Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mowilem kiedyś że nie mam canal plus sport, PROSILEM mame aby założyła ale jak do słupa a szkoda bo Lebrona widze tylko na olimpiadzie
0
Dobrze że to żenujące widowisko dobiegło już końca
0
Tvp sport oraz jedynka, wszystko jest na telegazecie
0
Meksykanie mają ogórki w obronie
0
Dobra akcja neymara
0
1:0 W bólach
0
Na usprawiedliwienie dodam że graliśmy bez trójki z Dortmundu więc Mogło by być dużo lepiej:)
0
Jestem pewien że Thait nie dorówna Polsce w liczbie przyjętych goli od Hiszpanów. Pamiętam jak będąc mały płakałem po 6:0, to była masakra.
0
Naprawde szkoda mi tak po ludzku tego chlopaka. Zapowiadał sie świetnie, ma smykałke do gry, niestety przegrał walkę o Sklad. konkurencja. Wypożyczenie może być dobre w jego przypadku. Trochę pokopie w pierwszej klasie rozgrywkowej i wróci lepszy, z większym czuciem piłki i niezbędnym bagażem doświadczeń.
0
Nie mam gdzie. Tyle razy prosiłem mame aby kupiła cyfre. Nic z tego. A szkoda bo jutro do szkoły nie ide.
0
Ladnie grają piętkami. Lubie to.
0
No Iniesta to taki maly einstein
0
Mówi czapi
0
Xavi co zakupy kupuje nowy zel, tlusto na globusie że hej
0
Dla szpaka xavi to iniesta
0
Pewnie robil kupe bo nie zdążył, siku można walić w zlew
0
To faktycznie pech, pewnie przeleciał Ci czarny kot przed pk.
0
No szczególnie że gracze bayernu i bvb stanowią 90% reprezentacji niemiec
0
Przede wszystkim mówię prawdę, gol soldado ziomek wyluzuj.
0
Myślałem że zaraz umrze
0
Ten Alba jest żenujący
0
Ładny finał Brazylia Hiszpania
0
Polska przegrała z Urugwajem 3:1... jesteśmy 100 lat za murzynami
0
Szpaku ale ładnie nieważne że gdyby nie rykoszet obíł by bande
0
Pewnie masz problem ze zrozumieniem na czym polega spalony i kisiel w gaciach na widok Ronaldo? tylko barca dziewczynko
0
Dajcie Spokoj. Liczy się barca, jakiś gimbus jedzie na moje konto
0
Ale nerwowi Urusi
0
Ktoś podszywa się Pode mnie, moje serce jest bordowo granatowe
0
Szpaku zaczyna swoją larohe a iniesta drybling w miejscu
0
Slyszałem ostatnio że dobrze nam idzie, szkoda że piłka tak często zatrzymuje się na piachu