Jankiel 18
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2013
Koprzywnica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
matifcb starałem się jak moglem, myslalem że chodziasz teraz ktoś przyzna mi rację, przepraszam, 55 punktów czyli remis z jedynym poważnym zespołem w tej smutnej jak końcówka titanica lidze
0
Mistrzostwo Hiszpanii Barcelony dla jej sympatyków jest jak cukierek dla zranionego dziecka. Real fatalnie rozpoczął rozgrywki i dlatego Blaugrana odjechała a reszta stawki nie oszukujmy sie, jest co Najwyzej średnia więc rywalizacji nie było. Champions League obnażyło nasze wszystkie słabości. W grupie bez ogromnego błysku, z Milanem męczarnie z PSG męczarnie z Bayernem nie przypominam... Barcelona to zespół który powinien w Europie grać absolutnie pierwsze skrzypce, ok półfinał niezly wynik ale w jakim stylu doszliśmy do półfinału i w jakim z niego odpadamy? Radość z mistrza jest ale niesmak pozostaje ogromny...
0
Czecho gdy tata kupował mi to cudo jeszcze nie Mialem papierów.
0
mati Pewnie, przeszedłem tą gre wzdłuż i wszeż, o tym świńskim podtekście nic nie powiem gdyż jestem za mlody
0
Mati, taki kabriolet ma mój kumpel z klasy, ja mam żółty
0
fcb razy 2 W Gran Turismo robi sie licencje, a jak tam super mario bros? Pewnie nawet nie umiesz naskoczyć na grzyba
0
Mam forda fieste, jeżdże bez prawka, przynajmniej mi nie zabiorą:)
0
natall, szkoda że nie chcesz porozmawiac, ale szanuje decyzję i dobranoc:)
0
FcB razy 2 No tutaj jest jak jest, poprostu, i Ty dobrze o tym wiesz. Jakoś trzeba sobie radzic.
0
natall, może nie będziemy zaśmiecać Polskiego forum tak wspaniałego zespołu jak Barcelona i podasz mi swój numer? albo ja dam a Ty odpiszesz, 781048661
0
constantine, byłeś spostrzegawczy, należały Ci sie w brawa więc zachowaj udawaną skromność.
0
Natall 50 km na połódnie od Koprzywnicy
0
constantine, nie bądź taki skromny:)
0
natall, fcb razy 2 50 km na północ od Helu
0
To samo tyczy się matiegofcb
0
Constantine prawie spałem ale muszę jeszcze powstrzymac się chwilę nie odmowie sobie pochwalenia twojej niebywałej spostrzegawczości, połknąłeś haczyk, brawo!
0
matifcb Gdybym powiedział że te słowa płyną prosto z umysłu to skłamał bym. Dobranoc wszystkim wracam jutro:)
0
Progressive Villareal jeszcze niedawno było w półfinale ligi mistrzów. Wniosek? Mam nadzieję że ich los niedlugo podzieli Real jako półfinalista ligi mistrzów
0
matifcb Wszystko co pisze na tym forum płynie z mojego serca, mówie wprost co mi leży na wątrobie.
0
natall do Jacobsena mi daleko ale za to lubie ekologię:)
0
Ledsbourne ja sam na trzech i jeszcze chyba prowadzę!
0
Natall, czecho, spokojnie, jestem narazie w 6 klasie gdzie jeszcze nie Mialem ironii dopiero wiersze Brzechwy a ostatnio "Lokomotywa" Tuwima.
0
Gallaret zapisz tak bo Pisalem w nerwach: Zawodnik drużyny atakującej
znajduje się na pozycji
spalonej, gdy jest na
połowie przeciwnika i w
momencie podania do niego
piłki jest bliżej linii końcowej
przeciwnika niż piłka i
przedostatni zawodnik
drużyny broniącej.
0
natall Spalony jest gdy zawodnik drużyny atakującej
znajduje się na pozycji
spalonej, gdy jest na
połowie przeciwnika i w
momencie podania do niego
piłki jest bliżej linii końcowej
przeciwnika niż piłka i
przedostatni zawodnik
drużyny broniącej. I Ty interesujesz się piłka i kibicujesz barsie? Nie Rozśmieszaj mnie.
0
Piotr, na Niemiecki to chyba świński tygrys :)
0
Piotr 1985 trochę zrozumienia dla młodszych palancie, a natall zapewne nie wie co to spalony
0
natall spadaj na Kafeterie albo Samosie
0
Ludzie ale spinacie się, taki skład to moje marzenie Tak trudno to zrozumiec?
0
Miki_Messi2001 Ponieważ bardzo spodobał mi się twój pomysł na te drużynę i postanowiłem odświeżyć ten pamiętny komentarz twojego autorstwa
0
Natall Myśle że Hunnels reojs i Lewy no może jeszcze gindogan i będzie ok