JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
Yamala z tą cieszynką to też dzisiaj poniosło szkoda że sobie torby papierowej na głowę nie założył po tak żałosnym meczu. Jest ostatnio samolubny, nieefektowny i za bardzo gwiazdorzy niestety dla całej Barcy.
1
@Majdi Tu się zgadzam bez niego dostalibyśmy łomot straszny.
0
@Qaz123 Który że tak nieśmiało zapytam?
0
@David_Martin Rozumiem że Yamal dzisiaj zagrał kolejny mecz życia Twoim zdaniem?!
5
Tak mówimy o Raphinii czy Torresie, albo Olmo a tak serio to co ostatnio w meczach pokazał Yamal?! Uwielbiam jego talent ale niestety ostatnio to jemu należy się ławka.
24
Co ten nasz bramkarz dzisiaj wyprawia w tej bramce to jest niewiarygodne.
5
A gdzie jest Yamal? Też słabo niestety kolejne spotkanie.
0
@MagdJanko Ty cały mecz oglądasz czy tylko jedną akcję?
5
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MagdJanko Ty tak serio ?!
2
Temu naszemu trenerowi coś się poyebało dzisiaj ewidentnie
6
Co bezużyteczny dzisiaj Ferran robi jeszcze na murawie!?!
0
@Terroriser Chyba cytujesz xD
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Murawa jak pastwisko , VAR nie działa xD
3
Raphinha na razie taki trochę jeździec bez głowy oby się odpalił.
3
@Xonar Tym bardziej że grają na boisku które nie nadaje się do gry w piłkę totalnie i to bardzo widać.
6
Z przykrością stwierdzam że Yamal dzisiaj gra NIC
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Bernard777 14 Barcelony Thierry Henry to podobno jego idol ;)
1
@KondiCules https: //buffsports.io/soccer-live/vissel-kobe-vs-barcelona-stream-1 spacje sobie zlikwiduj
0
Dobrze niech próbują z daleka strzałów bo bardzo tego brakuje.
0
Chyba Was mocno ponosi w tych komentarzach. Chłopak ma 18tkę. Każdy z nas ją miał i nie wiem jak wy moja też była doyyebana na maxa. Co on ma ciągle biegać za piłką ludzie weźcie się ogarnijcie. Zrobi osiemnastkę i zrujnuje sobie tym karierę haha na pewno. Za bardzo odlatujecie ludziska.
1
Chciał go też Bayern który jest bardzo mocnym klubem więc gdyby nie był wystraszonym maminisynkiem to poszedłby grać o większe cele chociażby tam. Wiadomo że Barca by go zarejestrowała ale on wybrał grę o pietruszke to nara. Barca powinna go olać i juz więcej nie wracać do tematu niezrównoważonego dzieciaka który dalej jak odległość pępowiny się nie rusza.
2
A mnie nie żal. Niech się kopie dalej po czole w swoim przeciętnym Bilbao. A po ostatnich spotkaniach czy to Bilbao czy reprezentacji Hiszpanii to nic sobą nie zaprezentował. I albo jest tak mało ambitny albo wystraszony skoro odrzucił Bayern po drodze chyba też Arsenal i teraz Barce. Kluby gdzie mógł grać na dużo wyższym poziomie i o wyższe cele. Ale jego wybór, a Barca jedzie dalej.
1
Komentarz usunięty
2
Lewy jak dobrze że nie bierzesz w tym udziału bo pewnie by Ciebie winą obarczali. Pseudo piłkarzyki z wuefitą na czele!
0
@mati15d Też uważam że jest bdb a u nas pod Flickiem by się jeszcze bardziej rozwinął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika