0

@michal26 Co za bzdury?!! Jak ktoś Ci ukradnie kasę to udajesz że nic się nie stało.

0

@buldog No i co ten komentarz miał wnieść. A co oni tego nie wiedzą czy jak?! Prawda jest taka że zjebali wygrany mecz i nie ma tu nic więcej w temacie.

1

Ktoś pisze luz, nie płaczcie, jest liga itd. gowno prawda! Jak się ma wygrana w kieszeni to się klepie i utrzymuje przy pilce a nie gra jak debil. Obrona to dziurawe dno wiadra i Inter dzisiaj pokazał nam jak się gra o najwyższy cel. O Araujo to nawet nie ma co mówić bo to dziad którego już dawno nie powinno być w tym klubie.

1

Tego Araujo to dzisiaj powinni wyjeb@c z klubu.

0

@paquito88 Chloptasiu ogarnij że kibicują też dziewczyny więc zważaj na to jak coś piszesz.

0

Lewy jednak zagościł na boisku

0

@Frogens odleciałeś mocno

0

A u nas dalej bez zmian ABSURD

1

Co Flick śpi na tej ławce ?!!

1

Ferran do zmiany na cito.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Oby to była dzisiaj FC Remontada Barcelona

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ileż zmian woow

5

Za tego Martina to ter Stegen by zagrał lepiej na tej lewej str.

0

Ten Martin to jest takie dno że ja nie rozumiem co on robi w tym klubie a co dopiero na boisku!

3

@drifboy25 To jest właśnie problem braku dobrej ławki rezerw.

9

Jak ja uwielbiam jak Barca odrabia i nagle ta cisza płaczków z komentarzy.

3

Jak Szczęsny bronił nam wyników w wielu meczach to było git teraz jak niemiec narobił gównoburzy w drużynie i obrona gra jak kaleki to Wojtek dno. Dno to te komentarze.

0

Ale bomba wleciała wow

0

Idziemy po swoje! Vamoooos Barca!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

16

Lamine nam się wqurwił xD

1

Żeby był karny musiałby mu wybić zęba

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@RanDiFCB mój błąd 'wierze' xD

1

Taaaak jest. Gratuluję nam wszystkim bo emocji było w ch... a my to przetrwaliśmy. VeB

6

Ten Rudiger to jest psychicznie chory i JR jak dwie niezrownoważone małpy z zoo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?