0

Mowilem kiedyś że nie mam canal plus sport, PROSILEM mame aby założyła ale jak do słupa a szkoda bo Lebrona widze tylko na olimpiadzie

0

Dobrze że to żenujące widowisko dobiegło już końca

0

Tvp sport oraz jedynka, wszystko jest na telegazecie

0

Meksykanie mają ogórki w obronie

0

Dobra akcja neymara

0

1:0 W bólach

0

Na usprawiedliwienie dodam że graliśmy bez trójki z Dortmundu więc Mogło by być dużo lepiej:)

0

Jestem pewien że Thait nie dorówna Polsce w liczbie przyjętych goli od Hiszpanów. Pamiętam jak będąc mały płakałem po 6:0, to była masakra.

0

Naprawde szkoda mi tak po ludzku tego chlopaka. Zapowiadał sie świetnie, ma smykałke do gry, niestety przegrał walkę o Sklad. konkurencja. Wypożyczenie może być dobre w jego przypadku. Trochę pokopie w pierwszej klasie rozgrywkowej i wróci lepszy, z większym czuciem piłki i niezbędnym bagażem doświadczeń.

0

Nie mam gdzie. Tyle razy prosiłem mame aby kupiła cyfre. Nic z tego. A szkoda bo jutro do szkoły nie ide.

0

Ladnie grają piętkami. Lubie to.

0

No Iniesta to taki maly einstein

0

Mówi czapi

0

Xavi co zakupy kupuje nowy zel, tlusto na globusie że hej

0

Dla szpaka xavi to iniesta

0

Pewnie robil kupe bo nie zdążył, siku można walić w zlew

0

To faktycznie pech, pewnie przeleciał Ci czarny kot przed pk.

0

No szczególnie że gracze bayernu i bvb stanowią 90% reprezentacji niemiec

0

Przede wszystkim mówię prawdę, gol soldado ziomek wyluzuj.

0

Myślałem że zaraz umrze

0

Ten Alba jest żenujący

0

Ładny finał Brazylia Hiszpania

0

Polska przegrała z Urugwajem 3:1... jesteśmy 100 lat za murzynami

0

Szpaku ale ładnie nieważne że gdyby nie rykoszet obíł by bande

0

Pewnie masz problem ze zrozumieniem na czym polega spalony i kisiel w gaciach na widok Ronaldo? tylko barca dziewczynko

0

Dajcie Spokoj. Liczy się barca, jakiś gimbus jedzie na moje konto

0

Ale nerwowi Urusi

0

Ktoś podszywa się Pode mnie, moje serce jest bordowo granatowe

0

Szpaku zaczyna swoją larohe a iniesta drybling w miejscu

0

Slyszałem ostatnio że dobrze nam idzie, szkoda że piłka tak często zatrzymuje się na piachu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?