3

@seeba To Helena była xD

5

Martín nam się fajnie ogarnął.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@kokojambo10 chwilę wcześniej w piłkę nie trafił przed samą bramka gdzie byłeś wtedy. Obiektywność to naprawdę dobra cecha ;)

0

@Sebolinho Dziwna akcja. Jakiś odklejony czy anty fan. Bo przeceż nic z tego nie ma....chyba.

3

Ewidentnie potrzebujemy zakupów tylko czy jest za co!? Bo z tym co obecnie posiadamy możemy pograć w kręgle a nie w piłkę nożną.

4

Ile razy trzeba tutaj zgłosić prowokatora żeby go ktoś wkońcu zbanował!???!!!

0

@Pin0chet Aha tzn że Chelsea może być zajebiste a my mamy być gorsi od nich i od PSG z którym przegraliśmy?! Świetny tok myślenia. Ja wolę żeby byli lepsi ale żeby tak było to trzeba mieć piłkarzy i taktykę + zajebisty mental.

5

Jesteśmy tak słabą ekipa że aż serce boli do czego doprowadzono tą drużynę. Wielu z piłkarzy nie powinno nigdy założyć koszulki tego klubu.

0

A Raphinia wszedł już?

0

Taktyka na dzisiejszy mecz NIE MA

2

@ArcziArtt Obiektywizm mówi ci to coś?!

1

I ten Frankie zagram do tyłu de Jong żenada

0

Mimo złej gry piłkarzy to duża wina naszego wypalonego albo ślepego w tym sezonie trenera. My nie mamy pomysłu, taktyki meczowej. To wygląda tak jakby ...idźcie i niech się samo dzieje .

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

I ten de Jong on chyba nie wie nawet gdzie jest.

2

Ferran i wszystko jasne jprdl

0

@drifboy25 Tam inni piłkarze na spalonym absorbowali bramkarza i o to chodziło

6

Co ten Torres robi nadal w tej drużynie i jeszcze w meczu LM

15

Lewy strzela pierwsza bramkę na inaugurację new CampNou i zapisuje się w historii klubu, czarodziej Yamal wraca do genialnej formy, do bramki wraca Joan Magic Garcia no i powrót Raphinii czego chcieć więcej? No może manity ale podobno za dużo to nie zdrowo xD Brawo Barca!

4

Yamal w formie to aż miło patrzeć.

2

Mam nadzieję że znajdzie się wkońcu odważny który wy.ebie tego Olmo i Torresa z tego klubu.

1

@RC28 Tutaj też mam wątpliwości xD

6

Olmo niestety nie na Barcelonę i nic nie wskazuje żeby miało się coś zmienić.

1

O której gra ta Argentyna wkońcu? I jakiś program transmituje czy tylko online?

4

Ten nasz trener odleciał ostatnio i wszystko co sie dzieje to jest ewidentna jego wina. Tak obrona jak i środek do doopy, zero taktyki i trzymanie na boisku bezproduktywnego de Jonga całe mecze a na koniec brak gry dla Bernala, Rooneya czy Dro.

4

I ciągle to samo w tych zmianach zamiast dać pograć młodym

1

@Sebolinho On się dziwnie odkleił w tym sezonie niestety.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?