Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
będziesz miala duet, ten Neymar jest niesprawdzony z ligi mniej więcej porównywalnej do belgijskiej więc Wyciągnij wnioski
0
Borussia za tę pieniądze kupiła by 11 zawodników
0
Borussia za tę pieniądze kupiła by cały 11 zawodników
0
Kogo obchodzi jakiś Abidal? Oby ten wasz Neymar okazał się niewypałem
0
Trenuje od 5 lat najpierw wyprowadził Mainz z drugiej ligi a następnie przez 2 lata w Dortmundzie zdobył 2 tytuły mistrzowskie 1 wicemistrzowski puchar Niemiec i osiągnął finał ligi mistrzów
0
Krótkie streszczenie tego co i z
kim osiągnął Jurgen Klopp. W
nawiasie poprzedni klub
zawodnika: Piszczek (Hertha B.)
Hummels (rezerwy Bayernu M.)
Subotić (Mainz) Schmelzer
(Magdeburg ?) Błaszczykowski
(Wisła K.) Gundogan (Nurnberg)
Bender (TSV Monachium)
Grosskreutz (Rot Weiss Alen)
Reuss (Borussia M-gladbach,
wychowanek Dortmundu)
Lewandowski (Lech P.)
Pominąłem Weidenfellera
ponieważ jest w klubie ponad 10
lat (przyszedł z Kaiserslautern).
Poza Weidenfellerem i
Błaszczykowskim wszyscy
pozostali zostali sprowadzeni
przez Kloppa. Oprócz Piszczka
WSZYSCY sprowadzeni przez
Kloppa trafiali do Dortmundu w
wieku 20 - 21 lat. Koszt zakupu
pierwszej jedenastki Borussi D.
można oszacować na ok. 50 mln
euro. W tym samym czasie
Bayern, Real M., Manchester City,
Chelsea, Inter M., PSG wydaja na
swoje pierwsze jedenastki średnio
400 mln euro. Ławki
rezerwowych w tych
pseudoklubach są droższe i
kosztują rocznie więcej niż
pierwsza jedenastka Borussi.
Monaco wydaje na dwóch
średnich grajków w ciągu
tygodnia 70 mln euro.
Podsumowując, to Vilanova
może nosić torbę za Jurgenem
Kloppem. To on jest geniuszem
futbolu.
0
Co mnie to obchodzi? jutro finał to się liczy
0
Co do transferów to uważam że w zespole nie potrzeba
wielkich zmian. Dream Team, czyli
drużyna Johana Cruyffa
także wygrał Ligę i przegrał
Puchar Europy z Milanem. Po
sezonie dokonano dużych zmian
i później zespół nie
funkcjonował dobrze. Mamy
bardzo solidne podstawy, mamy
młodych piłkarzy. Drużyna
zostanie wzmocniona, tak jak to
było zaplanowane.
0
Dobranoc wszystkim, do jutra:)
0
Piotr,1985, Właśnie dlatego Pytam bo nie wiem
0
MartyMcfly, Szkoda tylko że drużyny nie będzie, przecież Goetze był genialny no ale cóż judasz...
0
Piotr1985 czy widziałeś kiedykolwiek dobrze grającego profesora?
0
MESSIah16, Kagawa 200 tys, Goetze wychowanek, Hummels za darmo z Bayernu, Piszczek za darmo, Subotić 3mln z Mainz, Gündogan za 5mln Kuba za 4,5 z Wisły, Bender wychowanek tylko Reus przepłacony
0
Wiem jaki jest ten patent. Lepsza drużyna przy której CR Nie istnieje
0
MartyMcfly, Tylko że zeszłe 2 sezony BVB tluklo Bayern niemilosiernie i się im żal zrobiło. W finale całą Barcelona za BVB!
0
MartyMcfly co powiesz o Borussi w tym roku? wymiatają czy myślisz że bardziej więcej szczęścia niż rozumu?
0
destro, wyluzuj, to luźna dyskusja przecież wyraża tylko swoje opinie
0
Miki Jeden naprawdę rażący blad, pozatym był zaraz po kontuzji, w drugim meczu to była poezja w jego wykonaniu niech potwierdzi to jego obecność w 11 półfinałów CL po pierwszym słabszym meczu
0
Oglądam mecze Borussi i mogę zagwarantować że Hummels to wspanialy zawodnik, kluczowy dla Dortmundu. Czyta Gre, swietnie przerywa genialny w powietrzu, przy tym genialny w rozegraniu, swietna technika. Większość osób pamięta go wyłącznie z bledu przeciwko Realowi w 1 meczu ale taki blad zdarza mu się raz na 10 meczów. Tyle że on nie przejdzie
0
Borussia ma zamiar być najlepszym klubem na świecie, nie najbogatszym.
0
BVB To nie jest stragan czy wyprzedaż w supermarkecie, dlaczego Hummels Mialby odchodzić do słabszego w tym momencie zespołu czyli do nas?, Goetze dzisiaj Klopp wyglądał między wierszami że Lewandowski, Hummels jeszcze chcemy Ilkaya może Reusa a Borussia co?
0
destro, Ma swój wirtualny świat, ale to nasz najmłodszy kibic, przynajmniej na tym forum, jeśli odejdzie ja nim zostanę. Miki messi zostań z nami
0
MESSIah16, To już nie pogadamy:)
0
Cesc, zapraszamy na żylete w meczu z Lechem:) dzięki za (L)
0
dawidos678, Pisze z komórki i w telefonicznej witrynie strony jest taki napis
0
MikroPvP Najpierw osiągni coś z reprezentacją Polski
0
U góry masz Mistrzowska kawalkada - Kliknij,
aby obejrzeć
0
nba To co zamieszcza to tylko prowokację z jego strony, tak naprawdę on lubi gdy się o nim mówi, pewnie teraz ma Podniete, nie Miki?
0
nba93 przecież widać że Miki messi Wygłupia się i robi sobie jaja, jeśli tego nie widzisz tzn że jestes ograniczony
0
Hen, Mów za siebie kolego, masz rozwojenie jaźni? Ja go chce.