16

Yamala z tą cieszynką to też dzisiaj poniosło szkoda że sobie torby papierowej na głowę nie założył po tak żałosnym meczu. Jest ostatnio samolubny, nieefektowny i za bardzo gwiazdorzy niestety dla całej Barcy.

1

@Majdi Tu się zgadzam bez niego dostalibyśmy łomot straszny.

0

@Qaz123 Który że tak nieśmiało zapytam?

0

@David_Martin Rozumiem że Yamal dzisiaj zagrał kolejny mecz życia Twoim zdaniem?!

5

Tak mówimy o Raphinii czy Torresie, albo Olmo a tak serio to co ostatnio w meczach pokazał Yamal?! Uwielbiam jego talent ale niestety ostatnio to jemu należy się ławka.

24

Co ten nasz bramkarz dzisiaj wyprawia w tej bramce to jest niewiarygodne.

5

A gdzie jest Yamal? Też słabo niestety kolejne spotkanie.

0

@MagdJanko Ty cały mecz oglądasz czy tylko jedną akcję?

5

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MagdJanko Ty tak serio ?!

2

Temu naszemu trenerowi coś się poyebało dzisiaj ewidentnie

6

Co bezużyteczny dzisiaj Ferran robi jeszcze na murawie!?!

0

@Terroriser Chyba cytujesz xD

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Murawa jak pastwisko , VAR nie działa xD

3

Raphinha na razie taki trochę jeździec bez głowy oby się odpalił.

3

@Xonar Tym bardziej że grają na boisku które nie nadaje się do gry w piłkę totalnie i to bardzo widać.

6

Z przykrością stwierdzam że Yamal dzisiaj gra NIC

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Bernard777 14 Barcelony Thierry Henry to podobno jego idol ;)

1

@KondiCules https: //buffsports.io/soccer-live/vissel-kobe-vs-barcelona-stream-1 spacje sobie zlikwiduj

0

Dobrze niech próbują z daleka strzałów bo bardzo tego brakuje.

0

Chyba Was mocno ponosi w tych komentarzach. Chłopak ma 18tkę. Każdy z nas ją miał i nie wiem jak wy moja też była doyyebana na maxa. Co on ma ciągle biegać za piłką ludzie weźcie się ogarnijcie. Zrobi osiemnastkę i zrujnuje sobie tym karierę haha na pewno. Za bardzo odlatujecie ludziska.

1

Chciał go też Bayern który jest bardzo mocnym klubem więc gdyby nie był wystraszonym maminisynkiem to poszedłby grać o większe cele chociażby tam. Wiadomo że Barca by go zarejestrowała ale on wybrał grę o pietruszke to nara. Barca powinna go olać i juz więcej nie wracać do tematu niezrównoważonego dzieciaka który dalej jak odległość pępowiny się nie rusza.

2

A mnie nie żal. Niech się kopie dalej po czole w swoim przeciętnym Bilbao. A po ostatnich spotkaniach czy to Bilbao czy reprezentacji Hiszpanii to nic sobą nie zaprezentował. I albo jest tak mało ambitny albo wystraszony skoro odrzucił Bayern po drodze chyba też Arsenal i teraz Barce. Kluby gdzie mógł grać na dużo wyższym poziomie i o wyższe cele. Ale jego wybór, a Barca jedzie dalej.

1

Komentarz usunięty

2

Lewy jak dobrze że nie bierzesz w tym udziału bo pewnie by Ciebie winą obarczali. Pseudo piłkarzyki z wuefitą na czele!

0

@mati15d Też uważam że jest bdb a u nas pod Flickiem by się jeszcze bardziej rozwinął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?