0

Fermin dzisiaj bardzo dobry mecz

1

Ale luuuufa nie wieżę

0

@Cylon1982 Jakby sędzia był obiektywny to już by tak świetnie nie wyglądali

4

I ta niewidoma patologia w studio komentującą jak to rm cudownie gra. Mogliby piątkę z sędzia przybić.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie da karnego ...

2

Kolejny karny bez karnego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Sędzia staje na drodze i nie przerwał gry co za gowno

1

Jaki ten Raphinia jest irytujący dzisiaj

1

Jak oni to mogli zjeb....

1

@Sebolinho Dlatego wyłączam zawsze tych zjebow xD

2

Trzeba twardo wejść w drugą połowę strzelić kolejna lub kolejne bramki wtedy sędzia będzie mógł założyć nawet strój białych i g... mu to da.

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ten sędzia to jest jakaś niemota

4

Ten Martin to nie wie co się dzieje na boisku.

5

Piekna bramka naszego mistrza środka pola. Pedri

0

Na jakim stadionie oni grają?

0

Jak tam nastawienie na mecz? Wygramy to?

3

Fort to Martina wciąga nosem. Nie ogarniam czemu tak mało szans daje mu Flick.

1

@Sebolinho Bramki mu życzę bo fajnie dzisiaj się na niego patrzy.

4

Fati i Fort dzisiaj bardzo dobrze wyglądają na boisku.

4

@Fermin Z tą grą jaką ostatnio uprawiają jest to całkiem możliwe.

1

@Vold94 Oni tam mają jakiś dziwny stan umysłu xD

4

Kibicuje FC Barcelonie od lat i kocham ich niezmiennie tak samo. Te emocje nie do opisania.

7

Chyba mam zawał. Niech to strzelą błaaaagam.

1

Powinna być jedenastka

0

@damcio24 W takim razie niech moc będzie w moczu xD

3

Niech ten Martin zejdzie z tego boiska bo już dawno nikt mnie tak nie irytował.

1

@Sebolinho Zgadzam sie z Tobą. I mnie to sie wydaje że te komentarze to piszą właśnie Ci admini stąd takie akcje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?