JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Te wasze obrażające drużynę komentarze, to wyrzucanie piłkarzy jest porażająco paskudne. Jak te ułomki na notaniku się niektórzy zachowujecie.
4
Faktycznie kiepski ten Wojtek i na bank szykuje sie na powrót ter Stegena xD
1
A gdzie my mamy Forta? Przecież nie byłby gorszy od Martina bo nie da się chyba gorzej od niego grać.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Halo! Remontado gdzie jesteś?!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@mrboom Tam to musieliby od prezesa zacząć ......trener a potem ta czarno-biała drużyna xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Gratulacje dla Borusii bo zagrali dzisiaj z nami niesamowicie dobre spotkanie. A nasi w ramach awansu dostali kubeł zimnej wody na głowy żeby się ogarnęli.
3
@Kimi88 Zaliczka się sama nie zrobiła.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
Niesamowicie patrzy się na grę Pedriego. To jest mistrz środka bez dwóch zdań.
0
Teraz Pedriego i Rekina i jedziemy z nimi xD
2
W przerwie powinna być zmiana... sędziego xD
3
Na notatniku zwalniają trenera i wyrzucają Viniego JR do Arabów xD Aaaa! I Żółw już nie jest zajebisty.
9
Ale ten sędzia to jest przychlast. Żółta jak nic powinna być dla tej czarno-białej gwiazdeczki.
2
@Blackwidow_KG W tv tak a w kompie mnie zawiesiło na koniec meczu.
0
Ten sędzia to wygląda jak Ace Ventura xD
0
@MagdJanko Mówisz i masz xD
1
Powinna być żółta dla frustrata z Girony
1
@Sebolinho Moje zdanie znasz xD I sądzę że może być jeszcze lepszy.
3
@MILOSZ_F22 Jak się nie mam do czego przyjeb@ć to coś wymyślę xD
4
Franek ostatnio coraz lepiej i oby tak dalej bo jak jest w formie to kawał dobrego piłkarza.
0
@szczurzysyn Naprawdę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@DonPancio Rozumiem że Yamal ma zostać tylko dlatego że jest Yamalem TAK?
1
Ten Martin to nie jest gość na Barce. Kompletny brak pomysłu na grę. Ciężko się go ogląda.
0
Co zajebiście wpadło xD Vamos!
7
Sędziowie to już oficjalnie powinni zakładać trykoty RM.