0

Poza ta dwójka nie ma aktualnie lepszych na świecie.

0

No jestem ciekaw kogo masz na myśli, Napisalem że na chwilę obecną czyli w ostatnich tygodniach

0

Reus Niedlugo dobije do ich poziomu

0

W ostatnio meczu z Hamburgiem grał jak piłkarz z Playstation, pewnie Alexis lepszy Heh

0

Widziales jak gra?

0

Wiadomo że Ronaldo jest dużo lepszy od Neymara. Neymar nie jest aktualnie nawet w pierwszej dwudziestce na świecie, wyprzedza go nawet Lewandowski który Badz bo Badz czegoś już dokonał w europie. Najlepszy na świecie jest w tym momencie Reus

0

*Pańszczyzne

0

Piotr dobrze mówi Idz. kiedyś z przyjemnością wchodziłem przeczytać fajne felietony i informacje a teraz odwalasz płaszczyznę!

0

Jestes bezszczelny dzieciaku, Wogole nie dbasz o klienta

0

Miki no i odlajkowałem twój fanpage bo Wogole nie zareagowałeś na skargi klientów.

0

Kiedyś na stronie realu krytykowali Messiego że tylko na pustą strzela, że jest samolubem że hormoniarz. Zgasiłem ich jednym postem (mam tam konto) - nie śmiejemy się z chorych.

0

Powiem tak Miki. Żeby nie było uprzedzam że to nie ma być żaden szantaż ale jeśli nie zaczniesz więcej pisać, nie musi być wyłącznie o Barcelonie ale również o innych klubach czy reprezentacjach to poprostu przestane cię lubić na facebooku. Przemyśl to.

0

Niezwykle rzadko ostatnio coś ciekawego jest więc albo szkola koliduje z prowadzeniem tego typu strony albo poprostu ten fanpage upada.

0

Mam takie 3 spostrzezenia odnośnie barcy. Xavi powinien powoli zabierać się na emeryturę bo to hamulcowy i kotwicy barcy. Fabs jest w mega formie i powinien wychodzić w każdym meczu. a Pedro zawsze psuje i miejsce w składzie ma chyba za podlizywanie.

0

Miki co z twoim fanpage ostatnio zaniedbujesz

0

Zgadzam sie w 100 procentach, rozwaliłeś system, jak bys mi czytał w myślach, od dzisiaj wiem że merowing ma takie samo zdanie jak ja.

0

Garecie a mnie już poznałeś?

0

W wtorek galatasaray-real w srode ajax barcelona a na tvp napoli borussia.

0

Szczerze mówiąc to marzę o jego karierze

0

Dla porównania powiem że moja ukochana borussia finalista z poprzedniego sezonu LM grała składem za 34 mln a wszystko przez drogiego Reusa 17mln gdyby za niego grał Kagawa to Sklad za 17,5 mln.

0

Spokojnie sojerrrr, umowmy się że dzisiaj dopiero ogłaszamy konkurs który potrwać ma do następnego meczu. Ja do tego czasu go przegonie.

0

Nie Messiaha16 Też jest pelno na tej stronie bo nie pracuje i rodzice go utrzymują. wiem bo kiedyś mialem z nim spięcie i się wygladał.

0

Też niekiedy miałem takie wrażenie że chcą wejść do bramki, nawet gdy przegrywaja rzadko decydują się na strzały z już dość dogodnych pozycji. Czyżby nie wierzyli w swoje umiejętności? Natomiast Neymar prubuje być za bardzo pomocny, rezygnuje ze strzałów aby tylko pokazać że dogaduje się z Messim. Przesadza

0

Zaopiekuj się nim, dzięki.

0

Dla mnie styl jest Rownie ważny jak wynik.

0

Wiadomo VEB i dobranoc

0

To niepokojące dlatego się martwię.

0

Znając zamiłowanie Alby do symulowania to pewnie tylko symuluje kontuzje.

0

Kapitan hawk twoje życie towarzyskie to ekstremalna bieda pewnie.

0

Prowokacja? szukaj Szczescia w innym miejscu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?