0

xD potwierdza przypuszczenia odnosnie twojego wieku

0

Nie bluźnij młody człowieku.

0

wszystko zależy od kosmity, jeśli bedzie zdolny do gry przejdzie barca.

0

jest duża szansa ze city wygra tak 60 do 40 dla nich. grają niezły futbol.

0

no dobra city swoją droga ale borussia trafiła na zenit więc bedzie komu kibicować w ćwierćfinale.

0

Miki, nie Arsenal nas zje. nasz obecny duet iniesta xavi gra taki piach ze bania mała. lepiej pireus zobaczymy czy nitroglu pasuje do barcy

0

Barcelona jest ulubioną drużyną fifa i dlatego ma aż 9 piłkarzy nominowanych do nagrody fifa. Pique napewno jest słabszy od Mertesackera. Valdes od Szczęsnego. Nasz żelazny duet Iniesta i Xavi to święte krowy a tak naprawdę nic nie grają. Kanonierzy maja w składzie Ozila, Podolskiego, Wallcota i Wilshera. A my ? Pedro który w Arsenalu grzał by ławę . dla mnie arsenal ma lepszych zawodników ale zabijemy ich tiki taką.

0

Na kogo nie trafimy to i tak przejdżemy nawet Arsenal nas nie postraszy chociaż maja lepszych tpiłkarzy chyba ale my jesteśmy kolektywem

0

kotwice iniesta i xavi na ławce więc nie pójdziemy na dno

0

to komu byscie kibicowali w starciu bvb-fcb? przypominam gwoli ścisłości ze w drużynie dortmundu oprócz omawianego lewandowskiego jest jeszcze dwóch innych polaków piszczek i błaszczu

0

Pique jest strasznie sztywny. najbardziej przereklamowany piłkarz świata, zwrotność titanica

0

to chyba dobrze bylo by gdyby polak strzelił barsie nie?

0

a najlepsze to ze w przecieku na złota piłke xavi iniesta znalezli sie w pierwszej 5... za co?

0

wygracie swoją grupe , bvb bedzie druga i moze zmierzymy sie w 1/8

0

Real bez Ronaldo przegrał by tylko z Barcelona a Barca bez messiego z połową ligi

0

gotze 48? spokojnie za taki talent można dać i 70 bo to gwarancja sukcesów w przyszłości

0

0

Ludzie o czym wy gadacie? czy nie widzicie różnicy w poruszaniu się obu panów?

0

"kluczowe znaczenie dla
przeprowadzenia transferu 24-
latka o profilu podobnym do
Gerarda Piqué." To mnie autentycznie roz****lo. Podobnym profilu? Przecież Mats jest fantastyczny technicznie, ma wspanialy przegląd pola, gdzie sztywny pique do niego? (śmiech)

0

Żyro był wczoraj niesamowity. Niech ktoś jeszcze powie że ten Chlopak nie ma talentu. Te jego Dlugie susy są niesamowite. Odstawia na 2, 3 metrach rywala. Do barcy go.

0

Dzwonilem ostatnio do ciebie dlaczego nie odebrałaś?

0

Nie dziwie się że sędzia pokazal czerwo Neymar wyglądał jakby za chwilę miał umrzeć.

0

ale gosciu który dostal czerwień (notabene bardzo podobny do m.lewandowskiego) nawet specjalnie nie protestował więc.

0

Że tragedia gra barcy, ale wygrało BVB więc nie ma co rozpoczać.

0

Merowing jak zwykle trafia w samo sedno i zdaje się Czytac w moich myślach:)

0

Tragedia Nasza gra. ale BVB wygrało i wypada się cieszyć

0

Też tu Bylem ha:)

0

Szkoda lecha ale co było to się nie odstanie.

0

Jeśli to numer z Plusa to mam darmówki i mogę nawet poprowadzić relacje live.

0

Nie z swojej woli będę musiał obejrzeć mecz Barcelony ponieważ nsport transmituje wasz mecz a nie mam internetu więc nie obejrze swojej Borussi. Szkoda że nie wystąpi Messi bo jego grę zawsze przyjemnie się ogląda, jest natomiast Iniesta więc będzie trochę tej magii i przyjemności. Oczywiście kibicuje Barcelonie o niespodziance nie może być mowy. W ćwierćfinałach mają grać najlepsi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?