Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam takie spostrzezenie że w nadchodzącym grand derbi zagra 11 mistrzów europy i świata, najlepszy piłkarz spoza europy (neymar) dwoch najlepszych piłkarzy świata (messi, ronaldo) najdroższy piłkarz świata bale a także gosc który może zostać wielką gwiazda szklanego ekranu (alba) Prawdziwy gwiazdozbiór będzie się działo.
0
Ten chlopak jest niesamowity
0
Z tego co pamietam kiedyś Byles normalny. co się z tobą dzieje chłopię?
0
No Judasz odszedł a zamiast niego podesłali nam jakiegoś gościa o długim nazwisku i jest gorzej ale może się rozkręci. ale i tak nie jestescie ten rozmiar kapelusza co Bvb
0
Twoje przemyślenia także należą do jednych z bardziej profesjonalnych. dobrze że jestes z nami.
0
Nie macie kim użądlić
0
Ty Gareth też jestes spoko i niezastąpiony naprawdę polubiłem cię.
0
Piotras bo ktoś na dole napisał że są lepsi napastnicy od reusa w barcelonie. Szanuje wasz klub ale nie jestescie jeszcze poziom BVB
0
Pedro, alexis i tello mogą się modlić do Reusa.
0
To prowokacja? szukaj Szczescia gdzie indziej.
0
To już całkowicie byscie dominowali na wszystkich frontach
0
Tak z innej beczki apropo meczu Dortmund - Hamburg 6:2 Jak dla mnie dzisiaj njalepiej
zagrali Lewy i Reus. Marco na
prawde piekne podania miał,
mnóstwo działał w ofensywie.
Jedyny minus, to te nie
wykorzystane sytuacje. Lewy
zrobił co do niego nalezalo+
ładna asysta. Auba poza
bramkami jakas mnie nie
zachwycił. Dobrze jest mieć
takiego szybkiego pomocnika ale
jak dla mnie to z jego strony jest
za mało gry kombinacyjnej. Co do
Miki'ego to mam nadzieje, że się
jeszcze rozkręci. Bo w
rozegrywaniu akcji między nim a
Gundoganem jest ogromna
przepaść.
0
Zaraz Ci pęknie żyłka piotrek, niepotrzebnie się napinasz.
0
Zaraz powiedzą że jestes Glupi
0
Piotr,1985, Trochę kultury kapciu
0
Po golu Messiego faktycznie zauważyłem ten usmiech autysty
0
Nie rozumiem tej wszechobecnej kurtuazji. Zamiast powiedziec co myśli o danym piłkarzu czy trenerze to wychwala pod niebiosa. Najbardziej spektularna kurtuazja jaką ostatnio przeczytalem należała do Fornalika: "San marino to zorganizowany i groźny z kontry zespół"
0
Ronaldo ma 13 w tym gole z euro i ostatni hat trick z irlandią
0
MarioVeB! Ha Mario nie sugeruj się statystykami które Podalem, Strzelalem tylko z tymi 14 golami i 8 astystami, ja tu tylko troluje
0
Tylko w tym roku ma na koncie 14 bramek i 8 asyst, w tym hat trick z Szwajcarią i 2 gole z Paragwajem.
0
Teraz autysta po strzeleniu bramki w meczu Argentyny przyłoży palec do ust i chwyci za uszy
0
Twój blad ortograficzny strasznie razi w oczy
0
Porównała Di marie i leonidasa pod względem zaangażowania a nie umiejętności.
0
A co z solidarnością jajników?
0
Dlatego zawsze powtarzam że sport w którym sprawiedliwie możemy ocenić umiejętności poszczególnych zawodników to skoki narciarskie w piłce liczy się drużyna
0
Kto to?
0
Niech przejmie się swoją grą to małolata odpuści
0
Maradona, ptaszek Garrincha, Pele czy Zidane to byli prawdziwi liderzy. Wszędzie grali świetnie zdobywali puchary świata dla swoich drużyn. Messi jest dobry ale ma autyzm
0
Neymar 0 ale słaby on
0
Już widziałem piłkę w Siatce