JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Macior79 Kundły xD
0
@korn234 Nie ma jak szukać wiecznie powodu do pretensji. Szkoda że Polscy kibice nie potrafią cieszyć się rodakiem strzelającym bramki w Barcelonie to bardzo słabe. Ale to moje zdanie. W ostatnich spotkaniach pokazał że potrafi zajebiście grać cofając się i broniąc ale połowa z Was pewnie nawet tego nie zauważyła. ps. Pogubił się jak niejeden raz co drugi napadzior w każdej z lig ale przecież to Lewy trzeba się przyje#ać ehh
9
@FC4BARCA żeby nie wiem jak grał i czego nie robił dla drużyny to niektórym nie wytłumaczysz że jest top, nie ogarniają albo nie dopuszczają do siebie takiej myśli.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kyonego 4Fabregas4 ten się już odpalił i ciśnie w kibiców i w Lewego.
0
@4Fabregas4 to Ty wszystkich oceniasz właśnie to potwierdziłeś typie. I owszem dla wielu kibiców liczy się to że ich rodak gra w Barcelonie i tak ważne jak gra ale kibicuje się na dobre i złe, ale co Ty możesz o tym wiedzieć. Ty nawet sensu bycia kibicem nie rozumiesz. Dlatego nie warto z Tobą rozmawiać także .....miłego wieczoru :)
2
@19Macio93 wiesz to są standardy LaLiga a my jesteśmy Barcelona która boli w tej lidze. W niektórych piłkarzy się mocniej chuchnie i już żółta i oskarżenia o rasizm haha
2
@bronx Dlatego nie warto sobie nimi zawracać głowy. Większość to zakompleksieni, nieszczęśliwi ludzie ;)
2
@4Fabregas4 musisz znaleźć szczęście w swoim życiu bo strasznie zakompleksiony jesteś ;)
21
Lewy dzisiaj: walczy, odbiera piłkę, a teraz wykreował akcję bramkową, aż miło się ogląda naszego rodaka w tym spotkaniu :)
0
@FATTOMY bardzo opornie mu idzie niestety
2
Pedri wydaje się jakiś taki ciężki po tym powrocie, jakby nie ogarniał i to nie pierwszy raz. Co myślicie?
0
@xavi890 On tak gra od dawna ale tutaj niektórzy sie nad nim rozpływali.
4
Gadanie Cancelo, Lewy ect. a Pedri !?! Przecież ten gość to jest DRAMAT od zawsze to powtarzam. Nadmuchana gwiazda nie dająca NIC
0
@Sebolinho oni sie ze sobą cały mecz dobrze bawią xD
9
Vinicius teraz oskarży Ancelottiego o rasizm haha xD
0
Modric debil pretensje jak sam faulował. RM stan umysłu xD
0
ten dzban juz zaczyna
0
znowu Cancelo ten Xavi nie widzi czy co ?!
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Modric dalej bez kartki
2
Vinicius oskarży dzisiaj Kounde o rasizm haha xD
2
@Tool to fan club RM xD
2
teraz wypowiedzą sie kibice RM w studio 3...2...1 pierwszy juz zaczął xD
0
serio, nie wyglądało?! haha co Ty za brednie opowiadasz. może zacznij golfa oglądać
3
komentatorzy pewnie w białych szalikach siedzą xD
1
@falcao1 Ty byś pobiegł i jeszcze bramkę strzelił. A tak apropo to gdzie grasz jaki znany klub?
1
@mightyanaldevastator no nie ma bo jakby RM walił w ch... wszystkie inne kluby
0
Barcelona to Katalonia a te ścierwa hiszpańskie zawsze będą przeciwko bo oni się z nimi nie utożsamiają. Real jest ciągle ciągnięty za uszy przez sędziów i kibice mają racje mówiąc o stronniczości. Do tego RM to pupilek Tebasa to fan białych, oni nie mogą przegrywać z Barceloną.