Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nic tylko go sprzedać.
0
Messi nie zagra a jeśli zagra to zawstydzi go młody Duda lub ewentualnie Rasiak
0
Nie wygląda to narazie najlepiej. Grosicki jest za slaby na kadrę.
0
Jeśli Barca trafi na Dortmund to powalczy najwyżej o drugie miejsce.
0
Jeśli chodzi o repre to na orange sport gra obraniak
0
Po przenosinach Robusia do Bayernu twoja całą sympatia przeniesie się do klubu z Bawarii co?
0
Twój Lewuś wogle nie strzela bramek a to napastnik poza tym jest sztywny jak w trumnie Kazimierz Górski. ale w fifie nieźle się rozwija do 87 a Goetze do 92 Reus 87 Gündogan 87 Błaszczak 83 Hummels 88 Piszczek 84 ale mam ekipe
0
Żaden problem tylko jak by to powiedzieć balans i zwód i drybling Lewandowskiego nie jest czymś co powala na kolana a błaszczak jest pomocnikiem
0
Z rzutu karnego do 7 metrowej bramki nawet ja bym trafił, z akcji panowie on 1000 minut nie strzelił.
0
Kurde już drugi rok z rzędu w okresie wakacyjnym nie leci serial Miodowe lata ale Rodzina zastępcza po 3 odcinki dziennie. To się nie trzyma kupy.
0
Może młody Zieliński wypali podobno jest swietny ale nie Widzialem go w akcji a Ty?
0
Jasne, szkoda dyskutować z człowiekiem-instytucją jeśli chodzi o dopingowanie Barcelonie, od 2000 z tą ekipą.
0
Kiedyś ta strona w wersji komórkowej była lepsza, komentarze były na tle bordowo granatowym jak barwy barsy a teraz?
0
Ja zapytuje, gdzie w takich sytuacjach jest admin?
0
On jest chory, Zauwaz że po halucynacjach apropo niewidzialnego rymu odpowiedział na swoj wpis, Niezly pajac.
0
I dobrze że przeprasza bo jest za co, jeśli jest tak podatny na kontuzje to niech skończy karierę.
0
Celem na ten kończący się sezon są 3 pkt w Kiszynowie, niech wkońcu Lewandowski pokaże coś w reprezentacji!
0
Jasne że masz prawo ale gdy już coś piszesz to się Zastanow
0
Bisz, wracaj do rapu to lepiej Ci wychodzi
0
No jasne Rabij, Bayern hegemon w Niemczech taki że Borussia rok i dwa lata temu ich upokarzała.
0
Dobrze że odszedł, adios
0
No przecież borussia kupi dzeko, de bruyna i eriksena więc zadnych szans na Gre by nie mial.
0
Powiem wam tak Dortmund ma swoich wychowanków, nie potrzebujemy waszych.
0
Jest za slaby dla barcelony a w borussi będzie gral? puknijcie się w glowe, dortmund jest lepszy w tej chwili od barcelnony.
0
Jeszcze raz muszę powtórzyć jako
wierny kibic Borussi że Dortmund to nie
jest żadna szkółka niedzielna ! W
ostatnich trzech sezonach dwa
razy mistrzostwo , raz drugie
miejsce w BL , puchar Niemiec i
finał CL , a tu chcą szkolić
talenty ! Wypad !
0
Co do sprawy wypożyczenia Delofeu jako wierny kibic Borussi muszę powiedzieć że Dortmund to nie
jest żadna szkółka niedzielna ! W
ostatnich trzech sezonach dwa
razy mistrzostwo , raz drugie
miejsce w BL , puchar Niemiec i
finał CL , a tu chcą szkolić
talenty ! Wypad !
0
Gra źle to wypychają, gra dobrze to chwalą proste.
0
Każdy mecz barcelony to dla mnie niesamowita nerwówka.
0
Alexis jak zacznie się kiwać sam ze sobą to sam nie wie gdzie jest
0
Nie mogę z nerwów nie Ogladam