, kluczowy dla Dortmundu. Czyta Gre, swietnie przerywa genialny w powietrzu, przy tym genialny w rozegraniu, swietna technika. Większość osób pamięta go wyłącznie z bledu przeciwko Realowi w 1 meczu ale taki blad zdarza mu się raz na 10 meczów. Tyle że on nie przejdzie

0

Borussia ma zamiar być najlepszym klubem na świecie, nie najbogatszym.

0

BVB To nie jest stragan czy wyprzedaż w supermarkecie, dlaczego Hummels Mialby odchodzić do słabszego w tym momencie zespołu czyli do nas?, Goetze dzisiaj Klopp wyglądał między wierszami że Lewandowski, Hummels jeszcze chcemy Ilkaya może Reusa a Borussia co?

0

destro, Ma swój wirtualny świat, ale to nasz najmłodszy kibic, przynajmniej na tym forum, jeśli odejdzie ja nim zostanę. Miki messi zostań z nami

0

MESSIah16, To już nie pogadamy:)

0

Cesc, zapraszamy na żylete w meczu z Lechem:) dzięki za (L)

0

dawidos678, Pisze z komórki i w telefonicznej witrynie strony jest taki napis

0

MikroPvP Najpierw osiągni coś z reprezentacją Polski

0

U góry masz Mistrzowska kawalkada - Kliknij,
aby obejrzeć

0

nba To co zamieszcza to tylko prowokację z jego strony, tak naprawdę on lubi gdy się o nim mówi, pewnie teraz ma Podniete, nie Miki?

0

nba93 przecież widać że Miki messi Wygłupia się i robi sobie jaja, jeśli tego nie widzisz tzn że jestes ograniczony

0

Hen, Mów za siebie kolego, masz rozwojenie jaźni? Ja go chce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?