Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
monaco to zbudowany za petrodolary twór bezsens
0
Borussia wygra z Barcelona w ćwierćfinałowym dwumeczu 7:0 potwierdzone info
0
W lidze mistrzów może w ćwierćfinale.
0
BVB jeśli dojdzie Gündogan i Piszczek zmiecie was barcelone z powierzchni ziemii chociaż was też bardzo lubie
0
Napoli pokonało najlepszą drużynę w europie w tygodniu więc to nie są ogórki
0
no napoli dobre jest, pokonało najlepszą drużynę w europie w tygodniu
0
Może ciebie.
0
Dodam swoje 3 grosze apropo meczu Norymberga Dortmund 1:1. Szkoda straconych trzech
punktów zaś remis z 1.FC
Nürnberg jako taki wypadek przy
pracy.
Odnośnie rotacji. Dobrze, że
Klopp zastosował rotacje jednak
moim zdaniem zmiany (poza
Hofmann'em) były nie trafione i
myślę, że to była przyczyna tego,
że BVB straciło gola oraz trzy
punkty zostając z jednym (chociaż
w doliczonym czasie gry piłkarz
1.FC Nürnberg miał 100%, którą
zmarnował i również dzięki temu
zamiast porażki w końcówce padł
bramkowy remis).
Poza tym śmieszą mnie
komentarze malkontentów o
rzekomym falstarcie Borussii na
początku sezonu (co tam, że
drużyna ma najlepszy start pod
wodzą Kloppa ale nie to jest
falstart. Genialna bzdura) itp, itd.
0
Kiedyś uderzył się w glowe.
0
No iniesta na większą gracje w ruchach zdecydowanie ale za to isco ma większą inklinacje do goli
0
Czuje motyle w brzuchu:) Wy też?
0
będzie rzadko, zobaczysz.
0
To bieganie za piłka po boisku, fajnie to wygląda ale żeby podniecac?
0
Ostatni post do Messiaha
0
Podniecasz się rywalizacją dwoch kolesi biegających za piłka, też uwielbiam to ogladac ale zdaje sobie sprawę że sensu to nie ma
0
0
Messiah zaraz z wrażenia będziesz mial całe biale gacie
0
Obyśmy zobaczyli ten autystyczny usmiech
0
Real zagrał bardzo dobry mecz. Pewnie zagrają z BVB w finale
0
Nie sondze
0
Ronaldo nie prowadzi piłki krótko przy nóżce jak Messi czy Gece
0
W wieku Mikiego jest
0
"Barcelona przez wiele lat
utrzymuje się na bardzo
wysokim poziomie i żadna
drużyna przez długi czas nie
była im w stanie zagrozić. Aż w końcu Bayern strzelił im 7 bramek nie tracąc żadnej"
0
Znowu trzeba isc do szkoły
0
Ja pamietam jak dziś grę Richarda Witschge raz Bylem nawet na jego meczu, zjawiskowy zawodnik.
0
Ajax Barcelona 0:7 gole iniesta trzy, xavi dwie i pedro dwie.
0
32 Lata
0
O ronaldo Pisal Alexis sanchez9
0
I okiwał lige brazyliską na wszelkie możliwe sposoby
0
Puchar Konfederacji