3

Te wasze obrażające drużynę komentarze, to wyrzucanie piłkarzy jest porażająco paskudne. Jak te ułomki na notaniku się niektórzy zachowujecie.

4

Faktycznie kiepski ten Wojtek i na bank szykuje sie na powrót ter Stegena xD

1

A gdzie my mamy Forta? Przecież nie byłby gorszy od Martina bo nie da się chyba gorzej od niego grać.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Halo! Remontado gdzie jesteś?!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@mrboom Tam to musieliby od prezesa zacząć ......trener a potem ta czarno-biała drużyna xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Gratulacje dla Borusii bo zagrali dzisiaj z nami niesamowicie dobre spotkanie. A nasi w ramach awansu dostali kubeł zimnej wody na głowy żeby się ogarnęli.

3

@Kimi88 Zaliczka się sama nie zrobiła.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

Niesamowicie patrzy się na grę Pedriego. To jest mistrz środka bez dwóch zdań.


0

Teraz Pedriego i Rekina i jedziemy z nimi xD


2

W przerwie powinna być zmiana... sędziego xD


3

Na notatniku zwalniają trenera i wyrzucają Viniego JR do Arabów xD Aaaa! I Żółw już nie jest zajebisty.

9

Ale ten sędzia to jest przychlast. Żółta jak nic powinna być dla tej czarno-białej gwiazdeczki.

2

@Blackwidow_KG W tv tak a w kompie mnie zawiesiło na koniec meczu.

0

Ten sędzia to wygląda jak Ace Ventura xD

0

@MagdJanko Mówisz i masz xD

1

Powinna być żółta dla frustrata z Girony

1

@Sebolinho Moje zdanie znasz xD I sądzę że może być jeszcze lepszy.

3

@MILOSZ_F22 Jak się nie mam do czego przyjeb@ć to coś wymyślę xD

4

Franek ostatnio coraz lepiej i oby tak dalej bo jak jest w formie to kawał dobrego piłkarza.

0

@szczurzysyn Naprawdę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@DonPancio Rozumiem że Yamal ma zostać tylko dlatego że jest Yamalem TAK?

1

Ten Martin to nie jest gość na Barce. Kompletny brak pomysłu na grę. Ciężko się go ogląda.

0

Co zajebiście wpadło xD Vamos!

7

Sędziowie to już oficjalnie powinni zakładać trykoty RM.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?