0

NicoW oferował się znowu Barcy czy to jakieś fejkowe info?

2

Drewniane forumowe antyLewy co taka cisza xD

2

Martin jedyne co ma to chwilowe przebłyski i to bardzo rzadkie, Olmo cień siebie samego a Araujo to osobny embrion. Gra Barcy narazie nie zachwyca.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@RinooniR On ma nasrane na punkcie białych.

33

Nastepny zesrany przed Madrytem klaun w żółtej koszulce odbiera nam tym razem manite. Wałki takie idą przeciwko Barcelonie w każdym meczu że aż szkoda tego komentować.

2

5 manita manitka manitunia

2

Szyją szyją wynik sędziowie ciekawe czy im się uda. Oby Barca strzeliła z gry i byłby spokój.

2

Sędziowanie w tej lidze to stan umysłu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ewidentna ręka!

1

Zmiana w środku i z przodu potrzebna na już.

1

Christensen dzisiaj bdb zmiana jak narazie.

0

Witaj Balde spowrotem.

1

@Krzych A tam nie było podania od naszego przypadkiem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ależ meczycho. Niesamowicie się ich ogląda w tym sezonie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gohan93 Też tak uważam że to symulka

2

Taaaak jeeeest CZTERY

0

@drifboy25 Wy przestaniecie przedwcześnie płakać!

6

Czerwona a nie żółta w tej sytuacji

2

I dalej po manite panowie. Nikt nie będzie z nas szydził jak w ostatnim czasie.

0

@Sebolinho Dobrze ze dał kartkę temu przygłupowi.

0

@BISHBASHBOSH Nareszcie to wybrzmiało i chwała Ci za to. Bo niektórzy tutaj to są ślepi ewidentnie na to ile on robi na boisku.

3

Płaczki polecam zmienić klub któremu kibicujecie! Kibicować trzeba umieć i mieć do tego serce.

0

@MagdJanko Dla mnie Kubarsi bardziej bo Wojtek nie miał szans na ogarnięcie tej piłki stąd faul.

2

Co wy za bzdury tu wypisujecie przecież wina ewidentna Kubarsiego a nie Szczęsnego.

0

@michal26 Nikt nie mówi o braku winy czy pechu. Nawet czytac ze zrozumieniem nie potrafisz to nie dziwi mnie ze ogladales inna wersje meczu taka swoja xD Weź ty się ogarnij typie i może sprawdz chociaż Archivo VAR zanim zaczniesz znowu bredzić.

0

@michal26 Ośmieszasz to się ty tym bełkotem który tu prawisz. Nawet inni sędziowie mówią o wałkach. Albo klapki z oczu zdejmij przy następnym meczu albo się nie odzywaj bezsensu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?