JiXSaw
Dołączył/a: marzec 2024
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@seeba To Helena była xD
5
Martín nam się fajnie ogarnął.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@kokojambo10 chwilę wcześniej w piłkę nie trafił przed samą bramka gdzie byłeś wtedy. Obiektywność to naprawdę dobra cecha ;)
0
@Sebolinho Dziwna akcja. Jakiś odklejony czy anty fan. Bo przeceż nic z tego nie ma....chyba.
3
Ewidentnie potrzebujemy zakupów tylko czy jest za co!? Bo z tym co obecnie posiadamy możemy pograć w kręgle a nie w piłkę nożną.
4
Ile razy trzeba tutaj zgłosić prowokatora żeby go ktoś wkońcu zbanował!???!!!
0
@Pin0chet Aha tzn że Chelsea może być zajebiste a my mamy być gorsi od nich i od PSG z którym przegraliśmy?! Świetny tok myślenia. Ja wolę żeby byli lepsi ale żeby tak było to trzeba mieć piłkarzy i taktykę + zajebisty mental.
5
Jesteśmy tak słabą ekipa że aż serce boli do czego doprowadzono tą drużynę. Wielu z piłkarzy nie powinno nigdy założyć koszulki tego klubu.
0
A Raphinia wszedł już?
0
Taktyka na dzisiejszy mecz NIE MA
2
@ArcziArtt Obiektywizm mówi ci to coś?!
1
I ten Frankie zagram do tyłu de Jong żenada
0
Mimo złej gry piłkarzy to duża wina naszego wypalonego albo ślepego w tym sezonie trenera. My nie mamy pomysłu, taktyki meczowej. To wygląda tak jakby ...idźcie i niech się samo dzieje .
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
I ten de Jong on chyba nie wie nawet gdzie jest.
2
Ferran i wszystko jasne jprdl
0
@drifboy25 Tam inni piłkarze na spalonym absorbowali bramkarza i o to chodziło
6
Co ten Torres robi nadal w tej drużynie i jeszcze w meczu LM
15
Lewy strzela pierwsza bramkę na inaugurację new CampNou i zapisuje się w historii klubu, czarodziej Yamal wraca do genialnej formy, do bramki wraca Joan Magic Garcia no i powrót Raphinii czego chcieć więcej? No może manity ale podobno za dużo to nie zdrowo xD Brawo Barca!
4
Yamal w formie to aż miło patrzeć.
2
Mam nadzieję że znajdzie się wkońcu odważny który wy.ebie tego Olmo i Torresa z tego klubu.
1
@RC28 Tutaj też mam wątpliwości xD
6
Olmo niestety nie na Barcelonę i nic nie wskazuje żeby miało się coś zmienić.
1
O której gra ta Argentyna wkońcu? I jakiś program transmituje czy tylko online?
4
Ten nasz trener odleciał ostatnio i wszystko co sie dzieje to jest ewidentna jego wina. Tak obrona jak i środek do doopy, zero taktyki i trzymanie na boisku bezproduktywnego de Jonga całe mecze a na koniec brak gry dla Bernala, Rooneya czy Dro.
4
I ciągle to samo w tych zmianach zamiast dać pograć młodym
1
@Sebolinho On się dziwnie odkleił w tym sezonie niestety.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika