Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda że nie mam adobe flash playera
0
juliancarax, Hiszpania to dziwny kraj, rzucają się tam pomidorami, Daja tratować bykom i jeżdżą bez celu
0
Miki ogladasz zly film, ogarnij się.
0
Powini ten autobus zaparkować na Bayernie abym nie musial się Wstydzic teraz w szkole za nich
0
FCB_In_My_Heart Myślisz że BVB to jakiś stragan lub wyprzedaż w supermarkecie? Po cóż Mialby odchodzić od nich skoro są teraz lepsi od nas, to sportowy spadek
0
FCB_In_My_Heart,
0
Duch toma dobre ziomek, dawaj jeszcze:)
0
Jeśli ktoś tak bardzo wyróżnia się umiejętnościami to poradzi sobie wszędzie. Przykład naszego Levandinho
0
Hen, Lewandowski na farcie strzelił 18 z 23 goli w bundeslidze to oddaje jego forme w reprezentacji.
0
Finał LM w sobotę. BVB Zmiecie Bayern i zburzy ich wielki mit
0
Już w sobote Lech zmiecie Legie
0
WhoIsPitoVilanova, Dobrze że poszedl powinien dostac dożywotniego bana
0
Galaret i WhoIsPitoVilanova, jesteście na mojej czarnej liście, nic nie wnosicie do dyskusji, gdzie jest admin?
0
SevFCB, Tak Myslisz? to teraz Ciebie i jego nikt już nie chce.
0
WhoIsPitoVilanova, Wez Wyjdz Stąd bo wkurzasz tylko ludzi, nikt Cię tu nie chce.
0
fcbarca veb, To dla mnie jedyni kandydaci
0
Messiah16 Z Barceloną za czasów wygrania ligi mistrzów z Manchesterem szansę by miała tylko teraźniejsza Borussia Dortmund.
0
natall, to nie wina tito tylko piłkarzy którzy nie mają już motywacji.
0
Messiah, chodź na BVB, na forum Dortmundu atmosfera jest ciepła, a klub wspanialy
0
Dajcie Spokoj natall, jest zauroczona w Pedro, zdarza się.
0
xavilla, spadaj to nie konkurs piękności, tu się leją krew pot i łzy
0
natall Poprostu popieram twoje zdanie, często masz rację pomimo młodego wieku
0
Natall masz racje, wyrzucacie zawodnika który w danym meczu zagrał ok, o co chodzi? zero logiki
0
Miki_Messi popieram twój pomysł na kadrę barsy za rok.
0
Villa jest najsłabszym zawodnikiem Barcy.
0
Czy Messi ma ADHD? gdy ma kontuzje powinien najpierw się wykurować bo gdyby poczekał po PSG to na rewanż z Bayernem byłby gotowy
0
Natall ma racje, i z szacunkiem do kobiety proszę.
0
Fabregas to drewno, lepiej sprawdził by się w Realu.
0
Nie Ogladam ale czuje że Fabregas jest beznadziejny
0
Miki, mecz leci na Nickelodion