JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
NicoW oferował się znowu Barcy czy to jakieś fejkowe info?
2
Drewniane forumowe antyLewy co taka cisza xD
2
Martin jedyne co ma to chwilowe przebłyski i to bardzo rzadkie, Olmo cień siebie samego a Araujo to osobny embrion. Gra Barcy narazie nie zachwyca.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@RinooniR On ma nasrane na punkcie białych.
33
Nastepny zesrany przed Madrytem klaun w żółtej koszulce odbiera nam tym razem manite. Wałki takie idą przeciwko Barcelonie w każdym meczu że aż szkoda tego komentować.
2
5 manita manitka manitunia
2
Szyją szyją wynik sędziowie ciekawe czy im się uda. Oby Barca strzeliła z gry i byłby spokój.
2
Sędziowanie w tej lidze to stan umysłu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ewidentna ręka!
1
Zmiana w środku i z przodu potrzebna na już.
1
Christensen dzisiaj bdb zmiana jak narazie.
0
Witaj Balde spowrotem.
1
@Krzych A tam nie było podania od naszego przypadkiem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ależ meczycho. Niesamowicie się ich ogląda w tym sezonie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gohan93 Też tak uważam że to symulka
2
Taaaak jeeeest CZTERY
0
@drifboy25 Wy przestaniecie przedwcześnie płakać!
6
Czerwona a nie żółta w tej sytuacji
2
I dalej po manite panowie. Nikt nie będzie z nas szydził jak w ostatnim czasie.
0
@Sebolinho Dobrze ze dał kartkę temu przygłupowi.
0
@BISHBASHBOSH Nareszcie to wybrzmiało i chwała Ci za to. Bo niektórzy tutaj to są ślepi ewidentnie na to ile on robi na boisku.
3
Płaczki polecam zmienić klub któremu kibicujecie! Kibicować trzeba umieć i mieć do tego serce.
0
@MagdJanko Dla mnie Kubarsi bardziej bo Wojtek nie miał szans na ogarnięcie tej piłki stąd faul.
2
Co wy za bzdury tu wypisujecie przecież wina ewidentna Kubarsiego a nie Szczęsnego.
0
@michal26 Nikt nie mówi o braku winy czy pechu. Nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz to nie dziwi mnie ze ogladales inna wersje meczu taka swoja xD Weź ty się ogarnij typie i może sprawdz chociaż Archivo VAR zanim zaczniesz znowu bredzić.
0
@michal26 Ośmieszasz to się ty tym bełkotem który tu prawisz. Nawet inni sędziowie mówią o wałkach. Albo klapki z oczu zdejmij przy następnym meczu albo się nie odzywaj bezsensu.