0

Szkoda że nie mam adobe flash playera

0

juliancarax, Hiszpania to dziwny kraj, rzucają się tam pomidorami, Daja tratować bykom i jeżdżą bez celu

0

Miki ogladasz zly film, ogarnij się.

0

Powini ten autobus zaparkować na Bayernie abym nie musial się Wstydzic teraz w szkole za nich

0

FCB_In_My_Heart Myślisz że BVB to jakiś stragan lub wyprzedaż w supermarkecie? Po cóż Mialby odchodzić od nich skoro są teraz lepsi od nas, to sportowy spadek

0

FCB_In_My_Heart,

0

Duch toma dobre ziomek, dawaj jeszcze:)

0

Jeśli ktoś tak bardzo wyróżnia się umiejętnościami to poradzi sobie wszędzie. Przykład naszego Levandinho

0

Hen, Lewandowski na farcie strzelił 18 z 23 goli w bundeslidze to oddaje jego forme w reprezentacji.

0

Finał LM w sobotę. BVB Zmiecie Bayern i zburzy ich wielki mit

0

Już w sobote Lech zmiecie Legie

0

WhoIsPitoVilanova, Dobrze że poszedl powinien dostac dożywotniego bana

0

Galaret i WhoIsPitoVilanova, jesteście na mojej czarnej liście, nic nie wnosicie do dyskusji, gdzie jest admin?

0

SevFCB, Tak Myslisz? to teraz Ciebie i jego nikt już nie chce.

0

WhoIsPitoVilanova, Wez Wyjdz Stąd bo wkurzasz tylko ludzi, nikt Cię tu nie chce.

0

fcbarca veb, To dla mnie jedyni kandydaci

0

Messiah16 Z Barceloną za czasów wygrania ligi mistrzów z Manchesterem szansę by miała tylko teraźniejsza Borussia Dortmund.

0

natall, to nie wina tito tylko piłkarzy którzy nie mają już motywacji.

0

Messiah, chodź na BVB, na forum Dortmundu atmosfera jest ciepła, a klub wspanialy

0

Dajcie Spokoj natall, jest zauroczona w Pedro, zdarza się.

0

xavilla, spadaj to nie konkurs piękności, tu się leją krew pot i łzy

0

natall Poprostu popieram twoje zdanie, często masz rację pomimo młodego wieku

0

Natall masz racje, wyrzucacie zawodnika który w danym meczu zagrał ok, o co chodzi? zero logiki

0

Miki_Messi popieram twój pomysł na kadrę barsy za rok.

0

Villa jest najsłabszym zawodnikiem Barcy.

0

Czy Messi ma ADHD? gdy ma kontuzje powinien najpierw się wykurować bo gdyby poczekał po PSG to na rewanż z Bayernem byłby gotowy

0

Natall ma racje, i z szacunkiem do kobiety proszę.

0

Fabregas to drewno, lepiej sprawdził by się w Realu.

0

Nie Ogladam ale czuje że Fabregas jest beznadziejny

0

Miki, mecz leci na Nickelodion

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?