0

Swoje już zrobił, to jakiś hegemon był

0

Rach ciach ciach

0

Pozostaje tylko kibicowac Janowiczowi.

0

Eurosport nie ma wykupionego wimbledonu.

0

Tak samo jak skoki narciarskie też wszystko zależy od ciebie, w tenisie raz na jakiś czas są spektakularne akcje ale zazwyczaj są jednostajne, tymczasem w piłce zawsze coś nowego

0

Czas pokaże

0

Tenis jest nudny do piłki się nie umywa

0

Szkoda chłopa no cóż

0

Prawda jest taka że Pjanic w Borussi może stać się jednym z najlepszych piłkarzy świata a w Barcelonie będzie siedział na ławce

0

Wywiad z Piekarskim: Puchar Konfederacji to popis
jednego aktora - Neymara.
Nie brak głosów, że w
Barcelonie przyćmi samego
Leo Messiego.
- Neyamar strzelił kilka fajnych
goli, ale z tego szaleństwa na jego
punkcie to chce mi się śmiać.
Brutalna prawda jest taka, że on
nigdy nie będzie tak dobry jak
Messi. Więcej, w Europie jest
wielu zawodników lepszych od
niego. Z czego bierze się jego
łatwość zdobywania goli? Po
prostu tak w lidze brazylijskiej,
jak i w kadrze ma dużo miejsca.
na kontynencie nie będzie mu już
tak łatwo. Neymar bardziej
powinien się martwić o to, czy
zdoła wywalczyć miejsce w
składzie a nie o to, czy dorówna
Messiemu. Według mnie koleś jest niespełna rozumu

0

Laskowski "Któż by nie chciał mieć Cavaniego w drużynie" Barcelona! Bo ma Neymara! visca el barca

0

Może to tylko rezerwowy

0

93 To rok urodzenia? ogarnij się w tym roku 20 lat na karku

0

To nie jest tak że Polakom brakuje chęci i poświęcenia, nie mylmy pojęć oni poprostu nie potrafią i nie mogą. Ostatnio w meczu z Macedonią się starali ale nie potrafili byli za wolni

0

Miazga

0

Hahahaha naprawde Niezly ciśniesz

0

To już wyzszy poziom glupoty

0

Murzyni są najlepiej obdarzeni genetycznie do uprawiania sportu, wiadomo wyzszy poziom testosteronu tylko ze beznadziejne szkolenie, nawet mimo zerowych środków na szkolenie są Niezli

0

Napewno nie graleś progresją, to sposób na nie przegranie a nieźle sie można pobawić.

0

Nigeria już naciera

0

Też mnie wkurza ta jego maniera, ale inteligentny człowiek nie słucha typa tylko wysnuwa własne wnioski

0

Za rok będziemy czekac na mundialu hahahaha

0

W Polsce taka sama pogoda jak w Miami to mogło się tobie pomylic

0

Będzie bramkowy remis

0

Jasne, a Thaiti wygra puchar konfederacji

0

Myslalem ze Australia i Oceania to jeden kontynent

0

Dobrze że będziesz z nami

0

A ja właśnie wróciłem z Maracany gdzie zakończył się mecz Hiszpanów, wrazenia super.

0

Thaiti to nieporozumienie, dlaczego nie gra Australia?

0

Też Mialem wrazenie że coś w Hiszpanii nie funkcjonowało myslalem ze będą ich tak ośmieszać ze thaiti odechce się grać, wynik dobry ale gra pozostawia wiele do życzenia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?