JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 Co za bzdury?!! Jak ktoś Ci ukradnie kasę to udajesz że nic się nie stało.
0
@buldog No i co ten komentarz miał wnieść. A co oni tego nie wiedzą czy jak?! Prawda jest taka że zjebali wygrany mecz i nie ma tu nic więcej w temacie.
1
Ktoś pisze luz, nie płaczcie, jest liga itd. gowno prawda! Jak się ma wygrana w kieszeni to się klepie i utrzymuje przy pilce a nie gra jak debil. Obrona to dziurawe dno wiadra i Inter dzisiaj pokazał nam jak się gra o najwyższy cel. O Araujo to nawet nie ma co mówić bo to dziad którego już dawno nie powinno być w tym klubie.
1
Tego Araujo to dzisiaj powinni wyjeb@c z klubu.
0
@paquito88 Chloptasiu ogarnij że kibicują też dziewczyny więc zważaj na to jak coś piszesz.
0
Lewy jednak zagościł na boisku
0
@Frogens odleciałeś mocno
0
A u nas dalej bez zmian ABSURD
1
Co Flick śpi na tej ławce ?!!
1
Ferran do zmiany na cito.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Oby to była dzisiaj FC Remontada Barcelona
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ileż zmian woow
5
Za tego Martina to ter Stegen by zagrał lepiej na tej lewej str.
0
Ten Martin to jest takie dno że ja nie rozumiem co on robi w tym klubie a co dopiero na boisku!
3
@drifboy25 To jest właśnie problem braku dobrej ławki rezerw.
9
Jak ja uwielbiam jak Barca odrabia i nagle ta cisza płaczków z komentarzy.
3
Jak Szczęsny bronił nam wyników w wielu meczach to było git teraz jak niemiec narobił gównoburzy w drużynie i obrona gra jak kaleki to Wojtek dno. Dno to te komentarze.
0
Ale bomba wleciała wow
0
Idziemy po swoje! Vamoooos Barca!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
Lamine nam się wqurwił xD
1
Żeby był karny musiałby mu wybić zęba
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@RanDiFCB mój błąd 'wierze' xD
1
Taaaak jest. Gratuluję nam wszystkim bo emocji było w ch... a my to przetrwaliśmy. VeB
6
Ten Rudiger to jest psychicznie chory i JR jak dwie niezrownoważone małpy z zoo.