0

to jeszcze jeden:) Baba przy wiosennych
porządkach znalazła stary
kwit na odbiór butów u
szewca sprzed 6 lat.
Postanawia jednak zadzwonić:
- Czy są jeszcze u Pana
pantofle z numerem 156
- Tak są - odpowiada po
chwili szewc - i będą gotowe
za tydzień.

0

Szef do pracownika
- Mam dla ciebie zadanie
- Słucham ?
- Wejdź na stronę praca.pl
- Wszedłem
- A teraz szukaj sobie nowej
pracy...

0

Mam świetny zart:D Mikołaj przyjechał do Etiopii i pyta dlaczego te dzieci są takie chude?? bo nie jedzą. Mikołaj: nie jedzą to nie mają prezentu!
Dwoch facetów leży pod namiotem i jeden pyta drugiego:
co robisz?!
wale konia.
to wal swojego!

0

Bonus ale żeś ostatnio zapodał freestyle u pakola że klękajcie narody.

0

Jak teraz jest kontuzjowany to może rejus?

0

Oczywista oczywistość

0

Messi kiedyś nie mial tylu kontuzji. Teraz jakby starzał się, nic dziwnego tyle lat na najwyzszym poziomie. Ten chlopak nie umie żyć bez piłki i zawsze chce grać i być może teraz się to odbija. Jeszcze 5 lat na najwyzszym poziomie i adios

0

Już wszystko ok?

0

Nigdy nie zdobył mistrza, mistrzem to jest np. Arbeloa

0

Rejus może? wyobraź sobie Agero Messi Rujes

0

Ale przynajmniej nie naiwny jak mało dziecko wierzące w Mikołaja.

0

To sobie wierz naiwna dziewczynko.

0

Dokladnie panie judaszowe_srebrniki mam takie same odczucia

0

Szkoda tylko Argentyńczyków że przez Barce nie będzie mógł grać w barwach narodowych

0

Bartra? Marna prowokacja. szukaj Szczescia gdzie indziej.

0

W najbliższych meczach Neymar będzie zdezorientowany będzie Chcial podać Messiemu a go nie ma i co teraz? chyba wybije na aut.

0

A w 70 to pewnie Pamietasz mecz Brazylii z Anglia i ta genialną interwencje angielskiego bramkarza po strzale głową pele

0

Właśnie Garrincha grał w 58, 62 a w 66 był już wrakiem piłkarza nie możesz pamiętać bo jestes rocznik 65:)

0

Don-Corleone Pamietasz jeszcze jak grał Garrincha?

0

Tak Diego strzelił najpierw nieprawidłowego gola Anglii w ćwierćfinale włochy 86 a później rajd ala Messi i 2:1. Czytałem książkę Davida Yallopa pt. kto Wykiwał kibiców i tam wszystko jest.

0

Czy jest między nami Don-Corleone? Chciałem Porozmawiac z nim o latach 80

0

Podoba Wam się gra Mario Götze? Czy uważacie że zawsze stara się stworzyć koledze swoim podaniem jak najlepszą sytuacje, dopieścić podanie? Gdy trzeba z pierwszej to gra z pierwszej ale gdy trzeba przytrzymać to przytrzyma., a gdy trzeba przerzucić to przerzuci. Nie wygoni do chorągiewki lub do autu. Poprostu zawsze podejmuje najlepsze decyzję. Podoba mi się też to że nie traci glowy tam gdzie każdy inny by ją stracił. co o nim sądzicie?

0

No może Neymar wkoncu sam coś strzeli, będzie zdezorientowany gdy zacznie szukac Messiego a go nie ma i co teraz?

0

Barca wygra roznica 4 bramek czyli będzie 4:0 lub 5:1

0

Messi robi się coraz bardziej szklany

0

No już dobrze, trzeba sobie pomagac:)

0

Okropna wiadomość to mój ulubiony piłkarz mam nadzieję że się wyliże...

0

Nie przesadzajmy oezil to nie był jakiś wybitny zawodnik ot zwykły rzemieślnik

0

Wiecie że Cuenca jest kontuzjowany??

0

Pawelec w mojej ocenie spokojnie powinien otrzymać powołanie na eliminacyjne mecze reprezentacji. Jest w mega gazie, prawie nie popełnia błędów. Świetnie się ustawić plus te Wślizgi które nie raz ratowały Śląsk przed utratą bramki. Wielkie zaangażowanie i duży profesjonalizm. Biega jak natchniony. Z takim deficytem wśród defensorów grzechem byłoby nie skorzystać z jego usług. Jeśli taki zawodnik jak Wasilewski dostaje powołanie to dla Pawelca powinno być ono formalnością.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?