0

haha, oba trzymają poziom, bardzo ciężko określić który lepszy

0

żart dla rozlużnienia atmosfery

Ancelotti wybrał się do Barcelony, aby
podejrzeć metody treningowe Gerardo
Martino.
- Jak ty to robisz, że oni tak świetnie
grają?
- Zadaję im pytanie na myślenie, a to
pomaga – mówi Martino, po czym woła
do siebie Messiego.
- Messi, kto to jest: syn twojego ojca,
ale nie twój brat?
- Eee, proste! To przecież ja!
Ancelotti zastanowił się chwilę i wrócił
na swój stadion. Zwołał wszystkich
zawodników i objaśnił im cudowną
metodę Barcelony.
- Dobra kolego - zwrócił się do
Cristiano Ronaldo. - Kto to jest syn
twego ojca, ale nie twój brat?
- Trenerze, zaskoczył mnie pan! To
niesprawiedliwe! Proszę o czas do
namysłu.
- OK. Masz czas do jutra.
Po treningu Ronaldo podchodzi do
Garetha Bale'a i pyta się go:
- Kto to jest syn twego ojca, ale nie
twój brat?
- Nie wiesz? To przecież ja!
Następnego dnia Ancelotti woła do
siebie Ronaldo i pyta:
- Zastanowiłeś się?
- Tak! Chodziło o Bale'a! - odpowiada
pewny siebie Ronaldo.
Ancelotti wściekł się i mówi:
- Ty głąbie! To przecież Messi!

0

barcelona wygra 1:3 proszę nie stracić okazji i postawić pewny wynik

0

ale ciota z tego Veli

0

macie kosmite w drużynie. nie jaram sie aż tak Barcelona ale uwielbiam grę Leo

0

kto ma sportklub niech włączy na ten kanał leci el clasico

0

ładna asysta goetze w meczu z hamburgiem

0

kamil nieźle ostatnio po dwóch konkursach
wleciało mu 64800 złoty a teraz wleci mu
jeszcze emerytura za moje podatk

0

ostatnio oglądałem wasz mecz z levante i nieźle to wyglądało nawet bez neymara i lionela

0

sędzia wyczyniał cuda a i tak nie pomógł .

0

oby nie bylo niespodzianki i Levante nie wyeliminowało nas

0

messi wygra na 100 procent

0

hahaha 4 z Barcelony żadnego z Dortmundu to jest kpina co sie tam dzieje! jak można tak perfidnie oszukiwać? co w zeszłym roku pokazali alves i xavi? jezus maria...

0

piotr, miki ma duźo racji w swoich rozwaźaniach. widać ze taktycznie sie rozwinął w ostatnim czasie

0

warto dodać ze w drużynie city gra trójka Hiszpanów: Jesus Navas, David Silva a takźe Alvaro Negredo

0

"nic nie wiemy." trafiłeś w sedno

0

odnośnie twojego komentarza nic nie mam do powiedzenia ale odniósłem sie bo to komentarz numer 1000

0

jakby ktoś nie wiedział w borussii gra trzech polaków więc jako patrioci bądź co bądź powinniśmy im kibicować

0

Leverkusen nigdy nie pokazali. bvb chcą ludzie.

0

hola hola po drodze muszą trafić na Bvb a tam skończy sie rumakowanie.

0

pewnie aczkolwiek strach troche.

0

ktoś go wogóle przeczytał

0

sam nie wiem co myśleć o tym... aby bylo sprawiedliwie raz pewnie ustawiają pod real raz pod barce.

0

gindogun wróci

0

niedługo sie okaże kolego kto najlepszy na świecie bo kmś. ale barcy nie ma więc no niewiem na jakiej podstawie tak myślisz

0

łysy zarzeka ze kulki były zimne

0

bvb nie moglismy trafic ale faktycznie w razie cwiercfinalu z bvb nie mamy szans. gindogun, roujes lewy aubamaytant hunnels. jest moc

0

zaraz wymyśla ze city nie doswiadczone, pierwszy raz w 1/8 i tak naprawdę mamy farta

0

dziękujemy za podzielenie sie opinią

0

kolejny niedowiarek. nie wierzysz w cuda?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?