Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poza ta dwójka nie ma aktualnie lepszych na świecie.
0
No jestem ciekaw kogo masz na myśli, Napisalem że na chwilę obecną czyli w ostatnich tygodniach
0
Reus Niedlugo dobije do ich poziomu
0
W ostatnio meczu z Hamburgiem grał jak piłkarz z Playstation, pewnie Alexis lepszy Heh
0
Widziales jak gra?
0
Wiadomo że Ronaldo jest dużo lepszy od Neymara. Neymar nie jest aktualnie nawet w pierwszej dwudziestce na świecie, wyprzedza go nawet Lewandowski który Badz bo Badz czegoś już dokonał w europie. Najlepszy na świecie jest w tym momencie Reus
0
*Pańszczyzne
0
Piotr dobrze mówi Idz. kiedyś z przyjemnością wchodziłem przeczytać fajne felietony i informacje a teraz odwalasz płaszczyznę!
0
Jestes bezszczelny dzieciaku, Wogole nie dbasz o klienta
0
Miki no i odlajkowałem twój fanpage bo Wogole nie zareagowałeś na skargi klientów.
0
Kiedyś na stronie realu krytykowali Messiego że tylko na pustą strzela, że jest samolubem że hormoniarz. Zgasiłem ich jednym postem (mam tam konto) - nie śmiejemy się z chorych.
0
Powiem tak Miki. Żeby nie było uprzedzam że to nie ma być żaden szantaż ale jeśli nie zaczniesz więcej pisać, nie musi być wyłącznie o Barcelonie ale również o innych klubach czy reprezentacjach to poprostu przestane cię lubić na facebooku. Przemyśl to.
0
Niezwykle rzadko ostatnio coś ciekawego jest więc albo szkola koliduje z prowadzeniem tego typu strony albo poprostu ten fanpage upada.
0
Mam takie 3 spostrzezenia odnośnie barcy. Xavi powinien powoli zabierać się na emeryturę bo to hamulcowy i kotwicy barcy. Fabs jest w mega formie i powinien wychodzić w każdym meczu. a Pedro zawsze psuje i miejsce w składzie ma chyba za podlizywanie.
0
Miki co z twoim fanpage ostatnio zaniedbujesz
0
Zgadzam sie w 100 procentach, rozwaliłeś system, jak bys mi czytał w myślach, od dzisiaj wiem że merowing ma takie samo zdanie jak ja.
0
Garecie a mnie już poznałeś?
0
W wtorek galatasaray-real w srode ajax barcelona a na tvp napoli borussia.
0
Szczerze mówiąc to marzę o jego karierze
0
Dla porównania powiem że moja ukochana borussia finalista z poprzedniego sezonu LM grała składem za 34 mln a wszystko przez drogiego Reusa 17mln gdyby za niego grał Kagawa to Sklad za 17,5 mln.
0
Spokojnie sojerrrr, umowmy się że dzisiaj dopiero ogłaszamy konkurs który potrwać ma do następnego meczu. Ja do tego czasu go przegonie.
0
Nie Messiaha16 Też jest pelno na tej stronie bo nie pracuje i rodzice go utrzymują. wiem bo kiedyś mialem z nim spięcie i się wygladał.
0
Też niekiedy miałem takie wrażenie że chcą wejść do bramki, nawet gdy przegrywaja rzadko decydują się na strzały z już dość dogodnych pozycji. Czyżby nie wierzyli w swoje umiejętności? Natomiast Neymar prubuje być za bardzo pomocny, rezygnuje ze strzałów aby tylko pokazać że dogaduje się z Messim. Przesadza
0
Zaopiekuj się nim, dzięki.
0
Dla mnie styl jest Rownie ważny jak wynik.
0
Wiadomo VEB i dobranoc
0
To niepokojące dlatego się martwię.
0
Znając zamiłowanie Alby do symulowania to pewnie tylko symuluje kontuzje.
0
Kapitan hawk twoje życie towarzyskie to ekstremalna bieda pewnie.
0
Prowokacja? szukaj Szczescia w innym miejscu.