Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mamy wogóle zdolnych kopczy w akademii, Widac to było w meczu z Benficą.
0
Finał BVB-Barca, jeśli BVB zagra na najwyższych obrotach real nie ma szans. ten genialny goetze wkręci ich w ziemię
0
Ale fajnie, Wzywales mnie od idiotów, pewnie jestes z siebie dumny i ulżyło Ci.
0
Zwykły troll? Wiem o barcy wszystko kibicuje jej od 12 lat przeżyłem mecze barcy z Legią i Wisła i jestem tak wiernym kibicem że kibicowałem barcelonie zamiast polskim zespołom, zbyt Dlugo w tym Siedze by nazwać mnie trollem.
0
Tak 14puntów, najgorszy z klasy nie bylem więc nie ma się czego wstydzic, a Ty cwaniaku pewnie miałeś maksa
0
Patrycho0 Mam jeszcze czas, laureatem nobla raczej nie zostanę jak również nie rozwiąże żadnego z Problemow milenijnych ale z roku na rok powinno być lepiej. pozatym na tescie na koniec 6 klasy zdobyłem 14 pkt więc źle napewno nie było
0
Patrycho0 jak dotąd nie mam Problemow z rachunkami bo Chodze do 6 klasy, jeszcze mam czas na rachunki, narazie mama robi zakupy a ja Ogladam w wolnych chwilach barce
0
Tnie jak głupi, chociaż mam ultra szybki lte
0
Tak apropo na stronie realu pojawił się wywiad z Sahinem, nudy wiadomo dyplomata cholerny o wszystkich wypowiada się pozytywnie, nie lubie takiego okalamywania rzeczywistości.
0
Od kiedy pojawił się na naszej stronie Patrycho0 poziom komentarzy gwałtownie spadł niestety...
0
Ide na chwilę na Real madryt.pl ale zaraz wracam na druga połowę, i naradzić sie kto robi relacje
0
Patrycho zrob relacje, po meczu powiem Ci czy Bylas dobra:)
0
Skład FC Barcelona: Oier, Gómez, Ilie,
Lombán, Joan Román, Espinosa,
Araujo, Rafinha, Patric, Kiko
Femenia, Edgar Ié
0
Może ktoś prowadzić tutaj relacje live minuta po minucie z tego spotkania?
0
Ludzie tutaj są naprawdę pomocni, Poraz dziesiąty Pytam ile jest i kto strzelił
0
lechu55 Jestem z nizin intelektualnych ale czy musi to oznaczać zakaz kibicowania barsie? nie sądze, wnoszę o równouprawnienie.
0
Gdyby komuś jeszcze umkneło jest 1:0 dla barsy po golu z rzutu karnego
0
Z komentami o czelsi spadać na czelsi.pl
0
Jeszcze muszę wspomnieć o transferach bo dzisiaj pewien zawodnik wpadł mi w oko a mianowicie Waldek Sobota ze Śląska Wrocław, ale zarząd znani dusigrosze pewnie znowu pożałują grosza
0
The kronos sam jestes glupek, Mam podobnie jak kolega miki messi jestem fanem barcelony a i tylko ona mnie interesuje
0
Jeśli nie gra iniesta to Nie Ogladam
0
Kolczu powiedzmy sobie szczerze nie są to wirtuozi
0
Nie warto oglądać w akcji jakichs pionków lepiej isc na spacer z psem lub zrobić kolację
0
Messiah jesteś uprzedzony do całej bvb a ja najwidoczniej jestem do Realu wiec się nie dogadamy
0
messiah16 Widziales jego Ostatnie bramki w meczu z greuther furth? Chlopak ma 20 lat a z obrońcami robi co chce, sory ale ronaldo nie ma takiej swobody i często się kładzie gdy niewie co zrobić z piłka i obrońcą
0
Piotr ale Spojrz na ten spokoj i gracje mario, pomysłowość technika drybling, szkoda że w piłce nie ma punktów za walory artystyczne bo mario byłby najlepszy na świecie
0
Piotr 1985 nie jedz tak Chlopaka przecież Widac gołym okiem że goetze ma dużo większy talent niż ronaldo, gdyby nie ta nieskuteczność byłby wielki
0
Goetze jest napewno lepszy od ronaldo
0
Apropo transferów to powiem wam że mario goetze jest największym talentem jaki pojawił się w światowym futbolu w ostatnich 10 latach, nie pamietam aby kiedykolwiek pojawił się 20 latek w bardzo silnym klubie europejskim który wiedzie w nim prym i gra absolutnie 1skrzypce jest niesamowity, tito powinien na niego zagiąć parol.
0
Ja chętnie posłuchałbym duetu szpakowski-ryczel a w akcji obejrzał duet messi-goetze