Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gilbert3 To prawda girou to drewniak ale nie każdy ma do dyspozycji takich napastników jak np. robert lewandowski.
0
Messiah16 Już prędzej psg to prawda, zastanawia mnie natomiast reakcja komentujących na wpisy tego zartownisia, przecież Widac że sobie Chlopak jaja robi z tym hunnelsem:)
0
W sumie ten cały Miki messi ma niezły pomysł na zespół, od dawna powtarzam że fabregas jest slaby, a same transfery też przedstawia konkretne
0
Poeticus pomyliłeś alabe z dante
0
poeticus 1/2
Widzialem początek meczu ale po 1:0 dla bayernu przełączyłem z nudów na trudne sprawy.
0
poeticus 1/2
Bayern Barca 1:3 w Monachium.
0
Bayern 1:0 gol mandziukić
0
Np. Goetze jest taki powiedziałbym mobilny
0
mnie mateusz kojarzy sie z powiedziałbym, często używa tego słowa.
0
Ja osobiście pomimo tych błędów lubie szpaka, jest sentyment
0
Andrzej Janisz komentuje o wszystkim, kochankach piłkarzy, stanie konta, zainteresowaniach, rodzaju majtek narzeczonych piłkarzy, poglądach religijnych, samochodzie, mieszkaniach, diecie, doborze podkoszulkow, ulubionym piwie a nawet sytuacji politycznej w kraju piłkarza o którym opowiada tylko nie o meczu.
0
Jestem tu dopiero trzeci dzień zalogowany ale strasznie mi się podoba ta dyskusja o tak zwanej"dupie maryni" a moimi faworytami są jak Narazie suavemente i messiah16 - zawsze służą radą :D
0
Ryczel okazał chodziaż jakąś skruche lub zażenowanie swoim zachowaniem? gol santany skomentował jak po koce lub maryśce
0
Kurcze szkoda że nie mogę oglądać bo widzę że sporo się dzieje ale napewno obejrze powtórkę bo pełno ich jest
0
Jagoda tylko czasem wkurzający bo nie słucha innych tylko musi postawić na swoim
0
Nieźle Chlopak się śpiął, Widac że kocha to co robi, mógł przecież przejść na rentę
0
Suavemente a Terlecki jest? Też niezłe rozkminy ma tym programie
0
Miki Messi pelka ostatnio stracil noge wiec nie będzie komentował raczej
0
Suavemente no ale w sumie ten hałaśkiewicz to niezly komentator jak na byłego piłkarza
0
Lechu55 Ja natomiast lubie komentarz nsport bo można się pośmiać i czasami coś dowiedzieć.
0
przynajmniej ryczel ma jakieś emocje, przeżywa i Widac że komentarz to jego pasja, każdy chcialby tak zarabiać
0
nie Ogladam aktualnie tego programu ale wiem że jagode stać na kontrowersyjną wypowiedź.
0
Miki messi to admin i moderator tej strony, 2001 to rok rozpoczęcia kibicowania Barcy, urodził się w 1983.
0
jak być naprawdę szczęśliwym?
0
Prawda jest bolesna, niestety ale
będzie niezmiernie ciężko.
Spójrzmy chociażby na mecze
ćwierćfinałowe: PSG
0
Spójrzmy chociażby na mecze ćwierćfinałowe : PSG
0
Prawda jest bolesna, niestety ale
będzie niezmiernie ciężko.
Spójrzmy chociażby na mecze
ćwierćfinałowe: PSG
0
Prawda jest bolesna, niestety ale
będzie niezmiernie ciężko.
Spójrzmy chociażby na mecze
ćwierćfinałowe: PSG
0
Prawda jest bolesna, niestety ale będzie niezmiernie ciężko. Spójrzmy chociażby na mecze ćwierćfinałowe: PSG
0
Przekonam się być może za 9 lat czy takie nudy:) Przyjemnego dnia:)