0

monaco to zbudowany za petrodolary twór bezsens

0

Borussia wygra z Barcelona w ćwierćfinałowym dwumeczu 7:0 potwierdzone info

0

W lidze mistrzów może w ćwierćfinale.

0

BVB jeśli dojdzie Gündogan i Piszczek zmiecie was barcelone z powierzchni ziemii chociaż was też bardzo lubie

0

Napoli pokonało najlepszą drużynę w europie w tygodniu więc to nie są ogórki

0

no napoli dobre jest, pokonało najlepszą drużynę w europie w tygodniu

0

Może ciebie.

0

Dodam swoje 3 grosze apropo meczu Norymberga Dortmund 1:1. Szkoda straconych trzech
punktów zaś remis z 1.FC
Nürnberg jako taki wypadek przy
pracy.
Odnośnie rotacji. Dobrze, że
Klopp zastosował rotacje jednak
moim zdaniem zmiany (poza
Hofmann'em) były nie trafione i
myślę, że to była przyczyna tego,
że BVB straciło gola oraz trzy
punkty zostając z jednym (chociaż
w doliczonym czasie gry piłkarz
1.FC Nürnberg miał 100%, którą
zmarnował i również dzięki temu
zamiast porażki w końcówce padł
bramkowy remis).
Poza tym śmieszą mnie
komentarze malkontentów o
rzekomym falstarcie Borussii na
początku sezonu (co tam, że
drużyna ma najlepszy start pod
wodzą Kloppa ale nie to jest
falstart. Genialna bzdura) itp, itd.

0

Kiedyś uderzył się w glowe.

0

No iniesta na większą gracje w ruchach zdecydowanie ale za to isco ma większą inklinacje do goli

0

Czuje motyle w brzuchu:) Wy też?

0

będzie rzadko, zobaczysz.

0

To bieganie za piłka po boisku, fajnie to wygląda ale żeby podniecac?

0

Ostatni post do Messiaha

0

Podniecasz się rywalizacją dwoch kolesi biegających za piłka, też uwielbiam to ogladac ale zdaje sobie sprawę że sensu to nie ma

0

0

Messiah zaraz z wrażenia będziesz mial całe biale gacie

0

Obyśmy zobaczyli ten autystyczny usmiech

0

Real zagrał bardzo dobry mecz. Pewnie zagrają z BVB w finale

0

Nie sondze

0

Ronaldo nie prowadzi piłki krótko przy nóżce jak Messi czy Gece

0

W wieku Mikiego jest

0

"Barcelona przez wiele lat
utrzymuje się na bardzo
wysokim poziomie i żadna
drużyna przez długi czas nie
była im w stanie zagrozić. Aż w końcu Bayern strzelił im 7 bramek nie tracąc żadnej"

0

Znowu trzeba isc do szkoły

0

Ja pamietam jak dziś grę Richarda Witschge raz Bylem nawet na jego meczu, zjawiskowy zawodnik.

0

Ajax Barcelona 0:7 gole iniesta trzy, xavi dwie i pedro dwie.

0

32 Lata

0

O ronaldo Pisal Alexis sanchez9

0

I okiwał lige brazyliską na wszelkie możliwe sposoby

0

Puchar Konfederacji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?