0

Mam takie spostrzezenie że w nadchodzącym grand derbi zagra 11 mistrzów europy i świata, najlepszy piłkarz spoza europy (neymar) dwoch najlepszych piłkarzy świata (messi, ronaldo) najdroższy piłkarz świata bale a także gosc który może zostać wielką gwiazda szklanego ekranu (alba) Prawdziwy gwiazdozbiór będzie się działo.

0

Ten chlopak jest niesamowity

0

Z tego co pamietam kiedyś Byles normalny. co się z tobą dzieje chłopię?

0

No Judasz odszedł a zamiast niego podesłali nam jakiegoś gościa o długim nazwisku i jest gorzej ale może się rozkręci. ale i tak nie jestescie ten rozmiar kapelusza co Bvb

0

Twoje przemyślenia także należą do jednych z bardziej profesjonalnych. dobrze że jestes z nami.

0

Nie macie kim użądlić

0

Ty Gareth też jestes spoko i niezastąpiony naprawdę polubiłem cię.

0

Piotras bo ktoś na dole napisał że są lepsi napastnicy od reusa w barcelonie. Szanuje wasz klub ale nie jestescie jeszcze poziom BVB

0

Pedro, alexis i tello mogą się modlić do Reusa.

0

To prowokacja? szukaj Szczescia gdzie indziej.

0

To już całkowicie byscie dominowali na wszystkich frontach

0

Tak z innej beczki apropo meczu Dortmund - Hamburg 6:2 Jak dla mnie dzisiaj njalepiej
zagrali Lewy i Reus. Marco na
prawde piekne podania miał,
mnóstwo działał w ofensywie.
Jedyny minus, to te nie
wykorzystane sytuacje. Lewy
zrobił co do niego nalezalo+
ładna asysta. Auba poza
bramkami jakas mnie nie
zachwycił. Dobrze jest mieć
takiego szybkiego pomocnika ale
jak dla mnie to z jego strony jest
za mało gry kombinacyjnej. Co do
Miki'ego to mam nadzieje, że się
jeszcze rozkręci. Bo w
rozegrywaniu akcji między nim a
Gundoganem jest ogromna
przepaść.

0

Zaraz Ci pęknie żyłka piotrek, niepotrzebnie się napinasz.

0

Zaraz powiedzą że jestes Glupi

0

Piotr,1985, Trochę kultury kapciu

0

Po golu Messiego faktycznie zauważyłem ten usmiech autysty

0

Nie rozumiem tej wszechobecnej kurtuazji. Zamiast powiedziec co myśli o danym piłkarzu czy trenerze to wychwala pod niebiosa. Najbardziej spektularna kurtuazja jaką ostatnio przeczytalem należała do Fornalika: "San marino to zorganizowany i groźny z kontry zespół"

0

Ronaldo ma 13 w tym gole z euro i ostatni hat trick z irlandią

0

MarioVeB! Ha Mario nie sugeruj się statystykami które Podalem, Strzelalem tylko z tymi 14 golami i 8 astystami, ja tu tylko troluje

0

Tylko w tym roku ma na koncie 14 bramek i 8 asyst, w tym hat trick z Szwajcarią i 2 gole z Paragwajem.

0

Teraz autysta po strzeleniu bramki w meczu Argentyny przyłoży palec do ust i chwyci za uszy

0

Twój blad ortograficzny strasznie razi w oczy

0

Porównała Di marie i leonidasa pod względem zaangażowania a nie umiejętności.

0

A co z solidarnością jajników?

0

Dlatego zawsze powtarzam że sport w którym sprawiedliwie możemy ocenić umiejętności poszczególnych zawodników to skoki narciarskie w piłce liczy się drużyna

0

Kto to?

0

Niech przejmie się swoją grą to małolata odpuści

0

Maradona, ptaszek Garrincha, Pele czy Zidane to byli prawdziwi liderzy. Wszędzie grali świetnie zdobywali puchary świata dla swoich drużyn. Messi jest dobry ale ma autyzm

0

Neymar 0 ale słaby on

0

Już widziałem piłkę w Siatce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?