JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kounde to jest dramat jakiś ostatnio niestety
2
Olmo i Ferran od pierwszej minuty na Atletico. Szczęsny dzisiaj bardzo dobre spotkanie.
2
Rekinado xD Brawo!
0
@Kimi88 Bo oni lepiej wyglądają gdy grają częściej a po przerwach zawsze mają spadek formy nie wiedzieć czemu.
2
@Sebolinho Zaraz po Pedrim jest jak dla mnie genialny.
2
Jeśli Torres wejdzie dzisiaj za Lewego tzn. że Flick albo ma odgórny zakaz zmiany Yamala albo oślepł.
1
@RymsonPL On od kilku meczy jest w złej formie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Oskar00 Nawet Legia dałaby rade
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Sebolinho I oby tak sie stało tego nam życzę :)
3
@korn234 dobrze że z tobą nie muszą grać bo by ich cofnęło juz po pierwszej minucie tego smęcenia
2
@damcio24 Oni właśnie lepiej grają jak grają częściej
3
Czasem trzeba wymęczyć wynik ale najważniejsze że mamy te 3 punkty. Dużo do poprawy.
3
@arehiba Najważniejsze że nie skończy jak ty kanapowcu xD
2
@Fermin Oby całkiem wyszedł z tej amnezji bo jest niesamowicie dobry i niech wróci na dobre tory
0
Już zaczyna wqurzać ten brak zmian z przodu
1
Z przodu dzisiaj fatalnie. Kto by nie wszedł może być tylko lepiej.
0
@nikemercurial Niech idą xD
2
@Sebolinho Ojj nie będzie drugiego takiego jak on. Nie urodził sie jeszcze taki kapitan i obrońca.
1
Ferran to jest na ławce?
1
@Sebolinho Martwić zaczyna to że on wygląda jakby mu coś odwaliło.
0
@BISHBASHBOSH Cały przód słabiutko niestety
3
Niech Flick zdejmie Yamala, wystarczy już na dzisiaj.
0
@tervas Oni niech o sobie nagrają to by im roku zabrakło na oglądanie
1
@Sebolinho Wspominają że nawet przed tym był podobno spalony wcześniej i o to liniowy podniósł chorągiewkę
0
@bulo Nie zapominaj o Yamalu ;) Tez powinien odpocząć
2
@Lokusekpl A w tych bajkach były smoki xD Sio do swoich śmietaneczko.
1
@Bossmantoja On nie od dziś tak gra to juz z 3 mecz na takim poziomie. Powinien zasiąść na ławce bo coś jest z nim nie halo.