Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
haha, oba trzymają poziom, bardzo ciężko określić który lepszy
0
żart dla rozlużnienia atmosfery
Ancelotti wybrał się do Barcelony, aby
podejrzeć metody treningowe Gerardo
Martino.
- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie
grają?
- Zadaję im pytanie na myślenie, a to
pomaga – mówi Martino, po czym woła
do siebie Messiego.
- Messi, kto to jest: syn twojego ojca,
ale nie twój brat?
- Eee, proste! To przecież ja!
Ancelotti zastanowił się chwilę i wrócił
na swój stadion. Zwołał wszystkich
zawodników i objaśnił im cudowną
metodę Barcelony.
- Dobra kolego - zwrócił się do
Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn
twego ojca, ale nie twój brat?
- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To
niesprawiedliwe! Proszę o czas do
namysłu.
- OK. Masz czas do jutra.
Po treningu Ronaldo podchodzi do
Garetha Bale'a i pyta się go:
- Kto to jest syn twego ojca, ale nie
twój brat?
- Nie wiesz? To przecież ja!
Następnego dnia Ancelotti woła do
siebie Ronaldo i pyta:
- Zastanowiłeś się?
- Tak! Chodziło o Bale'a! - odpowiada
pewny siebie Ronaldo.
Ancelotti wściekł się i mówi:
- Ty głąbie! To przecież Messi!
0
barcelona wygra 1:3 proszę nie stracić okazji i postawić pewny wynik
0
ale ciota z tego Veli
0
macie kosmite w drużynie. nie jaram sie aż tak Barcelona ale uwielbiam grę Leo
0
kto ma sportklub niech włączy na ten kanał leci el clasico
0
ładna asysta goetze w meczu z hamburgiem
0
kamil nieźle ostatnio po dwóch konkursach
wleciało mu 64800 złoty a teraz wleci mu
jeszcze emerytura za moje podatk
0
ostatnio oglądałem wasz mecz z levante i nieźle to wyglądało nawet bez neymara i lionela
0
sędzia wyczyniał cuda a i tak nie pomógł .
0
oby nie bylo niespodzianki i Levante nie wyeliminowało nas
0
messi wygra na 100 procent
0
hahaha 4 z Barcelony żadnego z Dortmundu to jest kpina co sie tam dzieje! jak można tak perfidnie oszukiwać? co w zeszłym roku pokazali alves i xavi? jezus maria...
0
piotr, miki ma duźo racji w swoich rozwaźaniach. widać ze taktycznie sie rozwinął w ostatnim czasie
0
warto dodać ze w drużynie city gra trójka Hiszpanów: Jesus Navas, David Silva a takźe Alvaro Negredo
0
"nic nie wiemy." trafiłeś w sedno
0
odnośnie twojego komentarza nic nie mam do powiedzenia ale odniósłem sie bo to komentarz numer 1000
0
jakby ktoś nie wiedział w borussii gra trzech polaków więc jako patrioci bądź co bądź powinniśmy im kibicować
0
Leverkusen nigdy nie pokazali. bvb chcą ludzie.
0
hola hola po drodze muszą trafić na Bvb a tam skończy sie rumakowanie.
0
pewnie aczkolwiek strach troche.
0
ktoś go wogóle przeczytał
0
sam nie wiem co myśleć o tym... aby bylo sprawiedliwie raz pewnie ustawiają pod real raz pod barce.
0
gindogun wróci
0
niedługo sie okaże kolego kto najlepszy na świecie bo kmś. ale barcy nie ma więc no niewiem na jakiej podstawie tak myślisz
0
łysy zarzeka ze kulki były zimne
0
bvb nie moglismy trafic ale faktycznie w razie cwiercfinalu z bvb nie mamy szans. gindogun, roujes lewy aubamaytant hunnels. jest moc
0
zaraz wymyśla ze city nie doswiadczone, pierwszy raz w 1/8 i tak naprawdę mamy farta
0
dziękujemy za podzielenie sie opinią
0
kolejny niedowiarek. nie wierzysz w cuda?