Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A w MMA niemiła niespodzianka. Materla
został znokautowany
przez Silvę. To się po
prostu nie mieści w
głowie... Mistrzowi KSW
coś takiego po prostu nie
przystoi.
0
Seweryn Michalski wszedł na ostatnie minuty meczu lierse-mechelen.
0
Waldemar sobota rozgrywa dobry mecz w ramach ligi belgijskiej jakby kogos to obchodziło.
0
Paweł Wszołek schodzi w 52
minucie meczu na San Siro. Birsa
strzelił bramkę dla Milanu, trener
Delio Rossi do gonienia wyniku
woli wykorzystać Soriano.
0
Co u naszych? Rzucamy okiem do Belgii:
- Seweryn Michalski na ławce
Mechelen w meczu z Genkiem
- Sobota w jedenastce Club
Brugge na mecz z Mons
A w Holandii Filip Kurto gra z
Utrechtem, a Mateusz Klich z
Bredą.
0
to super fantastyczna informacja
0
Messi to nie jest raczej gentelmen i brak mu elementarnej kultury. kiedyś Wiedzialem Zdjecie w jakiejś gazecie jak szedł z przodu było widac jego a z tylu Dziewczyne która niosła walizkę i jeszcze druga turlała po ziemii.
0
Jest w tym trochę racji to znaczy Latwo jest grać z Messim w drużynie bo zawsze daje zwycięstwa ale jeśli zawodnik myśli o wlasnym dorobku bramkowym to taki zawodnik jak Leo zawsze będzie ważniejszy bo zawodnicy zawsze go szukają, on sam bardzo często jest egoistą. Neymar strzeli w tym sezonie góra 8 bramek.
0
Ale możecie mnie w Kupie udupić.
0
Proszę nie skladajcie żadnej petycji odnośnie moich żekomo denerwujących niektóre osoby opini. Mam inne zdanie niż wiele osób odnośnie piłki i innych tematów które są często tutaj poruszane. Ile osób tyle opinii, każdy ma własną. Lubie ta strone i nie chce być zbanowany. To będzie niesprawiedliwe...
0
Nie wykluczone.
0
Agunia ma racje. Ludzie na fcbara są sztywni i chamscy. Spinają się.
0
No a jak
0
Trochę skromności
0
Dzięki za wsparcie, w takich chwilach poznaje się przyjaciół.
0
Piotr,1985, Nie ukrywajmy twoje posty nie są najwyższych lotów. Ciągle prowokujesz i piszesz idiotyzmy
0
Też chciałem zgłosić się na trzymającego wladze ale jeszcze muszę czekać, też mam ich powoli dość takich Gosci jak miki czy piotr 1985
0
Przepraszam to mój mlodszy brat napisał gdy Bylem w kiblu
0
Leo Messi, trzykrotny zdobywca korony króla strzelców Ligi mistrzów ma inicjały LM tak jak po polsku Liga Mistrzów. Przypadeg? Nie sondze.
0
Cr 7 lm 6
0
Nie dostanie banana za karę na kolację
0
Real w tym roku będzie bardzo groźny dla borussi i bayernu
0
BLASK007 No chyba wyrostka
0
Ty też pewnie nie jestes w podeszłym wieku skoro piszesz xD. miki sam przyznal że ma 12 lat
0
To nie jest najlepszy pomysł. Miki wprowadza element luzu
0
Na papierze to wygląda nieźle.
0
Miki powiedz czy taki Sklad by cię zadowolił: Weidenfeler Lahm t.silva hunnels alba gindogan schwainsteiger neymar reus messi aguero a rezerwa Fred Casillas Iniesta sobota grzelczak
0
Szykował się drugi Messi
0
a goetze nadal na ławce bayernu. szkoda jego ogromnego talentu...
0
Właśnie za to lubie BVB. Zbudowali potęgę za naprawdę niewielkie pieniądze dzięki mądrości i świętemu trenerowi nie jak Chelsea, City, Monaco Psg czy zenit