0

Gilbert3 To prawda girou to drewniak ale nie każdy ma do dyspozycji takich napastników jak np. robert lewandowski.

0

Messiah16 Już prędzej psg to prawda, zastanawia mnie natomiast reakcja komentujących na wpisy tego zartownisia, przecież Widac że sobie Chlopak jaja robi z tym hunnelsem:)

0

W sumie ten cały Miki messi ma niezły pomysł na zespół, od dawna powtarzam że fabregas jest slaby, a same transfery też przedstawia konkretne

0

Poeticus pomyliłeś alabe z dante

0

poeticus 1/2
Widzialem początek meczu ale po 1:0 dla bayernu przełączyłem z nudów na trudne sprawy.

0

poeticus 1/2

Bayern Barca 1:3 w Monachium.

0

Bayern 1:0 gol mandziukić

0

Np. Goetze jest taki powiedziałbym mobilny

0

mnie mateusz kojarzy sie z powiedziałbym, często używa tego słowa.

0

Ja osobiście pomimo tych błędów lubie szpaka, jest sentyment

0

Andrzej Janisz komentuje o wszystkim, kochankach piłkarzy, stanie konta, zainteresowaniach, rodzaju majtek narzeczonych piłkarzy, poglądach religijnych, samochodzie, mieszkaniach, diecie, doborze podkoszulkow, ulubionym piwie a nawet sytuacji politycznej w kraju piłkarza o którym opowiada tylko nie o meczu.

0

Jestem tu dopiero trzeci dzień zalogowany ale strasznie mi się podoba ta dyskusja o tak zwanej"dupie maryni" a moimi faworytami są jak Narazie suavemente i messiah16 - zawsze służą radą :D

0

Ryczel okazał chodziaż jakąś skruche lub zażenowanie swoim zachowaniem? gol santany skomentował jak po koce lub maryśce

0

Kurcze szkoda że nie mogę oglądać bo widzę że sporo się dzieje ale napewno obejrze powtórkę bo pełno ich jest

0

Jagoda tylko czasem wkurzający bo nie słucha innych tylko musi postawić na swoim

0

Nieźle Chlopak się śpiął, Widac że kocha to co robi, mógł przecież przejść na rentę

0

Suavemente a Terlecki jest? Też niezłe rozkminy ma tym programie

0

Miki Messi pelka ostatnio stracil noge wiec nie będzie komentował raczej

0

Suavemente no ale w sumie ten hałaśkiewicz to niezly komentator jak na byłego piłkarza

0

Lechu55 Ja natomiast lubie komentarz nsport bo można się pośmiać i czasami coś dowiedzieć.

0

przynajmniej ryczel ma jakieś emocje, przeżywa i Widac że komentarz to jego pasja, każdy chcialby tak zarabiać

0

nie Ogladam aktualnie tego programu ale wiem że jagode stać na kontrowersyjną wypowiedź.

0

Miki messi to admin i moderator tej strony, 2001 to rok rozpoczęcia kibicowania Barcy, urodził się w 1983.

0

jak być naprawdę szczęśliwym?

0

Prawda jest bolesna, niestety ale
będzie niezmiernie ciężko.
Spójrzmy chociażby na mecze
ćwierćfinałowe: PSG

0

Spójrzmy chociażby na mecze ćwierćfinałowe : PSG

0

Prawda jest bolesna, niestety ale
będzie niezmiernie ciężko.
Spójrzmy chociażby na mecze
ćwierćfinałowe: PSG

0

Prawda jest bolesna, niestety ale
będzie niezmiernie ciężko.
Spójrzmy chociażby na mecze
ćwierćfinałowe: PSG

0

Prawda jest bolesna, niestety ale będzie niezmiernie ciężko. Spójrzmy chociażby na mecze ćwierćfinałowe: PSG

0

Przekonam się być może za 9 lat czy takie nudy:) Przyjemnego dnia:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?