Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Swoje już zrobił, to jakiś hegemon był
0
Rach ciach ciach
0
Pozostaje tylko kibicowac Janowiczowi.
0
Eurosport nie ma wykupionego wimbledonu.
0
Tak samo jak skoki narciarskie też wszystko zależy od ciebie, w tenisie raz na jakiś czas są spektakularne akcje ale zazwyczaj są jednostajne, tymczasem w piłce zawsze coś nowego
0
Czas pokaże
0
Tenis jest nudny do piłki się nie umywa
0
Szkoda chłopa no cóż
0
Prawda jest taka że Pjanic w Borussi może stać się jednym z najlepszych piłkarzy świata a w Barcelonie będzie siedział na ławce
0
Wywiad z Piekarskim: Puchar Konfederacji to popis
jednego aktora - Neymara.
Nie brak głosów, że w
Barcelonie przyćmi samego
Leo Messiego.
- Neyamar strzelił kilka fajnych
goli, ale z tego szaleństwa na jego
punkcie to chce mi się śmiać.
Brutalna prawda jest taka, że on
nigdy nie będzie tak dobry jak
Messi. Więcej, w Europie jest
wielu zawodników lepszych od
niego. Z czego bierze się jego
łatwość zdobywania goli? Po
prostu tak w lidze brazylijskiej,
jak i w kadrze ma dużo miejsca.
na kontynencie nie będzie mu już
tak łatwo. Neymar bardziej
powinien się martwić o to, czy
zdoła wywalczyć miejsce w
składzie a nie o to, czy dorówna
Messiemu. Według mnie koleś jest niespełna rozumu
0
Laskowski "Któż by nie chciał mieć Cavaniego w drużynie" Barcelona! Bo ma Neymara! visca el barca
0
Może to tylko rezerwowy
0
93 To rok urodzenia? ogarnij się w tym roku 20 lat na karku
0
To nie jest tak że Polakom brakuje chęci i poświęcenia, nie mylmy pojęć oni poprostu nie potrafią i nie mogą. Ostatnio w meczu z Macedonią się starali ale nie potrafili byli za wolni
0
Miazga
0
Hahahaha naprawde Niezly ciśniesz
0
To już wyzszy poziom glupoty
0
Murzyni są najlepiej obdarzeni genetycznie do uprawiania sportu, wiadomo wyzszy poziom testosteronu tylko ze beznadziejne szkolenie, nawet mimo zerowych środków na szkolenie są Niezli
0
Napewno nie graleś progresją, to sposób na nie przegranie a nieźle sie można pobawić.
0
Nigeria już naciera
0
Też mnie wkurza ta jego maniera, ale inteligentny człowiek nie słucha typa tylko wysnuwa własne wnioski
0
Za rok będziemy czekac na mundialu hahahaha
0
W Polsce taka sama pogoda jak w Miami to mogło się tobie pomylic
0
Będzie bramkowy remis
0
Jasne, a Thaiti wygra puchar konfederacji
0
Myslalem ze Australia i Oceania to jeden kontynent
0
Dobrze że będziesz z nami
0
A ja właśnie wróciłem z Maracany gdzie zakończył się mecz Hiszpanów, wrazenia super.
0
Thaiti to nieporozumienie, dlaczego nie gra Australia?
0
Też Mialem wrazenie że coś w Hiszpanii nie funkcjonowało myslalem ze będą ich tak ośmieszać ze thaiti odechce się grać, wynik dobry ale gra pozostawia wiele do życzenia