0

A w MMA niemiła niespodzianka. Materla
został znokautowany
przez Silvę. To się po
prostu nie mieści w
głowie... Mistrzowi KSW
coś takiego po prostu nie
przystoi.

0

Seweryn Michalski wszedł na ostatnie minuty meczu lierse-mechelen.

0

Waldemar sobota rozgrywa dobry mecz w ramach ligi belgijskiej jakby kogos to obchodziło.

0

Paweł Wszołek schodzi w 52
minucie meczu na San Siro. Birsa
strzelił bramkę dla Milanu, trener
Delio Rossi do gonienia wyniku
woli wykorzystać Soriano.

0

Co u naszych? Rzucamy okiem do Belgii:
- Seweryn Michalski na ławce
Mechelen w meczu z Genkiem
- Sobota w jedenastce Club
Brugge na mecz z Mons
A w Holandii Filip Kurto gra z
Utrechtem, a Mateusz Klich z
Bredą.

0

to super fantastyczna informacja

0

Messi to nie jest raczej gentelmen i brak mu elementarnej kultury. kiedyś Wiedzialem Zdjecie w jakiejś gazecie jak szedł z przodu było widac jego a z tylu Dziewczyne która niosła walizkę i jeszcze druga turlała po ziemii.

0

Jest w tym trochę racji to znaczy Latwo jest grać z Messim w drużynie bo zawsze daje zwycięstwa ale jeśli zawodnik myśli o wlasnym dorobku bramkowym to taki zawodnik jak Leo zawsze będzie ważniejszy bo zawodnicy zawsze go szukają, on sam bardzo często jest egoistą. Neymar strzeli w tym sezonie góra 8 bramek.

0

Ale możecie mnie w Kupie udupić.

0

Proszę nie skladajcie żadnej petycji odnośnie moich żekomo denerwujących niektóre osoby opini. Mam inne zdanie niż wiele osób odnośnie piłki i innych tematów które są często tutaj poruszane. Ile osób tyle opinii, każdy ma własną. Lubie ta strone i nie chce być zbanowany. To będzie niesprawiedliwe...

0

Nie wykluczone.

0

Agunia ma racje. Ludzie na fcbara są sztywni i chamscy. Spinają się.

0

No a jak

0

Trochę skromności

0

Dzięki za wsparcie, w takich chwilach poznaje się przyjaciół.

0

Piotr,1985, Nie ukrywajmy twoje posty nie są najwyższych lotów. Ciągle prowokujesz i piszesz idiotyzmy

0

Też chciałem zgłosić się na trzymającego wladze ale jeszcze muszę czekać, też mam ich powoli dość takich Gosci jak miki czy piotr 1985

0

Przepraszam to mój mlodszy brat napisał gdy Bylem w kiblu

0

Leo Messi, trzykrotny zdobywca korony króla strzelców Ligi mistrzów ma inicjały LM tak jak po polsku Liga Mistrzów. Przypadeg? Nie sondze.

0

Cr 7 lm 6

0

Nie dostanie banana za karę na kolację

0

Real w tym roku będzie bardzo groźny dla borussi i bayernu

0

BLASK007 No chyba wyrostka

0

Ty też pewnie nie jestes w podeszłym wieku skoro piszesz xD. miki sam przyznal że ma 12 lat

0

To nie jest najlepszy pomysł. Miki wprowadza element luzu

0

Na papierze to wygląda nieźle.

0

Miki powiedz czy taki Sklad by cię zadowolił: Weidenfeler Lahm t.silva hunnels alba gindogan schwainsteiger neymar reus messi aguero a rezerwa Fred Casillas Iniesta sobota grzelczak

0

Szykował się drugi Messi

0

a goetze nadal na ławce bayernu. szkoda jego ogromnego talentu...

0

Właśnie za to lubie BVB. Zbudowali potęgę za naprawdę niewielkie pieniądze dzięki mądrości i świętemu trenerowi nie jak Chelsea, City, Monaco Psg czy zenit

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?