0

Nic tylko go sprzedać.

0

Messi nie zagra a jeśli zagra to zawstydzi go młody Duda lub ewentualnie Rasiak

0

Nie wygląda to narazie najlepiej. Grosicki jest za slaby na kadrę.

0

Jeśli Barca trafi na Dortmund to powalczy najwyżej o drugie miejsce.

0

Jeśli chodzi o repre to na orange sport gra obraniak

0

Po przenosinach Robusia do Bayernu twoja całą sympatia przeniesie się do klubu z Bawarii co?

0

Twój Lewuś wogle nie strzela bramek a to napastnik poza tym jest sztywny jak w trumnie Kazimierz Górski. ale w fifie nieźle się rozwija do 87 a Goetze do 92 Reus 87 Gündogan 87 Błaszczak 83 Hummels 88 Piszczek 84 ale mam ekipe

0

Żaden problem tylko jak by to powiedzieć balans i zwód i drybling Lewandowskiego nie jest czymś co powala na kolana a błaszczak jest pomocnikiem

0

Z rzutu karnego do 7 metrowej bramki nawet ja bym trafił, z akcji panowie on 1000 minut nie strzelił.

0

Kurde już drugi rok z rzędu w okresie wakacyjnym nie leci serial Miodowe lata ale Rodzina zastępcza po 3 odcinki dziennie. To się nie trzyma kupy.

0

Może młody Zieliński wypali podobno jest swietny ale nie Widzialem go w akcji a Ty?

0

Jasne, szkoda dyskutować z człowiekiem-instytucją jeśli chodzi o dopingowanie Barcelonie, od 2000 z tą ekipą.

0

Kiedyś ta strona w wersji komórkowej była lepsza, komentarze były na tle bordowo granatowym jak barwy barsy a teraz?

0

Ja zapytuje, gdzie w takich sytuacjach jest admin?

0

On jest chory, Zauwaz że po halucynacjach apropo niewidzialnego rymu odpowiedział na swoj wpis, Niezly pajac.

0

I dobrze że przeprasza bo jest za co, jeśli jest tak podatny na kontuzje to niech skończy karierę.

0

Celem na ten kończący się sezon są 3 pkt w Kiszynowie, niech wkońcu Lewandowski pokaże coś w reprezentacji!

0

Jasne że masz prawo ale gdy już coś piszesz to się Zastanow

0

Bisz, wracaj do rapu to lepiej Ci wychodzi

0

No jasne Rabij, Bayern hegemon w Niemczech taki że Borussia rok i dwa lata temu ich upokarzała.

0

Dobrze że odszedł, adios

0

No przecież borussia kupi dzeko, de bruyna i eriksena więc zadnych szans na Gre by nie mial.

0

Powiem wam tak Dortmund ma swoich wychowanków, nie potrzebujemy waszych.

0

Jest za slaby dla barcelony a w borussi będzie gral? puknijcie się w glowe, dortmund jest lepszy w tej chwili od barcelnony.

0

Jeszcze raz muszę powtórzyć jako
wierny kibic Borussi że Dortmund to nie
jest żadna szkółka niedzielna ! W
ostatnich trzech sezonach dwa
razy mistrzostwo , raz drugie
miejsce w BL , puchar Niemiec i
finał CL , a tu chcą szkolić
talenty ! Wypad !

0

Co do sprawy wypożyczenia Delofeu jako wierny kibic Borussi muszę powiedzieć że Dortmund to nie
jest żadna szkółka niedzielna ! W
ostatnich trzech sezonach dwa
razy mistrzostwo , raz drugie
miejsce w BL , puchar Niemiec i
finał CL , a tu chcą szkolić
talenty ! Wypad !

0

Gra źle to wypychają, gra dobrze to chwalą proste.

0

Każdy mecz barcelony to dla mnie niesamowita nerwówka.

0

Alexis jak zacznie się kiwać sam ze sobą to sam nie wie gdzie jest

0

Nie mogę z nerwów nie Ogladam

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?