0

sędzia jest kibicem barcy, ciekawe czy ma u nas konto

0

Znaczy nie wizje tylko sen

0

Malaga-barca 2:1 Pawłowski 19, 55 Alexis 32 - Miałem wizje.

0

Najlepszy Messi „Oczywiście pieniądze usuwają
zmartwienia z naszego życia i
pozwalają ci zabezpieczyć
rodzinę, ale jeśli miałbym
wybrać między profesjonalną
grą w piłkę za darmo a innym
zawodem, wtedy zawsze
wybrałbym piłkę nożną” Widzisz Messi niektórzy są magazynierami prawie za darmo, i robią po 10 godzin a nie godzinę treningu

0

Dobranoc

0

Liga francuska może Niedlugo być zajebista monaco, psg szejki lyon, bordueax lille marsylia...

0

Jest na c plus family

0

A szejki z monaco jak tam?

0

W wypadku gdy barca trafi do grupy ligi mistrzów razem z BVB(3koszyk) i Legią(4koszyk) to niestety ale będę zmuszony was opuścić przyjaciele

0

real słabo ale wymęczył zwycięstwo

0

Leo 44 Cristiano 38

0

Troche cierpliwości to dopiero początek

0

Isco sie spłaca

0

Jutro na nsporcie jakoś rano

0

Real zaraz wciśnie

0

Podam własne oceny piłkarzy BVB w meczu z brunszweigiem:
Kuba - jako tako, ale jednak
przeciętnie
Auba - pierwsza połowa straszna,
druga trochę lepsza, ale ogólnie
mecz słaby (i ta zmarnowana
okazja)
Sahin - bez komentarza
Reus - fajnie rozruszał, jak
zwykle z klasą
Lewus - przeciętnie, prawie zabił
bramkarza swoją bombą w 100%
sytuacji, samobój jak samobój nic
nie mógł zrobić
Bender - chyba tylko do niego nie
ma się o co przyczepić
Miki - bardzo słaby mecz, trudno
coś konkretnego napisać, dużo
złych wyborów, podań, strat i
nieskuteczność. Chyba najsłabszy
w naszej ekipie ;/
Hoffman - Zajebiaszczo
Obrońców cięzko oceniać w takim
meczu

0

Często tak samo ma lewandowski

0

Tak naprawde mecz bez historii
licza sie tylko 3 punkty nie wazne
w jakim stylu...forma przyjdzie
spokojnie we wrzesniu zaczyna
sie prawdziwa karuzela i trudne
spotkania staruje Lm i wtedy
trzeba bedzie naprawde potkrecic
tempo i zaczac grac
swoje :).

0

Bardzo wspaniała wiadomość

0

Bardzo dobrze powiedziane niestety za chwilę nastąpi nalot ludzi o dobrych sercach którzy powiedzą że nie masz mówić prawdy w związku z jego chorobą

0

Za chwilę ziomeczku zostaniesz zbluzgany za napisanie prawdy

0

To teraz pochwal się dlaczego

0

Zapłacą ogromne odszkodowanie i w sumie bardzo dobrze. Jak to Wogole możliwe że Prezydent klubu może powiedzieć sobie że przyjazd nie jest możliwy? Przecież była obietnica, były tygodnie przygotowań, sponsorzy dogadani, reklamy wyprzedane, stacje telewizyjne przygotowane, reporterzy i dziennikarze na posterunku. Bilety wykupione. Sama Lechia Miala swoje plany i Mogla zagrać inny sparing. Ale wielka Barcelona powiedziała że nie jedzie i koniec. Ależ ignorant z tego Rosela i samolub. Rozumiem że zdrowie Tito, ale co to ma wspólnego? Mogli przyjechac z zastępca i zagrać dla Tito. Życzę takiego odszkodowania aby Rosell zrozumiał że nie tylko on i jego drużyna grają w piłkę!

0

Sytuacja w której znalazła się w tym roku Barcelona to prawdziwe Signum Temporis

0

Wymyśliłem przed paroma sekundami naprawdę Niezly dowcip. Jaki nazywa się ulubiony stadion Barcelony? Teatr marzeń. Visca el Barca!

0

Student który nie wie kiedy używa się wielokropka

0

Messiah a Ty jestes bezrobotny bo całe życie siedzisz na tym forum nierobie takich nierobów powinno się usypiać bo i tak niczego nie wnoszą

0

Wow tylko odchodzi trener klubiku piłkarskiego oddalonego o 3000 km od Polski a Wy spinacie się jakbym zabijał wasza matkę

0

To nie prowokacja tylko prawda Tito był wiecznie na l4

0

bardzo dobrze szkoda tylko że niczego ich nie nauczył

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?