JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fermin dzisiaj bardzo dobry mecz
1
Ale luuuufa nie wieżę
0
@Cylon1982 Jakby sędzia był obiektywny to już by tak świetnie nie wyglądali
4
I ta niewidoma patologia w studio komentującą jak to rm cudownie gra. Mogliby piątkę z sędzia przybić.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Nie da karnego ...
2
Kolejny karny bez karnego
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Sędzia staje na drodze i nie przerwał gry co za gowno
1
Jaki ten Raphinia jest irytujący dzisiaj
1
Jak oni to mogli zjeb....
1
@Sebolinho Dlatego wyłączam zawsze tych zjebow xD
2
Trzeba twardo wejść w drugą połowę strzelić kolejna lub kolejne bramki wtedy sędzia będzie mógł założyć nawet strój białych i g... mu to da.
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ten sędzia to jest jakaś niemota
4
Ten Martin to nie wie co się dzieje na boisku.
5
Piekna bramka naszego mistrza środka pola. Pedri
0
Na jakim stadionie oni grają?
0
Jak tam nastawienie na mecz? Wygramy to?
3
Fort to Martina wciąga nosem. Nie ogarniam czemu tak mało szans daje mu Flick.
1
@Sebolinho Bramki mu życzę bo fajnie dzisiaj się na niego patrzy.
4
Fati i Fort dzisiaj bardzo dobrze wyglądają na boisku.
4
@Fermin Z tą grą jaką ostatnio uprawiają jest to całkiem możliwe.
1
@Vold94 Oni tam mają jakiś dziwny stan umysłu xD
4
Kibicuje FC Barcelonie od lat i kocham ich niezmiennie tak samo. Te emocje nie do opisania.
7
Chyba mam zawał. Niech to strzelą błaaaagam.
1
Powinna być jedenastka
0
@damcio24 W takim razie niech moc będzie w moczu xD
3
Niech ten Martin zejdzie z tego boiska bo już dawno nikt mnie tak nie irytował.
1
@Sebolinho Zgadzam sie z Tobą. I mnie to sie wydaje że te komentarze to piszą właśnie Ci admini stąd takie akcje