0

Kounde to jest dramat jakiś ostatnio niestety

2

Olmo i Ferran od pierwszej minuty na Atletico. Szczęsny dzisiaj bardzo dobre spotkanie.

2

Rekinado xD Brawo!

0

@Kimi88 Bo oni lepiej wyglądają gdy grają częściej a po przerwach zawsze mają spadek formy nie wiedzieć czemu.

2

@Sebolinho Zaraz po Pedrim jest jak dla mnie genialny.

2

Jeśli Torres wejdzie dzisiaj za Lewego tzn. że Flick albo ma odgórny zakaz zmiany Yamala albo oślepł.

1

@RymsonPL On od kilku meczy jest w złej formie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Oskar00 Nawet Legia dałaby rade

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Sebolinho I oby tak sie stało tego nam życzę :)

3

@korn234 dobrze że z tobą nie muszą grać bo by ich cofnęło juz po pierwszej minucie tego smęcenia

2

@damcio24 Oni właśnie lepiej grają jak grają częściej

3

Czasem trzeba wymęczyć wynik ale najważniejsze że mamy te 3 punkty. Dużo do poprawy.

3

@arehiba Najważniejsze że nie skończy jak ty kanapowcu xD

2

@Fermin Oby całkiem wyszedł z tej amnezji bo jest niesamowicie dobry i niech wróci na dobre tory

0

Już zaczyna wqurzać ten brak zmian z przodu

1

Z przodu dzisiaj fatalnie. Kto by nie wszedł może być tylko lepiej.

0

@nikemercurial Niech idą xD

2

@Sebolinho Ojj nie będzie drugiego takiego jak on. Nie urodził sie jeszcze taki kapitan i obrońca.

1

Ferran to jest na ławce?

1

@Sebolinho Martwić zaczyna to że on wygląda jakby mu coś odwaliło.

0

@BISHBASHBOSH Cały przód słabiutko niestety

3

Niech Flick zdejmie Yamala, wystarczy już na dzisiaj.

0

@tervas Oni niech o sobie nagrają to by im roku zabrakło na oglądanie

1

@Sebolinho Wspominają że nawet przed tym był podobno spalony wcześniej i o to liniowy podniósł chorągiewkę

0

@bulo Nie zapominaj o Yamalu ;) Tez powinien odpocząć

2

@Lokusekpl A w tych bajkach były smoki xD Sio do swoich śmietaneczko.

1

@Bossmantoja On nie od dziś tak gra to juz z 3 mecz na takim poziomie. Powinien zasiąść na ławce bo coś jest z nim nie halo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?